Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seprah
    jestli takhle bude doopravdy vypadat gameplay, tak bych si měl předem rezervovat cimru v nějaký fakt dobrý léčebně těžkých závislostí...
    • Je to komplet CGI, pochybuju, že to bude takhle vypadat.
  • Prasaak
    MK2, MK3, UMK3....i zatracovanej MK4...MK:DA, MK:Deception, MK:Armageddon...po demu MK9 na PS3 sem šel do předprodeje. Tuny a tuny propařených hodin, který člověk mohl trávit nějak kreativně. Stejně půjdu zase do předprodeje a nejsrdcovější MK je MK2:)
    • Souhlas, MK2 je ze všech nej i v dnešní době. MK1 vede jen za předpokladu, že se paří v zapocené maringotce :)
    • Co je na hraní Mortal Kombat nekreativní?
  • trošku smiešne, že čerstvo vykĺbené končatiny sú okamžite o.k.
    bije to do očí
    • Ano, radši si nechat prostřelit hlavu, zalézt za bednu a být oukej do deseti vteřin (drtivá většina FPSek posledních pár let)
    • Ty si asi nehrál žádný předešlí díl, co?? *3*
    • Neboj, je to jenom hraný. Kdyby se někomu z účastníků přece jenom něco stalo, za kamerou je štáb se záchrannou službou.
    • Prasaak
      Taky si myslím, když už ty firebally a jiné vychytávky jsou udělány tak realisticky.
  • Ta hudba, bože prooč :'((
  • BookerDeWitt
    "Get over here!" Přesně tohle jsem si pomyslel o hře, po zhlédnutí toho CGI. *14*
  • Podle mě to klidně může být ingame mixnutý s renderem, přeci jen to jsou jen dvě postavy plus okolí, tak by to tak při dobré optimalizaci mohlo vypadat. Na bojovce by ten rozdíl mezi starou a novou generací mohl být největší - graficky
  • Proč Sub-Zero vždycky v trailerech prohrává?... *13*
    • Protože se Sub-Zero vrátí jako Cyborg.
    • Jelikož Scorpion je démonem, protože ho Sub-Zero zabil, tak asi jako zdůraznění pomsty.
      • Vždyť Scorpion ví, že to nebyl Sub-Zero, ale Quan-Chi, kdo vybil jeho vesnici. Nebo to možná v tomhle dílu už zase neví. *1*
  • oktavius66
    Já normálně žasnu nad tím kam se ty technologie posouvají. Tohle určitě nebyl gameplay, což je velká škoda. Ale kdyby to už mělo takovou reálnou grafiku.... Netřeba už nic vylepšovat. Stačilo by se už zaměřit na parádní příběh. U Mortal Kombat jsem seděl spousty hodiny. Na PS3 se to hrálo úžasně. 9 jsem 3x dohrál a stále je to super. Je to prostě bojový film. No co říct... těším se *3*
  • Novej Mortal bude Na PC? Doufám, že se teď nevzbudím *1*

    FYI: "Modrý Sub-Zero tak bude mrazit modrým ledem a zelený Sub-Zero zeleným ledem?" - Spíš bych řekl, že modrý bude Sub-zero a zelený bude Reptile ;-)
    • Doufám že se turnaje bude účastnit i rodák z Prahy, Smoke. http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Smoke
      • fuuu jsem to myslel jako samostatnej post
  • Mato1987
    troška nostalgie, pamätáte si niekto na hru One Must Fall 2097? to bola moja prvá bojovka :D
    • Jasný, u toho byla epická hudba. Jinak v tom období se vyjma OMF a MK hrávala Wrestlemania :)
    • Chim
      To byla jedna z mých prvních her. Pár desítek (možná i nějakou stovku) hodin jsem v tom strávil. Nejradši jsem měl Katanu a Flail. A ten pocit když jsem poprvé vydrtil Novu. Zlaté časy...
      • firebug
        Flail byl taky můj miláček. :-) Bohužel jsem to hru nikdy nedohrál, ale strašlivě se mi líbilo, jak byla udělaná kampaň pro jednoho hráče. Srdcovka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit