Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Feministickou agitku v čem? Že hl. hrdina je tentokrát žena? To je hotová kakastrofa. *15*
  • BTW, trochu jsem hledal
    https://en.wikipedia.org/wiki/Visceral_Games

    "In 2013, EA bought the rights for developing Star Wars games from Disney. EA confirmed that besides Visceral Games, BioWare and DICE are developing Star Wars games."

    takže by na tom kotoru fakt něco mohlo být
  • @Zrzek,
    OK sorry, Visceral udělali kultovní Dead Space (moje srdcovka) než je taky vykostilo EA, pod jejímž "vedením" dokázali už udělat o poznání méně kultovní Dead Space 3.
    Teď je nejspíš EA žene do SW hry.
  • Zrzzek
    Dáváš odkaz na hru od Visceral Games.
  • TheGGG
    episoda VII byla hodně slabá, to souhlasím... od hloupého děje, přes otravné nové postavy, po mizerné souboje, vše bylo špatně... zlatý prequely vedle tohoto, ale tak hlavně že si JJ udělal feministickou agitku, která totálně ruinovala logiku filmu...
  • S timto se neda nic jineho nez souhlasit. TO ze to kopiruje epizodu 4. je kvuli pametnikum aby dostali neco co maji radi a v znamych kulisach se seznamili s novejma postavama, prostredim atd. A jak bylo zmineno epizoda musela mit uspech, takze sazka na jistotu a nepochybuju o tom ze dalsi dily uz budou dost odlisne. Co se tyce first orderu, je hodne naivni si myslet ze po zabiti imperatora a Vadera se vsichni vzdaji. Podivejte se jak to vypada v Lybii atd... Po porazce diktatora nastane mocenske vakuum a docela slusnej bordel. Finn mel bojovej vycvik takze to dava smysl. A Rey no tezko rict. Ale je to pravdepodobne dcera Luka, tak je mozna jen hodne gifted...ale uznavam hodne slaby vysvetleni. Nejvetsi mindfuck povazuju to ze nikdo neresil novou deathstar....
  • toto?
    http://geeknation.com/ea-visceral-to-produce-open-world-rpg-star-wars-game/

    "open world action RPG", což moc jako KOTOR nezní
  • Podle suskandy Bioware pracuje na RPG ze sveta SW. Tak vsichni doufaji ze to bude KOTOR.
  • WD prava k SW hram uz pustil a exkluzivitu na ne ma EA a svete div se ty vlastni i Bioware :)
  • o tom nic nevím. Četl jsem, že Obsidian na tom pracoval, ale pak to bylo stopnuté. Bohužel místo KOTOR 3 se bioware orientovalo na SWTOR
  • Magister_Peditum
    Na KOTORu by se mělo pracovat, alespoň taková je šuškanda. Navíc období Staré republiky je teď asi jediné volné pole působnosti, kde si tvůrci mohou dělat co chtějí.
  • Bioware je zlikvidované, takže už zbývá jen Obsidian. Bohužel jsem si jistý, že WD práva k SW nepustí, ale bude se snažit značku ždímat sám. Vždyť za ni zaplatil nehorázné love
  • To je fajn, takže když chci vědět co se stalo mezi šestkou a sedmičkou tak si musím zahrát dětskou hru? To jako vážně? *1*

    Co takhle konečně vyslechnout fanoušky a udělat nový KOTOR? Ale pls žádný online spinoff *3*
  • Nemám nic proti tomu, že je to zaměřené na děti. Já nadávám na systém, jakým jsou ty "hry" generované. Už to není ničím zajímavé, jedna hra jako druhá, na invenci a fanoušky se kašle, jde o čistě spotřební produkt bez jakékoliv přidané hodnoty. A tím, že vydávají tyhle zakrslé zmetky jen dokazují, že ke své tvorbě a značce nemají už žádný vztah, je jen o to ždímat prachy.
  • kubi-wan
    Když vydali první LEGO SW, šla zrovna do kin Epizoda 3, která byla prvnim dílem, na kterej se muselo do třinácti s rodičema... a mě rozhodně bylo víc než pět.... čimž se chci dostat k tomu, že původní LSW hra necílila na pětiletý děti, ale na fanoušky ságy... ale dnes se holt očividně doba změnila, protože prodat něco dětem, kterým to koupěj rodiče, je mnohem snazší.
    A facku si nedám.
  • je tohle ta nova pribehova hra of henning a ty druhy? :-D

    treba jo hahaha
  • Jack1947
    Ještě že nejsem fanoušek SW lol, to bych asi dostal infarkt jak to tady čtu v diskuzi *7* *12*
  • Jak píšu nahoře, je to hra pro děti. Ty děti, které to hráli před 11 lety, už děti nejsou. Funguje jim to proto, že jejich hráčská základna se obměňuje ve vysokém tempu. To je jako si stěžovat, že večerníček neustále vysílá to samé a už tě to začíná ve tvých dospělých letech nudit.
  • Je to hra pro děti. Pokud je ti více než 12, tak by sis měl dát facku. Těžko příjdou s hrou za 5 let, kdy ty současné děti už děti nebudou, navíc 4-5let je v jejich věku nekonečně dlouho.
  • Stačilo vzít nějaké knihy nebo děj situovat do hluchých míst, ale tímhle prakticky zadupali celý expanded universe spoustnou nesmyslů a celý scénář je prakticky přetočení několika scén z IV-VI v notně akčnějším a zrychleném tempu. Nulová invence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit