Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Diky za tip, je to daleko lepsi nez to od wargaming.
    Akorat chtel bych zmenit velikost a barvu toho kolecka kam letadlo leti a zamerovace, je to transparentni navic v barve bile a to potom hodne ztracim pri dogfightech.
    A moc nerozumim zaloznym letadlam, myslel jsem ze mam proste tri letouny pro bitvu a muzu si tam naskladat jaky chci ale ono to nejde nebo jsem na to neprisel, muzu tam dat pouze ze stejne zeme a i to musi to byt jiny letoun.
    • Bohužel je to tak. Letadel musíš mít od jedné frakce víc a všechny je používat, takže se nemůžeš moc specializovat. Trochu mě ale dostalo, že si jde za reálný prachy koupit záložní letadlo pro každé letadlo. Asi to zní zmateně, pokusím se vysvětlit. Dřív jste si za reálné peníze koupili sloty na letadla a do nich jste si koupili letadla. Ok, kdo do toho nasypal víc reálných peněz měl víc slotů a tedy víc letadel na bitvu...jenže nelze mít jeden typ letadla ve více slotech a jste tedy nuceni osazovat do slotů i letadla z nižších ranků nebo taková která vám moc nevyhovují...do teď je to OK. Jenže jestli jsem správně pochopil,tak už si jde koupit za reálné peníze záložní letadlo pro každý slot a tedy jste rázem na dvojnásobném počtu letadel dostupných pro jednu bitvu a to už je celkem rozdíl jestli máte na jednu bitvu řekněme čtyři letadla ze čtyř slotů nebo deset letadel z pěti slotů.
      • Jenze zalozni letadlo stoji 20 zlataku a je to jen na jednu bitvu, moc se to nevyplati....
  • walltar
    Jenom se zeptám .. jaký je ten full realism mod? Dá se ta hra hrát s joystickem, nebo tam dominují lidi co hrají s myší?
    • V nastavení ovládání je na výběr asi 20 gamepadu,joysticků atd... Ale jako neptám se během bitvy na čem hrajou *15*
    • FRB alias full real s myší snad ani hrát nejde. Možná se povede vzlátnout, ale to je asi tak vše.
      • walltar
        Hmm tak to bych i mohl zkusit zahrát. Můj joy už chytá prach šíleně dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit