Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    kapitán danko to vyrieši...🙂

  • PCMR

    Kradený? A není to spíš vaporware?😂

  • drasta

    Trolled...

  • Veskoslav

    Chudák Sapkowky...Bože, co ty jsi za *něco*, *něco*.

  • Veskoslav

    Miny.

  • CDP nepřekvapil. Nejprve oberou chudáka starého Sapkáče o práva, a pak nějakému chudému písničkáři ukradnou jeho hudbu. Celý Z3 je vlastně kradený produkt.

  • Derp_1337

    "Moje písnička Naranča byla ilegálně přejmenována na Widow-Maker a podepsána Mikolaiem Stroinskim a Marcinem Przybyłowiczem".


    Nevím, jestli je ta žaloba směrována na správný cíl. Podle všeho by měl žalovat ty 2 poláky, co se pod tu píseň podepsali a označili ji za svou vlastní tvorbu (M.Stroinski a M.Przybylowiczem). Že by to bylo tím, že z těch 2 osob nikdy nevytříská tolik peněz jako z CDP?

  • Když má pravdu. Ignorovat maily a nenápadně stáhnout píseň, jakoby se nic nestalo není zrovna dospělé. Někdo to v CDPR nezvládl.

  • iSpirit

    Pročtak zhurta? Já mám CDP rád, ti kluci vždy před soudem cuknou. Poprvé s píráty, pak se Sapkowskim, teď se to stane zase.


    Do Sony kopu pravidelně za jejich západní tvorbu. Viz má kritika God of War, Horizon. Nějaké  ID je mi celkem u zádele. 

  • A fanatický Veckoslav, který přiklusá pokaždé, aby si mohl vzít slovo v diskuzi a všem cpát jak je Zaklínač božské RPG a CD Projekt božský tým vývojářů :BORED:


    Oboje je ptákovina hošani.... ti největší badass mastass jedou na Solitaire 

  • Veskoslav

    A fanatický iSpiritek, který přiklusá pokaždé, aby si mohl do Zaklínače nebo CD Projektu kopnout. Jdi raději zpátky do DS světa a proje´ď si po 158x 1. díl, aby jsi pak mohl ostatními pohrdat, jak to, že to projeli jenom dvakrát.


    A že sis nešel kopnout do Sony, jak zbabrala zase změnu ID...

  • iSpirit

    To se mně nezdá, CDP jsou hodní kluci, ti by se rozdali. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit