Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvědomuji si že je to dětinské, ale stále cítím na jazyku tu pachuť toho konce a prostě ne. Shepard je mrtvý a tím i je pro mě mrtvá i tato hra. (+15 dolarů (300,-) za 2 hodiny hraní, mě furt připadá přemrštěné)
    • tak jestli ti jde jen o tohle tak si mohl zvolit cervenej konec xD a Shepard by prezil
  • No doufám že ta nostalgie a rozloučení bude uděláno líp jak původní (odfláknutý) zakončení hry *1*
  • Hmm tak tedy naposled... jsem zvědavej jak se budu cítit. Dočkal jsem se posledního DLC a ikdyž nejsem fanoušek téhle politiky, tak už ty příběhový DLC co mi chybí koupim a dorazim (Leviathan, Omega a teď Citadela), protože jsem do tohohle univerza dal nemálo peněz a investoval i nemálo času *4*
    Ikdyž určitě zbyde ta hořká pachuť pitomýho konce, tak se na tohle DLC hrozně těšim. Urdnot Wrex je muj nejmilejší a nejoblíbenější parťák z celé trilogie. Jasně Ashley je kost (nechal jsem ale přežít Kaidana *1* ) s Liarou chodim už od prvního dílu a Garrus je správnej týpek, tak mi tenhle kroganskej týpek, nájemný žoldák a zachránce kroganského národa, přirostl k srdci.
    Těšim se na jeho hlášky, popichování s Garrusem, Shepardem a vůbec se všema, jeho ironický hlášky ohledně genofágu a nenávisti vůči kroganům a tak dále a tak dále.
    Joo hodně jsem toho s Mass Effectem zažil a tak mu aspoň to "úplný" dohrání dlužim. Ale pak už ode mne EA neuvidí ani korunu navíc!!!
    • Hrozně mě mrzelo, že byl Urdnot ve dvojce "nehratelnej" a jenom vedlejší postava, což byl vlastně i ve 3. Tam šel se mnou aspoň do nějaké akce *4*
      Jestli to půjde, tak projdu tohle DLC hlavně s Wrexem!
  • Jsem rád, že existuje wareZ.. Promín BioWare, ale EA má už peněz dost :)
    • A to je duvod proc krast? Kdyz s jejich politikou nesouhlasis, nebo se ti nelibi co delaji s hrama, tak jejich hry nekupuj a nehraj.
      Takhle ses akorat voda na to jejich blaboleni o piratstvi.
      • Hm, kdyz ti nekdo proda krumpac bez nasady, tak budes taky psat podobne? Jako ze kdyz se ti to nelibi, tak si tu nasadu zvlast nekupuj a vyhrab si tu diru rukama? ...

        Pripadne bych ti moh prodat auto ... bez kol, motoru ... to vyjde jako DLC ... muzes si to prikoupit...
      • Kronoss1
        Promiň ale zrovna u těchto DLC, které mají jen od zákazníků vysát víc a víc peněz, mi to je šuma fuk. A just si to stáhnu!
      • Tohle bych mozna akceptoval jako argument pri vlastni hre, ne vsak pri DLC. Kdyz je nekdo tak nenazrany, ze vyrizne ze hry hlavni postavu a proda ji v den vydani hry za dalsich 10 babek, tak si nezaslouzi ani cent/halir za ostatni DLC.
    • Viktor_H
      "...ale EA má už peněz dost" - Vždyť jsou ve ztrátě! *1*
  • CRYPT
    Potvrzuje to i Casey Hudson. „Tým do toho dal srdce i duši. "

    Skoda ze to srdce i dusi nedali do zakladni verze ME3 :( Si nemohu pomoci, ale mne to sakra pije krev. Po skvele 1cce a legendarni 2ce, prisla nevyrazna 3ka. Nejvic mi asi smrdela ta jednotvarnost a hudebni doprovod, ktery jiz nedelal mistr Jack Wall
    • Soundtrack ke trojce je suverénně nejlepší. To, co předvedl Wall u dvojky, mi přišlo jako "narvu tam tenhle bordel, tenhle bordel, hodim to nějak přes sebe a bude to znít epicky. Nemá to dynamiku, rytmus a melodii? Nevadí, je to epic." Tim samozřejmě nemyslim provařený Suicide Mission, totožnej End Run a Illusive Man a Normandy Reborn. Zbytek zlo. Trojka má tak rozmanité skladby, že tady si stěžovat snad vážně nejde
    • Viktor_H
      Jack Wall dělal na dvojce společně se Samem Hulickem, který má zase lví podíl na jedničce. Hulick je tedy hlavním skladatelem celé série..Osobně mám soundtrack trojky nejraději - je celkem originální, zato Wallovy uřvané ódy mi přijdou jako recyklace nejrůznějších holywoodských soundtracků k akčním blockbusterům.

      Co se samotných her týče, tak pro mě je nejslabší dvojka (i když stále velmi slušná).
    • wat? Soundtrack v ME3 je ůžasnej...nezapoměl jsi si zapnout zvuk?
      • CRYPT
        zvuk jsem spise u toho trashe vypinal. Nejhorsi dil po zvukove strance, nestahoval jsem si ani soundtrack, protoze ani jeden song, pardon pouze jeden a to ten, jak na konci vylezl joker s xy z havarovane normandy a hraje tam hudba. Jinak strasnej low... 2ka rulez
      • Souhlasím, třeba takovej Leaving Earth...
        • Alebo tak skoro vsetky :) Ten soundtrack je cely vynikajuci. Samozrejme nie komplet vsetky tracky, ale vacsina.
  • Že bych se snížil k tomu a koupil si dlc, za které se platí??To uvidím podle recenze.
  • rhaegar
    Soap opera ME se vrací. Co pak hoši z Bioware tentokrát vykradou?
    • Magister_Peditum
      Tak mě napadlo, ještě se tam neobjevilo nic z Warhammeru 40k.
      • Viktor_H
        Orka se sekerou a kulometem jsem tam zatím nepotkal...
  • Amylee.Anderson
    Tak něco takového si necham líbit :))
  • TheGGG
    Dost emotivní je číst některé zdejší příspěvky, věčí porci emocí už nepotřebuji
  • Nějak si nemůžu vzpomenout kdo mi chybí z jedničky a dvojky jenž jsem postrádal ve trojce.
    • No nemusí ti chybět nikdo, ale budou nějak pokračovat romance.
      • Trisska
        Joo to sem viděla, romance jak z mexický telenovely... *7* Tohle si ráda nechám ujít a radějc si užiju opravdovou romanci!
        • Víš, ono by možná stačilo trochu polevit z toho povýšeneckého tónu, kterým pepříš většinu svých příspěvků tady v diskusi. Nic proti skutečným romancím, ale nemusíš tady dávat neustále na odiv, jak máš celý Mass Effect na háku. Je tu pořád dost lidí (a já se k nim řadím), kteří mají svět Mass Effect a postavy v něm rádi, a takoví lidé tvůj shazovačný postoj jaksi neocení. Pokud v tom hodláš pokračovat, nediv se, že tě budou nazývat trollem.

          Pokud tě Mass Effect 3 nebavil, nemusíš to tu každému cpát.
          • Trisska
            Officer Crabtree - Hele, tady jde spíš o to, že když mám na nějakou věc opačnej názor, tak mě automaticky nazvou trolem a je to vyřešený! Než aby mě přesvědčili o opaku nějakým argumentem třeba... Sem fakt netušila, že moje příspěvky působěj povýšeně... Prostě píšu co si myslím, ale jo zkusím na tom zapracovat! A který postavy máš z Mass Effectu nejradějc?
            • Nope, tady spíš nikoho nezajímá, že si užíváš skutečný romance. Většina z nás to dělá. Akorát tím otravuješ.
            • Na vyjádření názoru máš zcela jistě právo, ať je jakýkoliv. Za to ti určitě hlavu nikdo trhat nebude. Ale nemá moc smysl čekat pádnou argumentaci od ostatních, když ty sama jsi zatím moc nepředvedla.

              Co se mých nejoblíbenějších postav týče, asi bych jmenoval Liaru, Tali, EDI a Kelly Chambers. Všechno jsou to dobrosrdečné postavy, byť místy možná trochu naivní. *4*
        • Viktor_H
          Trole jdi už pryč.
          • Robotron3
            Tak ho nechte. Mě už přesvědčil, že je rozdvojená osobnost a myslí to vážně :)
          • Trisska
            *8* Jako... proč mě urážíš?? Tvý příspěvky si čtu celkem ráda a myslela sem, že si v pohodě... *9*
            • Kozy
              Ale no tak..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit