Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mně se letos podařilo s velkými problémy rozjet The dark mod pro DOOM3 a doposud jsem nedohrál kvůli časové náročnosti ani jednu misi. Je to absolutní hardcore co se odemykání zámku týče, hezky podle zvuku paklíče, přičemž je nutné střídat jednotlivé paklíče. Ale ta atmosféra....
  • Proto taktéž třetí díl neměl číslovku, tu mu neoficiálně přiřadili prodejci a fanoušci. Já doufám, že budou zachovány základní mechanismy a nebudou tam cpát nějaký nesmyslný comba ala AC nebo street fighter. Thief byl vždy jen o kradmosti a ne o žádném killení.
  • Garett by jantarům od assassinů sebral bez povšimnutí i trenky a neotravoval by se s nimi, natož aby při souboji čekal až na něj dojde řada, respektive aby si musel při nepodařeném lupu vystát frontu na popravu... elegantně zmizí
  • Mno, Thief 3 byl taky velká změna proti prvním dvěma dílům, ale ty důležitý věci (dle mě) zůstaly a stejně to byla pecka :D

    Teda taky mě štve to že to není Thief 4, protože u většiny her to znamená restart a zmrvení série.
  • Rhulad
    Za to chlapče se omluvám, příště si už to budu pamatovat slečno *14*
  • Rhulad
    Neskrývej se za anonymem ubožáku .)
  • Magister_Peditum
    Hmm, když se začne s oslovováním "chlapče", tak diskuse jde obyčejně velmi rychle k šípku. *4*
    Takže podle tvé logiky, když tři z jedenácti lidí jsou (třeba) hlupáci, tak je hloupých všech jedenáct lidí, jo? Jak nemůžou mít na věc vlastní názor, když volili, nepleteš si tuhle kritiku spíš s těmi, kdo k volbám nešli? Víš co? Už fakt končím, začíná to tady připomínat ubulené povolební diskuse...
  • Rhulad: No tak jsi nespokojený hošánku, doporučoval bych vyrůst a smířit se s tím. Kdyby vyhrál kníže, tak by jsi tu spílal jak je národ inteligentní, že má na danou věc vlastní názor? Nemyslím. Jsi totiž jen nespokojený"sebemrskač" který hledá chybu vždy jinde než je :)
  • další idioot v kapuci jak kdyby nestačil ac
  • Už nehraju, ale na serii THIEF mám nejkrásnější vzpomínky.
  • kickasl
    prvni odstavec: v podstate souhlasim, ikdyz proc si netipnout kdyz nas to bavi?
    druhy: nikomu to neberu, klidne si na gamepadu hraj, ale ja proste rad mys+klavesnice, gamepad mam, ale pouzivam obcas na fifu(v podstate jenom kdyz hrajem ve dvou), jinak vubec... proste me oblibene hry jsou rpg/strategie/mmo(vseho druhu), a tak je proste pc a mys+klavesnice jasna volba
  • Rhulad
    Ty si to asi chlapče neuvědomuješ, ale kurevsky se v tomhle mýlíš. Když 3. miliony lidí voli Zemana, to jednoznačně reflektuje náš národ. Absolutně nechápu jaký větší důkaz by jsi chtěl, že většina národa nemá na danou věc vlastní názor. A ta moje teorie se už potvrdila, když "nezávislý" prezident podpořil ČSSD. To si přece prezident nemůže dovolit.
  • calwin
    lol tie vaše proroctvá o tom aká to bude hra ma neprestávajú udivovať :D... z traileru vieme zistiť aké tam budú herné mechanizmy, aké zložité bude ovládanie, aké zložité budú herné prvky, aká je grafická úroveň hry... čo tak chvíľu počkať až potom robiť nejaké unáhlené závery?

    som vážne sklamaný z osadenstva games.cz pretože jeho veková hladina sa očividne zmenšuje a prináša zo sebou zabednené názory typu "prázdna peňaženka" a kedže na to nemá a nevyskúšal to očividne to bude zlé. nemám v úmysle niekoho presviedčať že aj ja zdielam názor vrooka ktorý poukazuje na výhody gamepadu. skúste sa však zamyslieť aké výhody gamepad má a že na ňom je možné vytvoriť veľa kombinácii ovládania kde môže jedno tlačidlo mať aj 3 či 4 funkcie čo je v danom zmysle slova zjednodušenie ale je to vážne zjednodušenie ovládania ako také? jediné čo mi vždy vadilo bola práca s inventárom ak som už podobnú hru hral na gamepade. kedže thief 3 s inventárom nepracoval skoro vôbec nevidím dôvod prečo by túto hru mali postihnúť konzoly v nejakom aspekte...
  • Magister_Peditum
    Teorie - tvoje o Zemanovi = největším buranovi v novodobě politické historii.
    Většina - v našich demokratických volbách dává vítězi politický mandát. Rozhodně to ale o národě jako celku nic nevypovídá, ty slovníku. *4*
  • Rhulad
    Měl by jsi sis ve slovníku najít význam slov následujích pojmů - teorie, většina...
  • therollycz
    Dishonored 2 vypadá suprově.
  • Magister_Peditum
    Souhlasím, alespoň tomu českému syndromu sebemrskačství (vidíš, tohle bych za patologický jev v naší společnosti klidně považoval) uděláme přítrž. *3*

    PS: Ty si mi na moje otázky taky poctivě odpovídal. Nedozvěděl jsem se ani, kde bereš fakt, že díky vyšší návštěvnosti nějakého béčkového filmu jsme burani, ani proč volba prezidenta, kde Zemana volila ve skutečnosti méně než třetina oprávněných voličů, o nás všech má něco vypovídat.
  • Rhulad
    Jelikož evidentně nemáš žádné argumenty čí názory, aby jsi se mnou vedl rovnou diskuzi, proto bude lepší diskuzi ukončit.
  • Magister_Peditum
    Mně je zase záhadou, proč neustále hledáš nějakou "pokleslost národa". A netahej sem, prosím, svoje politické teorie. *4*
  • BoB.2
    Tím skládacím kladkovým lukem to zabili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit