Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mi tedy Jet Liho nepripomina. Hra ale vypada slusne. Hong Kong vypada jako docela atraktivni mestecko pro poradnou gangsterku. *4*
    • Paulcz
      Gameplay video už tak dobře nevypadá. Arkáda jako poleno a bojovej systém je jako pěst na oko, jelikož nepřátelé jen tak vyčkávají až je jednoho po druhým hráč sejme. Ale třeba to bude zábavný
      • Vetsina sandboxu v cele s leadrem mestskych akci GTA jsou 'arkady jako poleno'. Ja budu rad za dobre napsany a prezentovany pribeh a dobrou gangsterskou atmosferu. Hong Kong sam o sobe rozhodne dava hre sanci tu atmosferu vytvorit.
        • Paulcz
          No v posledním GTA byl dost velký posun, když to porovnáme třeba se San Andreas a hra vypadá "reálněji". Určitě tam po zásahu nelítají auta 5 metrů vysoko a nedělají přemety a halvní hrdina nebyl naolejovanej a potetovanej polda v utajení :)
          • Naolejovanej a potetovanej polda v utajeni automaticky neznamena arkadovou hratelnost.;-)
  • Ani zdaleka Jeta nepřipomíná to už spíš Jay Choua. Autor holt, ale asi nikoho jiného nezná.
    • sleepless
      Kdyz si odmyslim ten sestrih, pripomina mi mladeho Jet Li, nemuzu si pomoct.
      • Me kdyz si odmyslim sestrih + celou hlavu *5*
  • To už víc vypadá jako Bruce Lee (viz 0:26 rysy ve tváři) a když už budeme chytračit ještě víc, tak 1:50 "má asi být" Lexus LFA ...
  • Buď jsem slepý já nebo autor tohoto článku, ale Jeta Li teda nikde nevidim *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit