Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nuž niekde demokraciu veľmi nepoznajú. Ale ako vidno na zákonoch zo západu, aj tam kde ju poznajú, tak ju neraz ignorujú. Voľba hry patrí k osobným slobodám, tak ako voľba oblečenia, či spôsob výchovy vlastného dieťaťa. Svet nám ale každým dňom ukazuje, že niektoré tie fiktívne totalitné režimy z hier nie sú tak ďaleko od toho, aby sa stali realitou. Akurát tu nebude žiadny Gordon Freeman, Jade, či bezmenný hrdina, ktorý by to zastavil.
  • Jack1947
    Moc bych se nestál v čr utaločované zemi by se mohlo něco z toho taky uchytit časem... to by byl ted malér. Doufám že dřív se podkope celá unie *13*
  • Zagro
    Starej a hnusnej : )
  • https://youtu.be/y2Xm-XQNEJI
  • ano je to tu tazke a vela veci tu funguje tak ako funguje ale nie sme jedina krajina kde to tak je...a vela ludi si niekedy tuto pravdu ani neuvedomuje. Nechali sme to zajst priliz daleko. Takze je to i nasa vina. Len niekedy clovek moze bojovat kolko chce len ked ten druhy ma v rukach vacsinu uz si moc nepomoze.
  • Kdyz vytrhnes jednu vec z toho co jsem napsal z kontextu a zareagujes na ni prispevkem mimo mistu tak dostanes presne svuj prispevek.
  • Do tech kurackych pajzlu chodily hlavne deti.
  • v Uzbekistanu strašně frčí pirátění ruských verzí hry... fakt mě moc zajímá, jak z pirátských kanálu dostanou právě ty "závadné" hry

    PS: Assassin Creed Brotherhood ! LOL
  • Hlavne ze ty delas v zivote samy uzitecny veci, desny kecy tohle
  • Mikrokokr
    Ale prosím tě! Stejně by jsi se na to mohl koukat až od osmnácti...
  • Ne vsechno je jen o kvantite. Dychat zplodiny autobusu urcite nebude nijak zdrava zalezitost ale rozhodne to nesmrdi zdaleka tolik jako autobus.
    Navic autobus je narozdil od zapalenyho cigara alespon k necemu uzitecnej.
  • funny fact:
    Autobus, ktery stoji na zastavce 10 vterin vyprodukuje tolik zplodin jako 500 cigaret...
  • Bohužel mi zakázali kouřit i v baru. Takže whisky s cigárkem/doutníkem už jenom doma. eehhhh
  • Jsem moc rad ze nemusim zit za komunistu a ze jsem si komunisty zazil jenom jako malej spunt a nejenom kvuli brutalne zahulenejm hospodam.
  • Mi nejvíc vadí ten malý počet polygonů!!! *6*
  • Veřejný ano, ale to co se prosadilo je právě na ten veřejný prostor (chodník) dostane. Do zahulené putiky nejdu, ale určitě svoji klientelu má. Navíc restaurace musejí mít oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část. Nevidím v tom problém. Kouření mi vadí hodně, ale stačí se těm místům vyhnout, nikdo tě tam nenutí chodit a sedět v kuřácké části. Tohle pouze vytváří další problémy, tam kde nebyly - bydlet u hospody bude určitě super, když vám teď budou všichni dle zákona vyhulovat pod okny, ale na to si přeci zapltíme "antikonfliktní" týmy. Jinými slovy zase paskvil, který neřeší nic, ale určitě zaměstná pár dalších úředníků.
  • třeba nemají, tak proto to zakazují. Aby to lidé zbytečně nekupovali.
  • Jsem nekuřák. Cigaretový kouř mi hodně vadí. Měl bych mít ze zákazu kouření v hospodách radost, ale nemám ji. Ta hořkost ze stále rostoucí úřednické buzerace a neustále omezování svobody občanů je prostě mnohem větší.
  • :D chudaci deti co maji kuraka vedle seme ale co tak deti v ostrave kde dychaji svinstvo cely den.. si myslim ze kdys si vedle neho nekdo na chvili zapali je nic
  • Mafii 3 bych zakazal vsude protoze to co nam servirujou vyvojari je k placi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit