Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Hmm, ale holandskej *15*
  • kdyz vysel half life, tak tys jeste nebyl na svete,,,tos potom nemohl pycovat
  • TheGGG
    dutohlav jako ty to asi těžko pochopí, ale recenzent si může hru ohodnotit jak chce a to že se ti jeho názor nelíbí, neznamená že o tom budeš pčovat od zhora dolů po celým games (zvlášť, pokud si tu hru ani nehrál). Já osobně bych half life 2 dal tak 3/10, ale když tomu recenzenti dávali 10/10, taky sem do nich npčoval a nemlel něco o tom jak to nepřekousnu. Pochop, že tady je každýmu jedno co kdo překousne nebo ne. Možná tě partička tvých boys poplácá po zádech, jak si se zase pěkně vblil do diskuze, ale rozhodně kvůli tomu nikdo z recenzentů páchat sebevraždu nebude.
  • Jak můžeš vědět, jestli někoho zajímá jeho názor? Například mě, nezajímá spíš tvůj názor.
  • Coffin.Corner
    Třeba od parťáka? Kobky bývají chladné...*4*
  • Blue.Shark
    Měl ho už předtím.
  • TheGGG
    Tak uznávám, že evolve byl šunt, ale je třeba si uvědomit, že co ty překousneš nebo ne, NIKOHO nezajímá. Si piš vlastní recenze.
  • Damarus
    Grygar je řízek
  • Jsem trochu zmaten. Jak dobrodruh chytne syfilis v kobce plné nemrtvých monster?
  • Phillios191
    Při prvních sekundě po launchi hp, jsem měl za to, že se načítá článek o opici :D :D
  • Lukáš má skvělé kamarády. *15*
  • Je treba se jit lecit! *1*
  • stale jsem jeste neprekousnul tech 8/10 za prazdnou skorapku vydavajici se za AAA hru...
  • Haluzne video :D
  • XXHUGOXX
    Ten dominantný pohľad. Ja nemožem. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit