Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo to je ta partička co udělala Stellar Impact a pak ho hned opustila. Nsrat panové, vám už ani korunu.
  • TheGGG
    Hlavně to neudělat překombinovaný a nudný, jak to maj rádi zdejší PC tardi. Něco ve stylu sins of a solar empire by bylo optimální.
    • bral bych něco jako CoD a NFS ve vesmíru ...prostě letajici auto s kulometem ve vesmíru s možností tuningu co by ve jménu ameriky střílelo ty ošklivé teroristy, ještě něco z wowka třeba to úžasné budování pevnosti kvůli kterému to hraju a pak by ještě mohla být možnost vylézt na nějakou planetu a tam bych to bral ve stylu dungeon siege 3 nebo quake 3 arena. Potom by to bylo super a koupil bych si to na uloz.to
      • TheGGG
        nech se naverbovat ISIS, když máš teroristy tak v lásce.
        • Jsou to taky jen lidi jen nepochopení světem. *13* *13* *13* *13* To znamená že toho máte spoustu společného. Třeba IQ a zálibu v oslím zadku...
          • TheGGG
            já jsem světem pochopený, to PCtardi tady na games jsou fanatici, co by klidně řezali hlavy za jiný názor, tzn. dokonale byste mezi ně zapadli
            • TheGGG
              no, pctardi si začali, tak co bych se taky nezapojil.
            • jn každej kdo nesouhlasí s tvejma kecama je 5letej pc terrorista...hlavně nikoho neodsuzuješ. Jen v každy druhy větě co tady napíšeš. Ale co od tebe čekat :)
    • tak zrovna sins of solar empire se zaseklo kdesi na pomezí 4x a normální strategie, navíc to má takový divný vesmír kde se mužeš teleportovat jen mezi predem danými planetami (pokud nevyzkoumáš technologii, kterou navic ani nema každa rasa)
      ja bych to spíš bral ve stylu homeworld 2
      • TheGGG
        sins of a solar empire byla jediná vesmírná strategie, kterou jsem hrál a dost mě bavila. Co nechcu je hyper překombinovaná RTS, kde se budu muset starat i o to, aby postavy měnily ponožky. Chápu že se najdou lidi co maj podobný uchylky na překombinovaný herní systém a pak jim to dodává pocit nějaké falešné nadřazenosti, ale já si chci užít čistokrevnou RTS a né nějaké nesmysle navíc.
        Proto mezi své TOP RTS řadím: world in conflict, wargame a dawn of war.
        • souhlasím Sins Of Solar Empire byla hodně podobná homeworldu... Je to hra kterou za 1-5 hodin dokážeš odehrát... často jsme s kámošema dali pár her ideální na večerní odreagování... Ty tahové hry nejsou špatné ale není to MP záležitost... nedej bože jsou tam i scénáře které hraješ 1-2 měsíce... to si nedokážu představit SOSE má taky možnost scénářů co tě zabaví na 30-50 hodin možná i víc... to je právě to kouzlo, je to pěkný střed

          hry ve stylu Endles Space nebo jiné tahovky jsou spíš pro fandy Civilizace stylu... Homeworld je sice klasika ale postrádá víc taktickou část jako správa planet a rozšířování v území... neřeší politiku a ekonomická část je velmi jednoduchá až návyková... a jeho největší váhou byl Singl co si budeme povídat Jedničku si zahraji rád ještě dnes. Jenže v MP byl i dost jednotvárný a nenabídl víc cestiček k vítězství
          • sose nema s hmw společneho vubec nic XD
            vždycky se divím jak nekoho muže na strategii bavit skriptovany single s trapným pribehem; ja si myslím že jednotvárny v MP nebyl jen to asi pro detičky co radi rušují bylo dost pomale.
            Homeworld je dobry zaklad protože nabidl kompletne dostupny 3d vesmír, na rozdíl od SoSE.

            btw veskoslav detected
        • Kto by povedal, ze niekto s tak mizernym vkusom na hry, prave u RTS urobi vynimku a pozna skutocnu kvalitu.
          • TheGGG
            kdopak určuje co je dobrý vkus a co špatný?
    • Jojo, vic jak dve tlacitka jsou prekombinovany. Musi to byt onebutton koridor, jak kazda lowend konzolovka. Cry more kid. *5*
      • TheGGG
        Chápu že lidi jako ty, co ulítávaj na simulátoru trávy se rádi naučí 500 nových klávesových zkratek a čudlíků, já naštěstí neměřím úspěchy v životě podle toho, kolik simulátorů traktorů jsem dohrál, takže si mohu v klidu zahrát jakoukoliv hru.
        BTW sins of a solar empire je PC exklusivita a jedna z nejlepších RTS, to ale kiddos z wowka nemůže vědět.
  • Herně by se to mohlo držet ve stylu Nexus: The Jupiter Incident... Na starost měl člověk sice jen pár lodí, ale mohl si u nich poštelovat opravdu kde co... Energie, rozložení opravárenských týmů, zaměření zbraní na specifické systémy nepřátelských lodí a tak dále.
    Podpořit to dobrým fyzikálním modelem, nevtíravými částicovými efekty a hlavně slušným příběhem a mám v merku tutovku. Emperor protects!
    • Xcomik
      No jestli to udělají ve stylu nexuse tak jsem jejich první kupující. Tahle RPG RTS je snad fakt jen jedna a o to víc je to škoda. Nikdy jsem nic tak dobrého nehral (v tomhle prostředí) jako právě Nexus The jupiter Incident! Strašně rád bych něco takového zapařil znova ale mám pocit že toho se asi nedočkám
    • To je klasika... takovou hru jen tak neudělají... já to považuji téměř na odnož legendy jako byl Homeworld... Nexus: The Jupiter Incident mohl teoreticky vyjít i jako dvojka ale nevybralo se dost peněz...

      když napsali "V realtime strategii" vybavilo se mi spíš něco jako Sins of solár empire, nebo starý Star Trek Armáda a její skvělý mod Fleet Operations... kdyby k tomu módu přidali 20-30 misí v kampani měl bych hned orgie... takhle z toho udělali čistě MP záležitost... tohle bych spíš víc uvítal... Někde kde si vytěžím suroviny, postavím flotilu a postupně smáznu nepřítele ne v tahovém souboji, ale ve stylu Homeworldu.

      Ale i tak
  • https://www.youtube.com/watch?v=mMTSobSXhiY war thunder
  • Warhammeru sa na PC teda celkom chysta... Total war, Mordheim, Eternal Crusade, teraz toto. Vysiel slusny Space Hulk Ancension, tahovy Armageddon. Co je vlastne na konzoly? Naposledy multiplatform Space Marine?
  • Morraw
    Tak tohle je velká paráda *4* Ještě mám doma celou Space Marine flotilu *2*
    http://img3.rajce.idnes.cz/d0303/4/4091/4091836_bc34909d62274e54873d57978f763256/images/1.JPG?ver=0

    Jsem velmi potěšen, že začíná vznikat tolik her různých žánrů na mou oblíbenou IP - W40k Eternal Crusade, Total Warhammer, Mordheim, Space Hulk Deathwing a ještě čekám až předělají na android i karetní Space Wolf. A moc rád bych viděl pokračování Space Marine nebo nějakou další akční adventuru.
    • RPG podle pravidel Inquisitor *1*
      • Za to bych snad dal i malicek leve ruky.
  • VaZqeZ_EU
    Taky se těším a zároveň děsím..
    Byl tu jeden mód do hry "Empire at War", který je docela podobný tématu.
    ..bohužel mód je mrtev, tak alespoň ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=Ilp6-R5qLHo
  • Hmhmh, tesim se! Hrani s uhly a pravitky by se na obrazovce delalo asi tezko, takze konverze do realtimoveho kabatu mi nevadi. Ackoliv doufam, ze hra nebude moc akcni, spis takova rozvazna, pomala zalezitost, kde ale zalezi na kazde zatacce, kde se lode neotoci na petniku, kde dulezitejsi nez pocet del bude manevrovani... proste predelavka souboju fregat nekdy z osmnacteho a dal stoleti ve stejnem duchu, jako je deskovy BFG.
    • Jen teda jeste dodam, ze ackoliv se tesim a zaroven doufam, ze to bude takove, jake jsem vyse popsal... tak tomu neverim. Bojim se, ze to bude nejaka polo-beckova akcni hricka a mix "hrrr na ne" a lacineho systemu kamen-nuzky-papir.
      • s tim že rts se na to hodí víc souhlasim, tyhle vesmírné bitvy by měly být akční a dynamické, na tahy by to bylo na počíači moc uloudané

        jo, klidně si hraj taktické poziční šachy a chytej s Eldary slunce do plachet, já budu hrát Orky, takže full speed ahead, ramming a boarding akce! *1*
        • waaaaaagh
  • jake žne mate na mysli?
  • no teda GW musí týct hodně do bot když takhle rozhazujou svoje IP všude kde se dá *7*
    • myslíš IP her, který dávno přestali vyrábět a podporovat, jako je Mordheim, Bloodbowl a BFG? To je teda musí fakt bolet *4*
      • Je to GW tam by si radši každej manažer nechal useknout levej malíček, než aby něco někomu dovolily a skutečně jim teče do bot. Několik posledních let jim každej rok klesaj zisky.
    • Kozy
      Už bylo na čase, třeba se proberou.
      • já myslím že už je pozdě a GW je to uplně šumák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit