Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Alespon někdo trochu normální...
  • Kratos je parádní až vyjde celá kolekce všech GOF na ps4 tak kupuji po dílech at kupuje kdo chce já bych dal repeté vše jako na ps3 *14* ale jako kusovku leda z bazaru *4*
  • Draken69CZ
    Třeba na czc.cz no nevím jestli to někde ukradli XD
  • del0
    PS4 ale samozřejmě smysl má. Kvůli skvělým hrám jako The Order a remasteru TLoU ve "zbytečných" 60fps. *15*
  • pro drakena..jo..otocil jsem to..mas pravdu..je to jako prehravat VHS na BR prehravaci:)

    nevim, sehnat novou PS3 za 5000..mozna nejaky corky..to pak jo:)
  • Jack1947
    Prdlajz, ty to nechápeš no a co že neměli prostě je to jen jasný signál že se snaží vykompenzovat absenci nových her vydáním starých, to s těmi ofcemi je mimo nevím proč to sem cpeš a viděl bych to naopak... hádáš se ale meleš nesmysli jen abys sis obhájil že PS4 se start povedl... že je co hrát a tak dále. Minulá generace tohle neměla za potřebí a proč sakra mají lidi pořizovat konzoliu co nikdy neměli... jen se snaží protlačit konzoli všem a to je také špatně. Nemám nic proti tomu že vydají HD (remake) ale za plnou cenu jak novou hru? prostě si ujasni jaké jsou priority atp...

    Zbytečná debata s tebou, navícv se nemusíš starat jak si psal rodiče cvakají že np. Koupil by sis to samé s vlastních peněz znova. ? asi ne no, respkt pokud ano, tak nevím co si o tom myslet že marketing funguje. ( nepočítají se sběratelské a jiné vylučující se vzájemně účely).
  • frag.ment
    Já proti remasterům nic nemám. Mám PS3 i PS4 a GOW 3 nemám, takže jestli na takovou hru budu mít chuť, určitě bych ji bral na PS4. Např. TLoU mám na PS3 a remaster na PS4 bych si nekoupil. Ale určitě je takových lidí hodně, kteří mají obě konzole a něco na PS3 nehráli (např. já si koupím 1 hru za měsíc nebo dva). A taky rostou další generace hráčů, pro které je PS4 (XboxOne) první konzole a předělávky si užijí.
  • Draken69CZ
    To přesně ukazuje jak PS4 nemá momentálně smysl pro člověka co vlastní PS3.
  • vy chytrolíni se pořád chováte, jako kdyby každý majitel ps4 měl i ps3. Za pár let až dorostou další hráči, co si koupí ps4 už třeba nebude ps3 k sehnání a i oni chtějí mít šanci si předchozí díly GoW zahrát.
    BTW: pc ofce co konzoli nikdy ani neviděla a celé dny hraje jen moba p2w omalovánky ať se zdrží reakce.
    FYM
  • Neboj za chvili se budou delat vylepseni z HD na 4k :)
  • tak tohle je pro me nejocekavanejsi hra roku na ps3 dohrano asi desetkrat
  • Treti dil je asi nejlepsi a nejzabavnejsi, na PS4 je podle pruzkumu vice nez 50% hracu, kteri nevlastnili PS3, proto ma takovy Remaster smysl a proto taky slusne vydelava, coz ukazal remaster TLOU.
    GoW4 je jiz ve vyvoji take a mel by smerovat na konec roku 2016.
  • Spíš bych místo remcání vzal slovník čestiny, takto to vypadá, že jediný kdo je zpožděný, jsi ty sám :D *2*
  • Kdyby zremasterovali i 1 a 2 tak to chápu, to má smysl.. ale dělat remaster relativně nový hry co vypadá bezchybně?? Prostě easy money nic víc *10*
  • Vojta_Ilavsky
    Díky, nechci, jen ať si to pěkně nechaj, radši bych Darksiders 3. *14*
  • Tohle dává firmám signál, že lidi sežerou již jednou sežranou,strávenou a vysranou hru, stačí když je to lejno v HD. Pořád se brečí, že firmy nechtějí riskovat s novými nápady, ale možná to bude tím, že ani nemusí když hráči žádnou inovaci nechtějí a stačí jim pár let stará qte srajda v ejč dý pytcho!
  • Tak na ps3 pár remasteru z ps2 vyšlo, ale ne tak brzo po začátku prodeje. Třeba Okami HD a Shadow of colosus/Ico HD jsou jedny z her, kvůli kterým jsem si PS3 pořídil.
  • To je tak, když nečtu celou diskusi :-)
  • Kdyby radsi na pc :(
  • Jednoduše. Architektura ps3 a ps4 je natolik odlišná a na sw emulaci nemá ps4 dost výkonu, takže by v ps4 musela být fyzicky malá ps3, tak jako tomu bylo u první ps3 60gb. Což by samozřejmě nebylo zadarmo. Řešením by mohlo být PS now, nicméně jak znám Sony, budou chtít, aby za ty hry, které už na ps3 vlastní, nechat znova zaplatit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit