Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Spíš si řikám, proč to nenazývaj čtyřkou. Má to bejt zas ňákej pokus o restart nebo co? Most Wanted again? *7*
  • COD thief AWSD G-granaty
  • Trailer pěknej, jen ta thiefovská atmosféra se nějak nedostavila.
  • KIMCID
    Lidi je to jen video né hra tak neplašte.Počkáme si a uvidíme.
    • ze ta to este bavi, stale dufat ze dalsiu hru nesparchantia kvoli mainstreamu *1*
      • KIMCID
        ale bavi *1*
  • Byl to vůbec Garett? Krom hlasu nepamatuji, že by se při setkání s mečem strážného stalo něco jiného než že by sám šel k zemi. Tady má být údajně starší a předvádí se, jaký je to ninja nebo co. O tom, že přítomnost skutečného Garetta zaznamenaly stráže jen na tu milisekundu, kdy je praštil obuchem, ani nemluvě. *1*
    • Kristova noho je to teaser
    • Ten hlas v traileri urcite nie je Stephena Russella. A to je velka skoda... Ironside, Bateson, Russell... to su typci, ktori dali hernym postavam charizmu a dusu.
      • Kinet1c
        mne sa tiez nezda ze by to bol on a to je velka skoda, ten thiefovy fakt pridal na tej celkovej charizme, takto len dufam, ze sa to zmeni v hre samotnej, ale ked uz videa nie su z jeho hlasom tak neviem no
  • Vaham mezi dvema reakcemi. "Fuck!" a "proc?!"
  • MidnighT91
    Není to docela blbý když řekně něco, jako že při své práci musí být jako duch, pak zahodí granát a proskočí zavřeným oknem???
    • Nauč se anglicky a všech XX blbečku, co ti přitlačili jakbysmet.
    • Ju.. Vitaj v dobe konzolového idiotizovania hier..
      • Aha on hodí granát a můžou za to konzole. Idiocie PCčkářu v praxi
        • Rhulad
          Spíš debilita zdejší komunity a možno debilita většiny českého národu.
          • Rhulad: No tak jsi nespokojený hošánku, doporučoval bych vyrůst a smířit se s tím. Kdyby vyhrál kníže, tak by jsi tu spílal jak je národ inteligentní, že má na danou věc vlastní názor? Nemyslím. Jsi totiž jen nespokojený"sebemrskač" který hledá chybu vždy jinde než je :)
            • Rhulad
              Neskrývej se za anonymem ubožáku .)
          • Magister_Peditum
            Takovýhle kecy se řeší všude na světě, vztahovat to jen na náš národ je stejná debilita, ze kterého ho obviňuješ. *2*
            • Rhulad
              Za to chlapče se omluvám, příště si už to budu pamatovat slečno *14*
            • Magister_Peditum
              Hmm, když se začne s oslovováním "chlapče", tak diskuse jde obyčejně velmi rychle k šípku. *4*
              Takže podle tvé logiky, když tři z jedenácti lidí jsou (třeba) hlupáci, tak je hloupých všech jedenáct lidí, jo? Jak nemůžou mít na věc vlastní názor, když volili, nepleteš si tuhle kritiku spíš s těmi, kdo k volbám nešli? Víš co? Už fakt končím, začíná to tady připomínat ubulené povolební diskuse...
            • Rhulad
              Ty si to asi chlapče neuvědomuješ, ale kurevsky se v tomhle mýlíš. Když 3. miliony lidí voli Zemana, to jednoznačně reflektuje náš národ. Absolutně nechápu jaký větší důkaz by jsi chtěl, že většina národa nemá na danou věc vlastní názor. A ta moje teorie se už potvrdila, když "nezávislý" prezident podpořil ČSSD. To si přece prezident nemůže dovolit.
            • Magister_Peditum
              Teorie - tvoje o Zemanovi = největším buranovi v novodobě politické historii.
              Většina - v našich demokratických volbách dává vítězi politický mandát. Rozhodně to ale o národě jako celku nic nevypovídá, ty slovníku. *4*
            • Rhulad
              Měl by jsi sis ve slovníku najít význam slov následujích pojmů - teorie, většina...
            • Magister_Peditum
              Souhlasím, alespoň tomu českému syndromu sebemrskačství (vidíš, tohle bych za patologický jev v naší společnosti klidně považoval) uděláme přítrž. *3*

              PS: Ty si mi na moje otázky taky poctivě odpovídal. Nedozvěděl jsem se ani, kde bereš fakt, že díky vyšší návštěvnosti nějakého béčkového filmu jsme burani, ani proč volba prezidenta, kde Zemana volila ve skutečnosti méně než třetina oprávněných voličů, o nás všech má něco vypovídat.
            • Rhulad
              Jelikož evidentně nemáš žádné argumenty čí názory, aby jsi se mnou vedl rovnou diskuzi, proto bude lepší diskuzi ukončit.
            • Magister_Peditum
              Mně je zase záhadou, proč neustále hledáš nějakou "pokleslost národa". A netahej sem, prosím, svoje politické teorie. *4*
            • Rhulad
              Na čem by jsi chtěl reflektovat pokleslost národa krom kultury a politiky je pro mě záhadou. Skoro 3 miliony obyvatelů volilo největšího burana v novodobé politické historii - to svědčí o všem.
            • Magister_Peditum
              Další důkazy o naší pokleslosti ze slabšího soudku. Ty máš žebříčky oblíbených filmů i z jiných zemí? A jak na základě toho vůbec posuzuješ celý národ?
            • Rhulad
              Náš národ je unikátní. např. rekordní návštěvy filmu Babovřesky či volba Zemana za prezidenta svědčí, že jsme národ buranů.
          • Tak to bohužel bude, příště se dozvíme že konzole mohou za hlad v africe
      • Rofl. Jj muzou za to konzole samozrejme, co jineho.. Zato PC hraci jsou mentalne silni jedinci se sklony ke genialnimu mysleni, kteri by nejradeji hrali nejaky intelektualni eposy s tak hlubokou filosofii, ze to normalni clovek nepochopi. A za vsechnu stupiditu sveta vlastne muzou ty primitivni konzole a primitivni barbarske tlupy, co na nich hraji, ze?
        No jeste ze tu mame PC, ktere je modlou vsech intelektualu a osvicencu hahahaha.
        • asi tak
        • S prižmúrením oka by sa dalo povedať že máš pravdu.. :-)
        • No konzole moc nemusím, ikdyž je to hlavně z důvodu módovatelnosti (vim že je to strašný slovo). A pokud někdo nadává na PC nebo konzole, že kazí zážitek tomu druhému je to blbost. Hrál jsem kvalitní porty z obou směrů. Myslím si, že je to hlavně na ochotě vývojářů vytvořit/upravit hru tak aby sedla pro daný stroj. Na konzoli se mi nikdy nebude hrát FPS tak dobře jako na PC a závodní hry bez gamepadu si už nedokážu představit. A abych nekecal o blbostech.

          Na Thiefa se těším, už jen proto, že teď hraju Deadly shadows a docela mě drtí kvalita tý hry oproti dnešní produkci. Pokud si i nový díl vezme něco ze starších bratříčků, sem s ním...
          • Vrook
            Ano, nadávat na konzole, že kazí zážitek tomu druhému je blbost. Já to akorát napsal sarkasticky. Většině hráčům konzolí je nějakej PC u zadku, buďto ho maj, nebo ne a zbytek neřešej (když nepočítám lidi, co tu schválně trollej).
            Ale PC hráči, ohboy.. pod každym článkem na games.cz je minimálně jeden koment o tom, jaký jsou konzole zlo, jak ničej herní průmysl a jak vymejvaj hráčům mozky a snižujou úroveň her.

            Já neřikám, že se úroveň her nesnižuje, ale fanaticky a hromadně z toho vinit konzole, potažmo konzolový hráče?
            • Magister_Peditum
              Samozřejmě že s hořčicí! *1*
            • Rhulad
              Tohle nemá cenu řešit... spousta zdejší komunity jsou patnáctiletí zakomplexovaní jedinci. Jen dodám, že nejvíc nářezová hardcore hra posledních 10 let vyšla na konzole až pak na poput petic na PC. Tak se hoši proberte.
            • Myslím, že bych dodal jen jedno: je lepší párek z hořčicí, nebo kečupem? Každý ať si sám vybere...
          • Dopredu hovorím, THIEF bude príbehovo (je šanca že aspoň príbeh bude za niečo stáť ale som pesimista) a čo sa týka herných mechaník zjednodušená blbosť absolútne nechytajúca sa na kvality originálu.

            Pretože sa bude pripravovať primárne pre konzole..
            • *protoze se bude pripravovat primarne na platformu na kterou jim to vsichni nevykradou :) a kdyz uz tak ne tolik jako na PC kteri teda nevim proc taky mam PC ale nepocituju na sobe takovou miru retardace abych si nespocital 1+1 ... to neni az tak deviza pcckaru, ale spis jak se tady pise chudaku kteri bohuzel maji jen PC, na ostatni nemaji pac maji jeste nudli u rypaku a kupovat hry nepotrebuji protoze stahnout torrent umi cvicena opicka. A to bude asi tak cely duvod toho proc tu zase jako jeden z milionu trousis tohle moudro a delas tak akorat ostudu vsem hracum. Protoze hry se hrajou na ruznych platformach jestli jsis jeste pri sve totalni zabednenosti neuvedomil. by me zajimalo svim vy tupi blbci prijdete az vylezu next gen konzole a uz to nebude o omezovani pc platformy.. co to pak bude za zvasty ? *1* *1* *15* *6* *11*
            • Vrook
              Dopredu hovoríš možná tak pěkný sra*ky. Vůbec nechápu, jak by za horším příběhem mohl stát vývoj na konzole. A herní mechaniky? Zase narážíš na to, že je hroznej rozdíl mezi x tlačítkama na klávesnici + myš mezi x tlačítkama na gamepadu + páčka?
              Čichám prostě jen pitomý předsudky a zabržděný nadávání na konzole opravdu jen ze setrvačnosti.
        • no ked konzole nie, tak urcite hry pripravovane pre gamepadove ovladanie narozdiel od ovladania mys+keyboard
          • to myslis vazne ? napadlo te nekdy ze (krom FPS tam negramotnost pochopim, nebo nechut se to ucit) to muze byt mnohem komfortnejsi nez ta tvoje klavesnice a mys?? sednes do gauce kam chces.. ruce pohodlne .. zadna poloha u stolu..
            Podle toho co pises bys ani nemel dostat ridicak protoze to toceni koleckem a soucasne razeni je proste strasne stupidni a primitivni ne ?:)))))
            toe proste hrozna sranda cist tyhle prispevky pokazde..
            • thief je FPS, asi sa bavime o FPS
          • LOL !
            ....
            • presne, LOLku :)
          • Vrook
            Jako co? Ovládání je jedna věc, ale rozhodně to nemá vliv na kvalitu zpracování příběhu po logický stránce (což je vlastně to, co se v tomhle threadu řeší) ani na většinu problémů, za který všichni ze setrvačnosti házej vinu na konzole. Mimo to si nemyslim, že by v používání cca 9ti tlačítek na klávesnici + myši bylo nějak extra odlišný od cca 9ti tlačítek na gamepadu + páčka.
            • Vrook
              Nevim jak to pro tebe vyzerá, ale já mám dost her odehráno na konzole (konkrétně xbox) a ještě víc her na PC s myší a klávesnicí.
              A nevim... prostě mi vždycky přišlo, že bych musel bejt tatar, aby mi šlo jenom jedno a druhý ne.
            • + ta páčka, ta spravi vela :)
              podla toho ako pises, to vyzera tak,ze si na pc-mys + keyboard nikdy nehral
              stale sa bavime o FPS
    • Umaroth
      Tak když ho nachytá strážnej tak co má asi dělat ???
    • Ne, on říká, že pro některé je důležité být jako duch, pro něj je to (zlodějina) způsob života. Welcome to English!
      • no to taky neni uplne presne...on odpovida, ze pro nej je to jednoduche...jako byt tim ,,duchem,, ze to je jeho zpusob zivota.....
        • Magister_Peditum
          On tam říká, co různí lidé řeší, co je důležité pro vloupačku - on říká, že on tyhle věci neřeší (respektive má na ten spor jednoduché řešení), protože se jedná o jeho způsob života. Takže praktikuje všechno, co se tam o perfektní krádeži říká předtím. Trochu ten kontext pánové. *15*
          • Přesně tak. :)
    • N7N7
      Třeba je to apríl. *2*
  • Aj hlas je iný, či?
    http://www.youtube.com/watch?v=FBP8vmLyjtk ň
    oko je však správne.
    • Máš pravdu, s okem se trefili, ale s tím hlasem jsou vedle. Třeba ale bude ke Garetovi sedět jak pr*el na hrnec a my si zvykneme a nebo je to jen pro tento trailer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit