Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už jsem psal pod jiným článkem o RTW II: Nelíbíš se mi, hoďte ho lvům :)
    O nároky strach nemám. Můj comp spadá sice do průměru, ale TW hry na něm šly krásně. Chystám se na jaře o upgrade kvůli Bílému vlkovi. Těším se! Zatím si ukrátím čas u stále skvělé jedničky. Mimo topic: už vyšlo Planetary Annihilation.
    • Veskoslav
      Vyšla jenom preedice, ne? Samotná hra ještě nevyšla, ne?
      • Zřejmě, moc jsem to nezkoumal.
        • XorxoxTalarius
          A jeste je to Early Access a to ke vsemu za silenou castku.
          • Říkal jsem si, jestli vidím dobře :), snad to bude stát za to.
  • mne v total war hrach strasne, ale fakt strasne chýba možnosť založenia mesta/rsp dediny/rsp opevnenia ktore sa zmeni an dedinu.

    To by bola ultimátna záležitosť, ktoru by zase nebolo až take obtiazne implementovať. A tým by sa stali zaujímave i oblasti npr ruska kde daleko nič len prazdne plane. Zasušil by som tam jednu legiu zmenil ich na vidiečanou a za par rokov by mi vymreli hraldom, lebo tam nič nerastie. Ale ten nový element tvorby vlastných miest. Npr takž alexander ich založil 38, tej hre to vyslovene chýba. Ale inak ak by som bol žena povedal by som že som po prečítani uplne zvlhol :D
    • zapni si Civilizaci a odstup Satane!
  • Inquisitor
    Ještě aby to tam chybělo, co by to bylo za Řím bez intrik a vyvražďování vlastní rodiny:)
  • To je sice strašně moc pěkný, ale pořád jsem neviděl to nový renderování co má přinést deseti tisíce vojáků... Tímhle mne nalákali, tak ať sakra něco předvedou. Jinak jako hardcore total warista moc nadšenej zatím nejsem. *4*
  • Koľko na Games.cz dostal Wargame: AirLand Battle?
    • zatím nehodnoceno
  • Rok 2013 je rokem strategií....to tu dlouho nebylo a je to jenom dobře *14*
  • Celý senát mi bude zobat z ruky ! *1* *1*
    • Veskoslav
      Nebo Tě nechá zabít *1*
      • Mám Pretoriány *2*
        • MidnighT91
          Ta největší hrozba pochází z vlasní krve. Pozor aby se tvému švagrovy nezachtělo moci...
          • Přitele si drž blízko u těla,ale nepřátele ještě blíž.
            • Anebo je nech všechny pobít, to je taky možnost
        • Veskoslav
          To měl Caesar taky *1*
          • Neměl, až Oktavián.
            • Veskoslav
              Ceasar je měl skutečně taky, ale měli jiný význam než za Augusta:)
  • to je fajn ale zavisi jak zabavne budou souboje (vlastní bitvy), a tam jsem spíš skeptickej. ty drivejsi armady meli malou variabilitu, pohyblivost, takže moc prostoru pro strategii a taktiku tam neni (když to srovname s moderni valkou nebo 2. ww)
    • Tento clovek na games.cz vseobecne spamuje blbosti a donekonecna se hada a jeste tak blbe ze je to smutne nebylo by mozne mu dat bann ?
    • Proboha Joe nebud tak omezeny a zacni myslet, nez neco napises ...
    • Veskoslav
      Proboha Joe, nevyjadřuj se opět k něčemu, čemu rozumíš jako koza petrželi.....
      • p.s.
        nebo dokonce spíš primitivní než jednoduchá, jako se mužes docist v ruznych knihach zabyvajicihc se vojenstvim. takže i taktika ve hre musí byt na primitivní urovni
        • Na primitivni urovni!!! Vem si taktiku a vycvik Sparty. Spartska falanga byla na profesionalni urovni, jednalo se o profesialni armadu te doby. PS: Bojove techniky starovekeho sveta, tuto publikaci se precti. :-)
        • Ty si na primitivní úrovni ty hňupe...
      • vojenska taktika v staroveku byla ve srovnani s dneškem pomerne jednoduchá. takže podobne to bude i ve hre
        • Jo jo strategie byla tak jednoducha, ze se dodnes po takticke strance vyucuji staroveke bitvy jako vzor(viz Alexandr Veliky atd ) na West pointu ... ale jinak to je o nicem ze :-)
          • 2coehoorn
            alexander velky s daky nikdy nebojoval a tehdy jeste nejestvovalo delostrelectvi

            2 veskoslav
            vim že jsi troll proto nebudu reagovat
            *3*
            • 2coe
              komu to cpeš? bude ve hre možnost schovat vojáky v lese s tím že mi to da nejakou vyhodu ? ne. tak to sem neplet
            • Veskoslav
              Coe: Zajímavé, dík. To jsem nevěděl. A pro Joe je to zbytečné, to trolí pako je blbější než cokoliv co se tu vyskytuje....
            • Ach jaj Dacovia boli podkmeň Thrákov,ktorý žil na území dnešného Rumunska a severného balkánu. Po nástupe Alexandra k moci roku 336. p.n.l. , sa Thrákovia spolu s Ilírmi vzburili a Alexander ich roku 335 p.n.l. porazil. Počas ťaženia musel prekročiť viacero riek včetne Dunaja.
              Na ich prekročenie ,keď druhý breh bol obsadený nepriatelom,použil katapulty a iné vrhacie zariadenia čím donútil nepriatela k ústupu z blízkeho okolia rieky a on mohol vkľude sa cez rieku preplaviť. Všeobecne sa to považuje za prvé takéto popísané užitie ďalekonosných zbraní/ delostrelectva/ v priamej bitke a nie pri obliehaní. Táto taktika je vpodstate užívaná modernými armádami ako takzvaná priehradná paľba len namiesto katapultov sa používajú moderné delá,raketomety,letectvo....
          • jasne ze se vyucuji ale ne proto aby se aplikovali, ja se treba taky ucil na zakladce jak kdysi praclovek vyrabel ohen
            • Veskoslav
              Joe. Chápu, že jsi silně retardovaný jedinec, co nedostudoval ani ZŠ. Ale ksakru, najdi si stejně hloupé kamarády a otravuj někde jinde....
            • Naštuduj si ako Alexander porazil Dákov. Je to klasická ukážka použitia delostrelectva a dodnes ju kopa velitelou nevie tak majstrovsky ako Alexander použiť.
            • me slo spíš o to že to podle me musí byt strasna otrava ovladat stovky vojaku v hre, prijde mi to tezkopadny. kdyby tam byl takovy zoom jako v supcomu tak možna.
              jestli bude demo tak to zkusím, jinak vam nechci kazit zabavu. ja zustanu o company of heroes 2
            • Doporucuji ti precti si nekolik odbornych publikaci o tzv. umeni valky a zjistis, ze i kdyz se dnes jiz nebojuje meci a luky, tak bitvy, bitevni priprava, maji porad hodne spolecneho s minulosti a nejen to, taktika, rozpolozeni vojsk, vyber terenu, primarni cile, obrana, rychle presuny, logistika atd atd atd je tam toho hodne co se da jeste porad aplikovat v dnesnim modernim boji.
  • ZvacA
    Netuším, zda se už neukazovalo, ale pro případné zájemce nějaký záběry z E3 - http://youtu.be/0qJAUhRuQvo?t=50s
  • Miserius
    Tady mě po hodně dlouhý době bude štvát že nemam silnej počítač.... Doposud to byly průměrný hry a nebo je muj noťas zvládnul... Na tohle člověk ani nemusí čekat na recenze a je mu jasný že to bude pecka... Něco jako Last of Us to tu ale místní PCčkáři nemohli překousnout *3*
    • Vidis, sam jsi na to narazil, tvuj notas zvladne novinky, protoze je na urovni tve konzole... No a bohuzel konzole nejsou alienware like stroje -)

      Jinak - last of us -> skoda ze to neni na PC ;-)

      Neber to nijak spatne, ale doma mam 5770tku, a nemam problem s hrama na vyssi detaily, vyjmecne se najde neco co neni mozne rozjet na max.
      • Miserius
        Muj notas je hodne za mojim PSkem :) Asi jedina exkluzivka co me na pc posledni dobou zaujala byla Red Orchestra 2 a ta mi tu sla jen tak tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit