Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    Nevim jak vy, ale musim říct, že to vypadá slušně. Něco podobného jsem hledal.
  • srdiečko zaplesalo : 0
  • Denied
    Tohle studio muze doladit spoustu veci v tomhle enginu. Tesim se.
  • reality engine ruleeeezz *1*
  • Hmm, tak teď asi jen doufat, ať dostanou ten ARMA II engine už v nějaké slušně odbugované formě, ideálně taky lépe optimalizován a že oni sami tam nenasekají bugy tolik typické pro samotnou Bohemiu Interactive...
    • porad tu omylate bugy, ale nechape ze udelat hru s nekolika desitkama kilometrama ctverecnima je rozdil oproti COD kde mate 100 na 100 metru nejvetsi mapu. a kde maj AI vsechno nascriptovano. tady musi AI si hledat kryti atd. V arme ty AI defacto sami premysli kdo hraje ACE na nejtezsi obtiznost vi o cem mluvim. ;)

      Ale bezte si hrat CODko a rikat si az pride valka tak si vemu snipku a vystrilim vsechny.

      PS: COD hraju taky nekdy.
      • tydle kecy si strč někam...buď to uměj udělat pořádně, nebo ne, pokud ne, tak ať ot nedělají, ale debilní výmluvy, jak je to neuvěřitelně rozsáhlý a kdesicosi si můžu nacpat do špic, na to nejsem zvědavej, když něco dělám, tak dělám to, na co stačím, ne že udělám nějakej polotovar a pak řeknu "no ale jinak je to fakt super"

        a AI...no spolupracující žoldáci ve Far Cry byli rozhodně schopnější než věčně se zasekávající kriplové většinou mířící úplně jinam než kam pak doopravdy střílejí v Armách...
      • USER47
        Tenhle argument se pořád omílá, ale on už není rok 2000 a udělat hru s otevřeným světem a vozidly už není takovej ečívment. ArmA rozhodně není jediná taková hra na světě, nicméně je pravděpodobně technicky nejproblematičtější.
        • Ale pořád nemá ARMA dostatečnou konkurenci. Já jsem z téhle novinky nadšený. Stává se, že nejlepší hry příchází bez velkých ovací, jako právě první Operace Flashpoint, nebo Far Cry.
          • USER47
            Nemá konkurenci, ovšem jen proto, že se nikomu nechce dělat hru s hardcore pseudorealistickými herními mechanismy. Ale vyladění mechanismů už nemá takovej vliv na tu zabugovanost, jak všichni dokola tvrdí. Vem si takový Just Cause 2. Mnohem větší a rozmanitější plocha než v Armě, kvanta vozidel, letadel a dalšího haraburdí, přesto to jede mnohem líp, vypadá to líp (když pominu ty přehnaný barvičky) a nenarážíš tam na bugy každou minutu. Přitom objektivně je rozsah hry podobnej, chybí tam pravděpodobně nějaký balistický výpočty a pár pravidel chování pro skupinovou AI, ale zase je tam hodně věcí navíc (a nejede to 10fps, když je na scéně víc než 15 vojáků a pár staveb). Už blbý GTA: San Andreas bylo podobně rozsáhlý a taky jsi tam mohl řídit ledacos.

            My jsme všichni byli odvaření ze záběru hry, když vyšel před deseti lety první flashpoint. Všechny chyby jsme shazovali ze stolu tvrzením "oh, otevřený svět, kde můžeš řídit tank a vrtulník, to je jasný, že to musí mít hromadu chyb!". Jenže je rok 2011, mnoho her ukazuje, že to tak jasný rozhodně není a že se dají udělat openworld hry, který jsou hratelný hned po vydání a nikoli 5 let po vydání, přesto tahle dementní výmluva pořád přetrvává.
            • No například to, že se všechno může odehrávat najednou v reálném čase a po celé mapě. To prostě ty enginy nezvládnou.
            • USER47
              Prochik: Já právě na těch Armách nevidím nic moc, co by jiný enginy nemohly zvládnout. Co je tam tak moc speciální?

              D-FENS: Nesrovnával jsem hry jako takový, Just Cause mi taky přijde dementní. Ale to, že auto jezdí rychlostí stíhačky nebo že hodně času strávíš přesunem, nemá nic společnýho s technickou stránkou hry. Já jen tvrdil, že objektivně vzato je to hra s podobným rozsahem, přesto jede líp, vypadá líp (pokud si odmyslíš tu barevnou stylizaci) a není nehratelná kvůli bugům a nefunkčním skriptům.

              Bouben: Klasická demagogie typu "když to neumíš líp, nekritizuj". Na to se mi ani moc nechce reagovat. Valná většina těch bugů znemožňujících hraní her z ArmA série je způsobená špatným designem misíz hlediska spouštění skriptů. Občas mi připadá, že k tomu skriptování přistupujou jako kdyby dělali koridorovou střílečku a pak se hrozně diví, že půlka skriptů nefunguje, když si neohlídají možné hráčovy alternativní přístupy. Na to, abych tohle viděl, nemusím bejt expert na tvorbu her.
            • Tak šup šup do BIS ukázat jim, jak se to má dělat. Oni se tím zabývají jenom přes 10 let, tak by potřebovali radu někoho zkušenějšího, jako jsi ty. Jistě nemají krom lenosti žádný jiný důvod, proč věci dělají tak, jak je dělají. Ju ju.
            • Zrovna srovnávat Just Cause z Armou je jako srovnávat The Sims z Call of Duty nevím jak si stojí druhý díl ale co se týče prvního tak takhle dementní a nadhodnocenou hru jsem dlouho neviděl k čemu byl ohromný ostrov na kterém nic nebylo,k čemu bylo závodění když se nic nedalo pořádně ovládat a i Chevrolet z 50 let lítal rychlostí F-16,k čemu byli úkoly když to bylo na méně jak 10 minut a nejvíc času ztratil přesunem z bodu A do bodu B, ano ostrov byl nádherný jenže 70% hry měl za zadnicí otravný vrtulník který se po sestřelení okamžitě reikarnoval,totéž bylo o nepřátelých kteří jen nabíhali slepě na mušku a objevovali se čistě pod nosem...sorry ale našel by se určitě lepší příklad.
            • Nemůžeš srovnávat hry, které jsou žánrově uplně někde jinde, navíc každej engine je dělanej uplně na něco jinýho a umí i něco jinýho. A to je i případ snahy Codemasters narvat na EGO engine hru s rozhlehlejším prostředím. Ten engine na to dělanej prostě není a nic se na tom nezmění - maximálně to, že další tvorbu se značkou OFP uložej k ledu.

              Hry můžou být s otevřeným světem, ale prostě Real Virtuality engine dokáže něco, co prostě v dohledné době žádný jiný engine ani hra nenabídnou. Ano, engine už dnes není dobrý a to, co se dalo prominout dřív je už dneska nad lidské chápání. Hra ale stále nabízí víc zábavy než AAA (rychlokvašky) z posledních několika let.
              Prostě se smiř s tim, že konkurenci v žánru BIS nemaj a přestaň psát furt tyhle hovadiny.
  • Doufám že to bude mít mnohem vymakanější animace a jízdní model než arma.Na armu se dobře dívá ale když se rozeběhne tak to je horší
  • Teda ty obrázky jsou fakt fešný, jen je ten problém, že jsou většinou zkrášlovány(a pokud ne, tak hw puká). Ale jinak proč ne, aspoň bude mít červený orchestr konkurenci a ta je zárukou kvality. *4*
  • to chci uz aby to vyšlo
  • Jediná škoda, že to bude HW náročné jako klasická ARMA 2 :/. Ale aspoň se tu netrapčí jako u ostatních her s ofotošopovanejma screenshotama :). Na maximální detaily je pak na hru radost pohledět, i když s 5 FPS :D.
  • Druhoválečná Arma...? Budu jejich člověk, pokud to nebude mít stupidní hratelnost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit