Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    když už jste zmínili 3D Sex Villa 2..udělejte na to gamesplay *1*
    • Mikrokokr
      Ale prosím tě! Stejně by jsi se na to mohl koukat až od osmnácti...
  • Největší překvapení je, že v Uzbekistánu mají počítače, na kterých ty hry jedou..
    • třeba nemají, tak proto to zakazují. Aby to lidé zbytečně nekupovali.
  • Mafii 3 bych zakazal vsude protoze to co nam servirujou vyvojari je k placi
  • Všiml jsem si správně že na tom seznamu je i Left for Dead 3? *1* *1* *1* (je tam napsáno: Left 4 Dead 1,2,3, jde o 18. položku na seznamu)
    • Krescz
      to bude Warhammer: End times - Vermintide, myslím
  • MickeyMutant
    Seznam 34 her není definitivní. Úředníci z uzbeckého ministerstva kultury zatím stihli vyzkoušet prvních 35 her. Naštěstí ale prý budou zakázané jen oficiální, ne pirátské verze.
    • Fordzy
      Což znamená, že bude legální si hru ukradnout ale ne koupit. *15*
      To mi připomíná situaci v Číně o které mluvil Lukáš Codr. Že je méně nelegální si koupit pirátskou verzi od těžce pracujícího strejdy z nižší třídy, než si koupit zakázanou legální verzi z šedého dovozu od zlých bohatých překupníků vykořisťující pracující lid dělnické třídy.
      Protože koupí pirátské verze podporuješ dělnický lid. Zatímco koupí zakázané legální verze podporuješ zlé a bohaté překupníky.
  • https://youtu.be/y2Xm-XQNEJI
  • Nuž niekde demokraciu veľmi nepoznajú. Ale ako vidno na zákonoch zo západu, aj tam kde ju poznajú, tak ju neraz ignorujú. Voľba hry patrí k osobným slobodám, tak ako voľba oblečenia, či spôsob výchovy vlastného dieťaťa. Svet nám ale každým dňom ukazuje, že niektoré tie fiktívne totalitné režimy z hier nie sú tak ďaleko od toho, aby sa stali realitou. Akurát tu nebude žiadny Gordon Freeman, Jade, či bezmenný hrdina, ktorý by to zastavil.
  • v Uzbekistanu strašně frčí pirátění ruských verzí hry... fakt mě moc zajímá, jak z pirátských kanálu dostanou právě ty "závadné" hry

    PS: Assassin Creed Brotherhood ! LOL
  • Jsou staty kam hold jeste nedorazila demokracie, co je smutne. Co je ale divne ze jim proklouzl nemoralni witcher a dalsi hry od Bioware. Cenzura mass efectu je vzhledem k erotickym scenam na miste.
    • jamar28
      Co má svoboda společného s demokracií?
      • Demokracie je system, ktery umoznuje svobodu, zalezi to ovsem na kvalite a zajmu obcanu.
        • KrPa
          demokracie je kratke meziobdobi mezi totalitnimi diktaturami
      • V reálnom živote nič. Máme demokraciu ale vždy sa nájde spôsob ako si zotročiť ľud. Resp systém si napokon presadí svoje.
        • Mozna ve fico_cobolske bananove republice
          • ano je to tu tazke a vela veci tu funguje tak ako funguje ale nie sme jedina krajina kde to tak je...a vela ludi si niekedy tuto pravdu ani neuvedomuje. Nechali sme to zajst priliz daleko. Takze je to i nasa vina. Len niekedy clovek moze bojovat kolko chce len ked ten druhy ma v rukach vacsinu uz si moc nepomoze.
      • To pochopis az vyrostes. A taky se o tom budete ucit na zakladce.
        • jamar28
          No já to dřív taky tak nějak automaticky přijímal. Mimo jiné proto, že nám to povídali v dějepise a v občance. *4* A pak mě napadlo nad tím kriticky zauvažovat a došlo mi, že svoboda nemá s demokracií společného vůbec nic. Ale je fakt, že hodně lidí to slepě opakuje. A to by je mohl trknout i fakt, že první demokracie vznikla v otrokářské společnosti a vůbec s tím neměla problém. *1*
          • mhm, tak už radej nemysli *7*
    • KrPa
      no, myslim, ze politicky system s tim nema nic spolecného, to spise majoritni nabozenstvi...
      • Majoritni nabozenstvi do znacne miry urcuje taky politicky system. Nebo znas nejakou islamskou demokratickou republiku?
        • KrPa
          no, podle USA je treba afganistan a irak demokraticky, malajsie,

          dle anglicky wiki i ten uzbekistan je od roku 2016 demokraticky, ale pravdou je, ze vetsina ma teokraticky system

          jo a v libii je taky pry demokracie *1*
  • Jiný kraj, jiný mrav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit