Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím přiznat že tohle je poslední střílečka kterou stále hraji a opravdu baví . Je sice pravda že hra není pro každého ale pro mě momentalně lepší titul tohoto ražení není .
    • Souhlasim, tohle a Insurgency(counter-strike pro velký kluky)
  • Doporučuji realism servery na nich je nejvíce hráčů co spolu komunikují a užívají taktiky. Mezi dobré servery patří například TWB Last Stand. *9*
    • Inquisitor
      Jedině na realism, jinak to nemá smysl ani hrát.
  • Mato1987
    Práve teraz je hra znova v obrovskej zľave na steame, tak šup šup, kupujte nech sú servery plné, títo vývojári a táto hra špeciálne si to určite zaslúži.
    • No nevím, jestlije dobré aby servery byly plné, pak je 9/10 hráčů lvl 11, kteří neví co mají dělat.
      • Mato1987
        :) veď o tom to je, aspoň bude do čoho strielať, všímam si, že keď sú zľavové akcie na hru tak často sa servery zaplnia týmito nováčikmi čo pobehujú po mape ako kurence bez hlavy :D
        • Pravda, ale třeba když je mám v týmu a umřu kváli nim...
    • Přesně tak úžasná hra!
  • Kdo si snad myslí že je tahle hra mrtvá, tomu můžu oznámit že prakticky od podzimu 2011 hraje stálý počet lidí. (Dobrá hra=Dobrá komunita)
  • wenceslaus
    Při záběru na interiér tanku jsem si nemohl nevzpomenout na WT a WoT... proč jsou v FPS lépe udělané tanky než ve hrách na ně zaměřených? Zrovna WT by si z RO mohl brát příklad (obou dílů)
    • tomocz
      Protože v RO2 máš ty tanky asi 3 (nvm, možná jich je víc, je to dlouho, co jsem to hrál), ve WT jich máš desítky a časem i stovky, což by jim dalo dost práce. Stačí, že slíbili kokpity bombardérů a ještě je neudělali...

      Což nemění nic na tom, že bych tam ty interiéry tanků nepřivítal. Bylo by to super, o tom žádná :)
      • wenceslaus
        To je pravda ale zase tam nemají detailní pěchotu s haldou animací... navíc letadla (až na ty bombardéry) je mají. Osobně myslím, že je lepší mít 20 tanků s interiérem než 50 bez (a ještě nedoladěných)...
        • tomocz
          20 tanků na hru o tancích je dosti málo. To by to pak nikdo nehrál, kdyby za každý národ mohl jezdit s pěti tanky... já osobně se vždycky těším na nějaký nový tančík.
          • wenceslaus
            "nikdo" je moc silné slovo :-) IL-2 si taky lidi užívaj jen s pár letadly (vím, je to něco jiného ale těžko hledat srovnání).... a neříkám, že by to tak muselo bejt napořád. Jen že začátek je tak podle mě lepší.
            • tomocz
              Aha, nová IL-2, tak s tou nemám zkušenost :) Neříkám, že nemáš pravdu, ale zároveń nemůžu říct, že jí máš :D Ono to bude člověk od člověka... někdo radši víc strojů bez interiéru, někdo raději méně, ale víc propracované :)
            • wenceslaus
              IL-2 Battle of Stalingrad začná s 4 + 1 premium za každou stranu.

              Vývoj jde pomalu taky kvůli velkýmu počtu strojů... ale snad 1.43 všechno opraví :-D
              U těch lodí - to snad ne.... vlastně jo, určitě chtěli. Ale u těch tanků to o dost důležitější, řekl bych.
            • tomocz
              Pravda, s "nikdo" jsem to trošku přehnal. Je pravda, že v základním IL-2 bylo letadel v podstatě pár, ale ve verzi 1946, nebo která byla poslední, jich už bylo požehnaně :)

              Jak říkám, bylo by to fajn, ale pro WT už je to v tuto chvíli docela nereálné... Už takhle jde ten vývoj dost pomalu a když by ještě chtěli přidat interiéry tanků, tak by novinky přibývaly ještě pomaleji. Nehledě na to, že až by vyšly lodě, tak by lidi chtěli i interiéry lodí a to už by byl nářez :D
  • Inquisitor
    MP hry nehraju, jediná vyjímka je právě Red Orchestra. Ještě se chystám na Verdun, taky nevypadá špatně.
    • Verdun je docela dobrá, ale ten, kdo to hraje na all low, má výhodu, hra má pořád dost bugů a málo módů + špatnou optimalizaci... Ale musím říct, že za těch cca 3/4 roku, co mám hru koupenou, se dost zlepšila :)
  • stale to hravam uz dlhe roky stale je to na realizme hra ktora ma vyzvu.narozdiel od titanfallu battlefieldu kde za mesiac hrania ste borec.
  • Hmm mozno to skusim. Uz som nehral asi pol roka. Mam nahranych 400h a taktiez sa pripajam k nazorom ze je to jedna z naj MP hier. Pre mna osobne za posledne 3 roky jedina mp hra ktora ma bavi. Az teraz ma zaujal konecne aj iny mp a to last of us na ps4.
  • Super hra ale bral by som viac menších serverov, hra je potom taktickejšia, 64 je hrozný kravinec *4*
  • oi,
    hru jsem teď zakoupil, začal stahovat(10gb) ale někdy při 9,7 gb mi to hodí: Při aktualizování hry RO nastala chyba (stažené soubory jsou poškozené). Hází mě to na steam podporu. Co dál? Někdo nějákou radu jak to zprovoznit? Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit