Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim říct že ta zrzečka na fotce se mi nějak nezdá. MHT?
  • ti prijde ze Lukas vypada jak c*rak? proc? a rekl bych ze nosi to co nosi, protoze to asi prijde super jemu...
  • Draken69CZ
    Každej nemá nutkání vypadat jak č**** jen proto že to určité skupině lidí na západě přijde super, mít koule nebo vkus jsou dvě rozdílný věci *3*
  • mistni haters se snazej bejt vtipny ale urcite nikdo z nich nema koule na to vyjit ven s vyholenou pulkou hlavy kabatem a modrou atari mikinou proste lukasova zivotni filozofie je mam to v kunde a tomu ja fandim.
  • frantisek_nejezchleba
    U jágrovky vím, kde má kořeny a chápu ji v kulturním kontextu. Pokud něco nechápu, mělo by mě to nakopnout k bádání, proč se tak děje. Pokud je ti něco podivné, zkus to pochopit. Jágrovka byla příklad toho, že jde pochopit i absolutní extrém – chápe ji každý Čech, minimálně každý, který se narodil před rokem 2000.

    Nevím, co zde máte proti Gragarovic účesu, takže jsem to napsal pro případ, že by pro někoho představoval taktéž jistý extrém – aby se ho nebál pochopit.
  • Byly by narážky na hroznej vkus a "jágrovku"... přirozeně *3* Tak to je, takový jsou lidi.. Neříkej, že ty by ses nad tim v dnešní době ani nepozastavil.
  • frantisek_nejezchleba
    a co kdyby to uváděl chlap bez vkusu s dekou na hlavě (rozuměj „jágrovkou“)?
  • Proti Grygarovi vůbec nic nemám a líbí se mi jak to uvádí, ale ty jeho vlasové kreace jsou přinejmenším podivné *15* A kort když je to hlavní moderátor a je nejvíc vidět, tak by měl s nějakou narážkou počítat.. Tak už to bohužel prostě chodí *15*
  • frantisek_nejezchleba
    především je třeba si uvědomit, že Grygar je ten nahoře. A burani zde jsou ti dole. Někde mezi je pak skutečná cílová skupina, která je – zaplať pánbůh – v nekompromisní většině.
  • Tak to si bohužel (nebo spíš bohudík) nepamatuju *15*
  • michaliuz18
    pamatas si grigara v devadesatich letech? vtedy nosil copík vrkoč ako obi wan v prvom star warse :D
  • Pro redakci: líbí se mi, jak si s místníma tro(t)lama vytíráte zadek s každou náhledovou fotkou novýho dílu Games TV. Fandim vám.

    Snad místní děti brzo vyrostou a pochopí, že člověk neni o tom, co nosí na hlavě, ale v hlavě. Dvě třetiny z nich by nedokázala ze sebe vysoukat kloudnou větu na papír, natož v mluveným projevu a tak to nejspíš L.Grygarovi závidí :).
  • jindra.veliky
    takhle hrozne se muze obliknout jen Grygar *15*
  • wenceslaus
    Do toho tě nikdo nenutí, ale furt je to jeden z nejpopulárnější recenzentů.
  • Angry Joe je otravnej. Nemam cas koukat na 2 hodiny kecu nejakyho radoby angry debilka v obleku supermana.
  • wenceslaus
    Ale tady to není ani tak jednoznačný jako u HL2.
    Například Angry Joe dal Evolve 5/10.
  • No přímo v dungeonu mi ho žádná postava zatím nechytla, ale v bordelu ano (tam, kde může mezi výpravami snižovat úroveň stresu).
    Zato ale se vzteklinou jsem se tam setkal často :)
  • Grygar spad pod sekačku?
  • Damarus
    *1*
  • solomon.short
    jen tak... z pr*ele... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit