Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jo bude to zajímavé u půbodní hry trochu zklamal hlavní boss a hlavně plošinovkové sekce ty byli doslova do písmene na pěst!

    • Ty skákačky byly boží.

    • Joo. Doom Eternal je krásnou ukázkou, že méně je někdy více. Ač to byla super hra, tak jednička mě prostě bavila víc tím, že se pořádně soustředila jen na akci a neodtrhávala od ní dalšíma blbinama typu platformer nebo nepřítel jak ze Souls her. Nic z toho nebylo technicky špatně, ale dohromady to nefungovalo tak dobře.

      • Jack1947

        Já ji nedohhrál ted bych mohl ale unudili mě ty sekce, kdy se muselo rinse and repeat vymlátit arény... přišli lepší hry a na tuhle se zapomělo.

      • Spades

        Zalezi, me to treba bavilo vic jak Doom 2016, protoze ta rezba byla trosku zajimavejsi tim ze si byl nucen pouzivat vic arzenalu + skakacky umoznili lepsi secrety.

    • JohnyTheZik

      Icon of sin bylo super ukonceni, prijemnej fan service. A teda sorry, ale na tom platformingu nic narocnyho nebylo :'D. Pri padu neumiras, minimapa ukazuje vsechno, i kdybys nemel sbirat vsechny veci.

      • Jack1947

        Dementní nehodilo se a ty vrchlené upgrady každou sekundu taky dost ubrali. Icon of the sin byl spíše zklamání viz lidi na google.

        • JohnyTheZik

          "viz lidi na google" :DDD skvelej komentar, Jacku, ty vis jak pobavit.

          Prvni veta nedava moc smysl, upgradu je tam kazdopadne stejne jak v jednicce, jen uz neupgradujes runy. Ta hra je celkove mnohem rychlejsi, takze stezovat si na platforming je hodne zvlastni - diky tomu jsou ty areny mnohem zajimavejsi i vertikalne. Ta hra je ve vsech ohledech lepsi a zabavnejsi 2016, jedinej problem je v tom, ze to zas o tolik jiny neni, takze pokud jsi pred nedavnem hral "jednicku", muzes se dostat rychlejc do stereotypu.

          • Jack1947

            Spíše otravnější jen můj názor a pár ostatních zoufalců.

  • Whoossain

    Těšim se 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit