Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow sem s tím vypadá to skvěle. Řekl bych, že to je hodně dobrý nápad s tím coopem tak hlavně ať se to obejde bez větších problémů. Každopádně singl si taky nenechám ujít. Hry ze světa Forgotten Realms definovali žánr RPG. Držím palce!
  • wenceslaus
    Ona už byla 4. edice? to to letí...

    *Aha, tak koukám, že muj kometář neni moc originální :-)
  • Thorar
    5. edice je venku asi půl roku, 4. edice už přes 6 let, nehrál jsem (z 3.5e jsme přešli na Pathfinder a už u něj zůstali), ale pravidla jsem si pročetl. 4. edice byla jak mix onlajnovek a pc rpg, zaměřená hlavně na figurky, ráj pro powerplayery. 5. edice by se měla vrátit zpět ke kořenům 2. a 3. edice v zjednodušené verzi. Už snad jsou i nějaké české překlady těhlech pravidel na www.d20.cz

    Jinak hra vypadá dost dobře, jsem zvědavej jak se s tím poperou a jak moc otevřené pro fantazii hráčů i Dm to bude.
    • wenceslaus
      Díky, my přešli těsně před 3.5 na WoD a Shadowrun (2.edice).

      Jinak u toho videa jsem málem uronil slzu nostalgie (díky BG).
  • Konečně, po bolestivě zjednodušených DA a podobných konzoliidních rpg něco co se podle všeho vrací více ke kořenům, pro mě osobně Baldurs Gate a Neverwinters jsou nepřekonány (první NWN + datadisky, druhé mi nějak absolutně nesedly bohužel).
  • del0
    Proč ne, akorát 5 edice je pro mě španělská vesnice.
  • Kozy
    To zní zajímavě, akorát jsem teda vůbec netušil že už je pátá edice *8*
  • Morraw
    Představte si ty možnosti ! Tak snad se to povede.
  • kulhy_parici_spici
    A není to je recyklace konceptu Neverwinter Nights? Nebo se pletu? Byl ten systém DM i ve druhém dílu?
    • Dík. Nemohl jsem si vzpomenout, kde už to bylo. Jak to dopadlo asi není třeba připomínat.
    • Thorar
      V obou dílech byl DM client.
  • Doufam ze to dotahnou a ze se jim to povede. Taky jsem netusil ze uz je 5edice, ale je to pochopytelny kdyz asi 10let zpatky jsme z kamosema hrali 3 a 3,5 nonstop :)
  • Letos by měl být na D20 i překlad Pathfinderu. Jinak překlad páté edice D&D je v plném proudu, pravidla pro hráče už jsou hotová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit