Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno, Thief 3 byl taky velká změna proti prvním dvěma dílům, ale ty důležitý věci (dle mě) zůstaly a stejně to byla pecka :D

    Teda taky mě štve to že to není Thief 4, protože u většiny her to znamená restart a zmrvení série.
    • Proto taktéž třetí díl neměl číslovku, tu mu neoficiálně přiřadili prodejci a fanoušci. Já doufám, že budou zachovány základní mechanismy a nebudou tam cpát nějaký nesmyslný comba ala AC nebo street fighter. Thief byl vždy jen o kradmosti a ne o žádném killení.
  • další idioot v kapuci jak kdyby nestačil ac
    • Garett by jantarům od assassinů sebral bez povšimnutí i trenky a neotravoval by se s nimi, natož aby při souboji čekal až na něj dojde řada, respektive aby si musel při nepodařeném lupu vystát frontu na popravu... elegantně zmizí
  • Už nehraju, ale na serii THIEF mám nejkrásnější vzpomínky.
    • mně se letos podařilo s velkými problémy rozjet The dark mod pro DOOM3 a doposud jsem nedohrál kvůli časové náročnosti ani jednu misi. Je to absolutní hardcore co se odemykání zámku týče, hezky podle zvuku paklíče, přičemž je nutné střídat jednotlivé paklíče. Ale ta atmosféra....
  • calwin
    lol tie vaše proroctvá o tom aká to bude hra ma neprestávajú udivovať :D... z traileru vieme zistiť aké tam budú herné mechanizmy, aké zložité bude ovládanie, aké zložité budú herné prvky, aká je grafická úroveň hry... čo tak chvíľu počkať až potom robiť nejaké unáhlené závery?

    som vážne sklamaný z osadenstva games.cz pretože jeho veková hladina sa očividne zmenšuje a prináša zo sebou zabednené názory typu "prázdna peňaženka" a kedže na to nemá a nevyskúšal to očividne to bude zlé. nemám v úmysle niekoho presviedčať že aj ja zdielam názor vrooka ktorý poukazuje na výhody gamepadu. skúste sa však zamyslieť aké výhody gamepad má a že na ňom je možné vytvoriť veľa kombinácii ovládania kde môže jedno tlačidlo mať aj 3 či 4 funkcie čo je v danom zmysle slova zjednodušenie ale je to vážne zjednodušenie ovládania ako také? jediné čo mi vždy vadilo bola práca s inventárom ak som už podobnú hru hral na gamepade. kedže thief 3 s inventárom nepracoval skoro vôbec nevidím dôvod prečo by túto hru mali postihnúť konzoly v nejakom aspekte...
    • kickasl
      prvni odstavec: v podstate souhlasim, ikdyz proc si netipnout kdyz nas to bavi?
      druhy: nikomu to neberu, klidne si na gamepadu hraj, ale ja proste rad mys+klavesnice, gamepad mam, ale pouzivam obcas na fifu(v podstate jenom kdyz hrajem ve dvou), jinak vubec... proste me oblibene hry jsou rpg/strategie/mmo(vseho druhu), a tak je proste pc a mys+klavesnice jasna volba
  • therollycz
    Dishonored 2 vypadá suprově.
  • BoB.2
    Tím skládacím kladkovým lukem to zabili.
  • misho8723
    Tak možno až na ten akčný útek je to veľmi presná ukážka Thiefa ako ho poznáme.. mne nevadí v podstate ten útek, len proste tam nemusel byť .. hlavne, že nikoho nezabil v tomto trailery..
    a inak, napríklad trailery na prvý a tretí diel zobrazujú aj súboje a zabíjanie stráží, čiže tento trailer na novú časť sa dosť drží pri zemi ak ide o túto akčnú zložku.. zatiaľ spokojnosť, aj keď potenciálna absencia Stephen Russella ako hlas Garretta je trochu znepokojujúca, ale dá sa to prežiť
  • No já jelikož jsem chytřejší než ostatní zde na diskuzi tak si dovolím hru ohodnotit i číselně 14/20 (pitomci *6* )
  • A mě se to třeba líbí *14*
  • Na tomhle traileru se mi líbilo jediný: to ukradení nápisu thief na konci....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit