Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COD dogs teraz aj gta dogs, watch dogs ale tam asi pes nebude inac tento rok celkom v kurze este vsade tresknut luk a bude to podla tredov:D
    • a ješte by hlavni hrdina mohl nosit kapuci
  • a bude to na PC? kdyz to maji v predprodejich?
    • Nebude to na PC, to by GTAV nestíhalo, má malej výkon !!!!! Konzole RULESSS!!!!!!!!! *5* *5* *5* *5* *5*
      • http://shop.tiscali.cz/grand-theft-auto-v-10495
        ???????
      • Generalmagor
        WTF? Klidni hormon
  • hra bude mit urcita soudni spor o tyrani zvirat
  • pc verze bych tak skoro nečekal, spíš to koncem roku ohlásí i na novou generaci konzolí a pak možná za pul roku nebo rok na pc. takže bych pc verzi čekal nejdriv od ted za rok, realni spíš je konec roku 2014
  • No zase to moc nepřehánějte chci GTA ne Sims.
    • nahodou takove blbinky se do hry hodí a mohlo by jich bít co nejvic
      • přesně tak, zlepšuje to hratelnost a živost světa. Už jen to vědomí, že je co objevovat dává člověku motivaci hrát.
  • nevite jestli to oznamili taky na nove konzole? nechce se mi kupovat ps3 a pak za par mesicu i 4
    • a) jsi debžot a troluješ
      b) pokud je to seriozní dotaz, tak na pc to zatím nikdo neoznámil.. nejdřív to vyjde na všechyn konzole, kromě nesmyslů typu Wiiu ..
      • Rhulad
        Toník má pravdu. Pak se vrhnou na "kvalitní" pc verzi a ta bude stejně "kvalitní" jako předchůdce.
        • jako myslis ze bude mit vetsi hustotu provozu, vice detailu, lepsi textury, 4 nasobnou dohlednost a na prumernym hernim PC to pojede plynule? nebo to mela byt sarkasticka poznamka pro chudaky co v dobe gta4 meli dychavicne stroje(byt vykonejsi nez konzole) co to nezvladli na full?
          • Rhulad
            Jéé ty jsi poznal sarkasmus. Jsem překvapen, ale popravdě i zmaten, jestli to co píšeš, myslíš vážně .) Jestli si pamatuji na mé tehnedjší 8800GTX to bylo ve full hd nehratelné a rozdíly mezi max a low bylo pár fps. Jinak fanatickejch pc-fanatiku je tu dost. Budeš si muset vytvořit něco originálnějšího pro svoje trolení .)
            • na moji 4850 to jelo jak vino na full v 1920x1200 akorat dohlednost jsem dal cca doprostred nastaveni coz byl zhruba dvojnasobek dohlednosti konzoli, ostatne ono dost zalezelo hlavne na procesoru tohle byla jedna z prvnich her co vyuzivala vice jader
      • on se snad ptal na pc?
        • Co se rozčiluješ, však na pc to nikdo neoznámil, takže to logicky vyjde na konzolích, na čem jinym by to mělo vyjít, na srabletech ?
          • na STAREJCH konzolich *1*
            • presne tak jen co R* nahrabe prachy na zastaralejch konzolich vrhne se na kvalitni PC verzi tu pak osekaj a rovnou portnou na X86 konzole
            • Na nových to vyjde beztak zároveň s pc verzí.
  • Ta reklama na ten noťas :D Mobilní i7 které je pomalejší než moje i3, grafika na urovni stolní 7770 .. to je síla, navíc nemožnost upgradu a libůstky typu "excelentní zvuk" .. z těch centimetrových chrchlátek zajisté .. no nekupte to za 30 tisíc nebo kolik to stojí ..
    • tj, klávesnice Logitech za 4k s úžasnou možností stisknout 26 tlačítek najednou je mnohem lepší volba :D
      • otázka jak stisknout tolik tlačítek když člověk nemá tolik prstů na rukách a nohách dohromady je zcela vedlejší
  • Keyz
    To bude pokutu za ochcávání rohů, aut a všeho možného.
    • nejlepsi pro odnauceni moc€ni psa, je plot nebo sloupek pod proudem!!! *1*
    • Už jsi někdy dostal pokuDu?
      • u už jsi dostal pokudu za to že tvůj pes očůrává rohy? resp zkusil mu v tom zabránit? :D
        • Keyz
          Když močil na "ozdobný roh" jednoho domu, tak byl z toho majitel celkem naštvaný *3*
          A jinak zabráni tomu lze, prostě ho odtáhneš jinam a pak se trochu naučí. Stejně jako učí jinde psy močit na beton co přidělají okolo sloupů i když tam normálně nechtějí.
          Je to prostě větší starost mít psa ve městě. Taky na to hodně lidí kašle a podle toho to vypadá *11*
        • Dvojitý wtf *1*
  • Jack1947
    ¨Lovit totiž v GTA V půjde˝ Lovit - ja budu zasadne lidi nikoliv ty nebohe neme tvare, hon na cloveka mi nevadi ale abych ve hre potreboval zabijet i zvirata to uz mi pripada trochu moc. Ja mam zvirata rad, kdyz musim zabijet zvirata ve hre, trha mi to srdce *10* - (taky ve filmu to rad nemam) tudis je to hezke ale aby si Rockstar tim nezadelal jakoze uz zadelůava na maler od Greenpeace a jinych...
    • Tak ty jsi dobrej blázen *1*
    • Doufám, že psík půjde vylepšit v garáži stejně jako auta výměna motor, nitro, nový lak, bodykit, linoucí se barvy z výfuku, rotačák za krk, bombu do tlamy a hotovo
      • Barvy z výfuku? Myslíš jako že když si ten pes prdne, bude se mu pod ocasem valit fialový dým?
    • já je budu lovit zásadně kombajnem, případně raketometem stylem "řítí se na nás" *1*
      • Jako strejda Jimbo a Ned. Snižujem stavy!
    • Nastesti jsou to jen data na HDD a pixely na monitoru.
  • Autor je asi placen od článku, jinak si nedovedu vysvětlit, proč tady každou chvíli otravuje s jakoukoliv informací z GTA V a nenechá si to na jeden obsáhlejší článek...
    • God-of-War
      Ja sem za kazdy info o GTA V rad, takze Sh*t the f*ck up .
      • Aaa, tenhle plesatej xicht se inteligentne projevil...samozrejme v anglictine aby byl hustej. Co na to rict...postaci po cesky jdi do p**ci?
        • No ty tam,kam ho posilas, uz ocividne davno jsi.
    • Taky se mu divím. Já být jím, tak se tady na ten komunitní kanel a vás přemudrcovaný gumáky zcela vyse*u...
    • protože je asi dost lidí které to zajímá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit