Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demence, hned po vydání budou z lidí tahat další peníze, way to go!
  • Je krása jak to funguje, hra ještě nevyšla a už si mohu koupit DLC. Do vydáním by mohli stihnou ještě 2-3 DLCka ať to stojí za to!!
  • MarekTV
    Co se dá dělat, s tím Protheanem je to škoda, ještě před chvilkou jsem je měl za vymřelé. Ale DLCček se zase nebojím, u Mass Effect 2 byly vždycky kvalitní. Arrival, Lost Memory, Lair Of Shadowbroker...Jestli budou DLCčka stejně kvalitní jak tyhle jmenované, bude to jen a jen dobrá investice :)
  • Spades
    Tak mě na těch exkluzivních věcech nevadí vyšší cena... no bože, ale když už si to kur*a zaplatím, tak nechcu mít nejlepší výbavu od začátku do konce omg... chu mít alternativu, nebo nějakou věc ketrá se domekne v půlce hry, bude lepší než ta první, ale horší než nejlepší...

    V M2 jsem projel celou hru o geth shotgun a collectors assault rifle, ktere jsem dostal hned na zacatku... to neni zabava
    • je to smutné, ale bohužel čím dál víc platí že to čemu se dneska říká "exkluzivní obsah" je to čemu se kdysi říkalo cheat
    • souhlas.. asi jediná rada - koupit si základní hru bez "spešl" přídavků :))
    • N7N7
      V tom máš bohužel naprostou pravdu.
  • Oddělit co se zdá být důležitá část příběhu ze hry jako DLC a prodávat zbytek hry jako by to byl celek je pěkná sviňárna. To je jako jako prodat knihu s chybějící kapitolou a jakmile si zákazník začne stěžovat nabídnout zbytek za $10. To se prostě nedělá.
    • Veskoslav
      A jak víš, že bude důležitá?:) Třeba to prostě bude jenom "tělo" bez duše, s vymazanou pamětí a jenom geneticky stejný jako Prothean, tudíž pro budoucí úspěch mise bude mít nulový přínos. Já si počkám, až se to vydá. Zaručené informace se stávají zaručenými, až si to člověk sám ověří.
      • Hairy_Ass
        Vím, vis leaknutý scénář k ME3. *3* *5*
      • Jakýkoliv výskyt Proteana, člena vymřelé rasy kolem které se točí velká část příběhu, má velký dopad na příběh.
        • Napsals ho snad ty, že to tak dobře víš. Nechápu, co všichni tak nerdíte. Mně je to fuk, jsem jen zvědavej.
          • Nerdit? Tady jde o to nenechat si srá* na hlavu. Když mi bude někdo prodávat neúplný produkt jako by to celek, tak má člověk dát najevo, že takhle by to nešlo. To by mělo být normální nejen u her.
        • Veskoslav
          Já ti nevím. Znám spoustu sci-fi knížek, filmů či seriálů, kdy kdysi vyspělé a mocné rasy, se ukázali a nebyly nakonec důležité. Nechme se překvapit:)
  • Uz pri ohlaseni kolektorky bolo ohlasene, ze bude obsahovat DLC. To ste necakali?
  • No co si budem povídat, z ME se stal až tak hvězdnej fenomén, že si tohle může dovolit.
    I když si myslim, že ME3 bude dobrá hra, tak nebude poslední jak tvrdí. Dejme k tomu tak 5(minimálně) DLC, které budou bonus mise, nebo i nějaké prequel vysvětlovačky kolem reaperů, kolektorů, protheanů... Je to sci-fi pohádka, vždycky se dá vymyslet něco dalšího.. MMO neočekávám, neboť mají SW:TOR, podle mého bude nějaké další ME:(nějaký titulek), který bude něco podobného jako nedávný LOTR:WAR IN THE NORTH(nebo jak se to jmenuje), myslím to zasazením příběhu - Hlavní linka je vedlejší, probíhají bitvy a boje co všichni známe, ale vy jste v jiném dění s jinou bandou, tj.: Sheppard bude bojovat finální bitvu proti Reaperům a vy si budete běhat v jiném koutě galaxie, aby jste udělali to a tamto.

    Jedná se pouze o mojí smyšlenou představu, ale nebyl bych daleko od pravdy. ME tu bude jako CoD na dalších 10let, protože to je lukrativní pro masu (mezi kterou patřím i já, hry od BioWare jsou pro mě něco co hraju rád - KROM DA2, což byl nehratelnej paskvil)
    • Mayuri12
      No kvalita CoD klesá, dokud si bude ME udržovat vysokou kvalitu budu s chutí nakupovat a až se z toho stane odpad tak se uvidí co dál.
      Zas na druhou starnu bioware vydali řadu úspěšných titulů a nikdy se z pokračování nestal odpat no až nato DA 2 ale zas až tak strašná hra to nebyla rozhodně ne o moc horší než předceňovanej Amalur
    • Inquisitor
      Přesně, taky nevěřim že by si zavřeli zlatý důl.
  • TotalBiskuit se na toto téma docela rozhovořil. Porovná různá DLC a proč je tohle DLC špatně...
    http://www.youtube.com/watch?v=Ri0vrJ-y2zM&feature=youtu.be&a
  • 3x Prasarna!!! Day One DLC, prasarna! Spoiler jak prase primo od vyvojaru, prasarna. A dalsi zrpava na EAgames...
    • Souhlasím jsem taky naštvanej, vyhýbal jsem se úspěšně spoilerům prakticky celou dobu. Zaslechl jsem jenom spekulace apd a teď tohle ? Ať mě nikdo netvrdí že to je leak, je to vykalkulovaný "preview" aby se chytilo ještě víc lidí.
  • Pokud je člověk fanouškem hry, nevidím problém si pořídit dlc v hodnotě cca. 800 BW bodů, ale vemte si to takhle: Dlc přidává cca. 2-3 hodiny zábavy srovnatelné s hlavní hrou (různé zbraně a doplňky navíc nepočítám). Herní doba je cca. 25-30 hodin. Pokud je hra za cenu 1000 Kč, tak by dlc mělo stát maximálně 100 Kč (jde pouze o nový obsah, ne novou hru), proto vidím cenu jako maximálně nadsazenou. Například i takovej do nebes vynášenej LotSB mělo za hodně peněz málo muziky (to, že přinášelo více obsahu než ostatní dlc je věc jiná). Nehledě na to, že to všechno mělo být už v původní hře a není to obsah vytvořený dodatečně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit