Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    dnesni update: Casey Hudson Interview: All About Mass Effect 3 - http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2011/04/28/casey-hudson-interview-mass-effect-3.aspx
  • Hm to je zajímavé zjištění.. to sem ani nevěděl že je možné... asi si to budu muset zahrát znovu od jedničky.. :D
  • Amim
    Skoro jsem se u toho hudebního videa rozplakal. Akorát mi tam vadila taková jedna maličkost ...Tali :)

    Ne, vážně. Když už hudební videa, tak jenom tohle:
    http://www.youtube.com/watch?v=pbNh8lY2P-4
  • No, podle mě je teda Tali větší exotika než nějaká černoška. *1* Jinak, když jsem si před měsícem připravoval save na ME3, tak jsem zůstal věrnej Ashley, jednak podle fotek bude v trojce za nádhernou kost, jednak chci vidět, jestli bude nějaká ta odměna, jak říkali tvůrci, když budete věrnej jedný postavě během celé trilogie.
  • Drom
    linearni scriptovany je i portal 2 ty experte
  • Já osobně sem Tali měl děsně rád... Asi je to kuli tý masce že nevim jak vypadá a láká mě to zjistit ale taky kuli tomu že měla exotický hlas a já letim na exotiku.. kdyby v ME byla černoška na milování tak jí dam přednost před Tali.. Garuss byl pro mě rozhodně kumpán do každý akce a miloval sem jeho rozumnej, odměřenej, zabijáckej charakter odstřelovače (já sem taky jel jako odstřelovač).. Je docela možné že Tali jen osexuju, doufam že konečně zjístím co má pod maskou a pak přejdu na jinou objeť... ale Garuss zůstane pořád mi amigo mejor...
  • Rorschah
    bioware už nevěřím ... jejich nové tituly se tváří ohromně megalomansky a nelineárně a přitom je to jen jedna a ta samá scriptovaná show navlečená do pokaždé jiných textur ...
    aneb co dokáže hype ..
  • Drom
    Protezy ti musi na necem drzet. No co by ti byly super kyberneticke ruce a nohy, kdyz by ti kazdou chvili rupla panev, hrudni kos nebo pater *3*
  • Proc Joker nema nejake protezy, kdyz trpi tou genetickou nemoci?
  • Legion approved this message. :D
  • MrSanta
    A tak já se klidně přiznám, že jsem Talimancer. Ale umírněnej, žádnej radikál *2*. Navíc mám v oblibě i Ghety, Legion je po Tali můj druhý nejoblíbenější kumpán. Těsně v závěsu za ním je Zaeed.
    Na ME centrálu jsem taky už dávno nezavítal. Co se tam jeden čas dělo v tom zbožňovacím fóru, to byla hoooodně silná káva na mě. Freud by se asi radostí zbláznil *1*
    PS: http://www.youtube.com/watch?v=ySBnWueXiJQ *5*
  • Drom
    CR je asi Gethska zona :)
  • Az na to, ze hra nebyla obtiznejsi ale nudnejsi. Proste jen trvalo dele upizlat stejne tupe nepratele, jelikoz i blbe potvory mely brneni. WTF?
  • Jak vidíš, tady jsou asi schování nebo hledají na gůglu nové obrázky s Tali, hehe.
  • Amim
    To mi chceš říct, že werewolf je skutečně jedinej žijící Talimancer v ČR? To snad ne! :)
  • Mě osobně moc těší všechny postavy.Možná jsem úchyl, ale hrál jsem za paragona a měl romanci s Jack, podruhé s Tali. Ostatní ženský mi nepřišli dost zajímavý. A hlavně to chce Jokera. *3*
  • Amim, ty si to pleteš s ME fórem, tady asi žádnej maniak aka werewolf nepřebývá (doufám) *1*
  • LTM3
    Alenko měl totiž furt migrénu z toho L2 implantátu.
  • LTM3
    Ode mě máš +1 *1* Tali mě nehorázně irituje, Jack nesnáším a Garrus je jedna z nej postav. A ktý obtížnosti mezi normal a veteran jsem ve 2 žádnej rozdíl neviděl.
  • Drom
    me taky nastvala ve dvojce, ale mailem si to trochu vyzehlila :) uz se na ni tesim, muj prvni save je prave s jeji romanci a abstinenci ve dvojce :D

    porad ale cekam na romanci s kroganem :D to by byla zabava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit