Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Letos by měl být na D20 i překlad Pathfinderu. Jinak překlad páté edice D&D je v plném proudu, pravidla pro hráče už jsou hotová.
  • Konečně, po bolestivě zjednodušených DA a podobných konzoliidních rpg něco co se podle všeho vrací více ke kořenům, pro mě osobně Baldurs Gate a Neverwinters jsou nepřekonány (první NWN + datadisky, druhé mi nějak absolutně nesedly bohužel).
  • Dík. Nemohl jsem si vzpomenout, kde už to bylo. Jak to dopadlo asi není třeba připomínat.
  • Doufam ze to dotahnou a ze se jim to povede. Taky jsem netusil ze uz je 5edice, ale je to pochopytelny kdyz asi 10let zpatky jsme z kamosema hrali 3 a 3,5 nonstop :)
  • wenceslaus
    Díky, my přešli těsně před 3.5 na WoD a Shadowrun (2.edice).

    Jinak u toho videa jsem málem uronil slzu nostalgie (díky BG).
  • Thorar
    V obou dílech byl DM client.
  • kulhy_parici_spici
    A není to je recyklace konceptu Neverwinter Nights? Nebo se pletu? Byl ten systém DM i ve druhém dílu?
  • Thorar
    5. edice je venku asi půl roku, 4. edice už přes 6 let, nehrál jsem (z 3.5e jsme přešli na Pathfinder a už u něj zůstali), ale pravidla jsem si pročetl. 4. edice byla jak mix onlajnovek a pc rpg, zaměřená hlavně na figurky, ráj pro powerplayery. 5. edice by se měla vrátit zpět ke kořenům 2. a 3. edice v zjednodušené verzi. Už snad jsou i nějaké české překlady těhlech pravidel na www.d20.cz

    Jinak hra vypadá dost dobře, jsem zvědavej jak se s tím poperou a jak moc otevřené pro fantazii hráčů i Dm to bude.
  • Morraw
    Představte si ty možnosti ! Tak snad se to povede.
  • wenceslaus
    Ona už byla 4. edice? to to letí...

    *Aha, tak koukám, že muj kometář neni moc originální :-)
  • Kozy
    To zní zajímavě, akorát jsem teda vůbec netušil že už je pátá edice *8*
  • del0
    Proč ne, akorát 5 edice je pro mě španělská vesnice.
  • Wow sem s tím vypadá to skvěle. Řekl bych, že to je hodně dobrý nápad s tím coopem tak hlavně ať se to obejde bez větších problémů. Každopádně singl si taky nenechám ujít. Hry ze světa Forgotten Realms definovali žánr RPG. Držím palce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit