Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pripomina to jeste nekomu hong kongskou filmovou serii volavka (predloha scorseseho departed)?
    • Ani mě to nepřípomínej, dodneska zkousávám, že Scorsese za to obšlehnutí dostal oskara. Nechápu, že ho dali jemu a né originálu tedy Keung Lauovi a Fai Makovi. Jinak máš pravdu, taky mě to hned přišlo na mysl.
  • Ani zdaleka Jeta nepřipomíná to už spíš Jay Choua. Autor holt, ale asi nikoho jiného nezná.
    • sleepless
      Kdyz si odmyslim ten sestrih, pripomina mi mladeho Jet Li, nemuzu si pomoct.
      • Me kdyz si odmyslim sestrih + celou hlavu *5*
  • Konečně taky nějaká městská akce, kde se nehraje za vymaštěnýho kokota jako v GTA/Saints Row sériích. Když hraju, potřebuju se trochu ztotožnit s postavou a jejíma motivacema, u undercover policajta by se mi to mohlo dařit líp než u těch wanabe gangsta kriplů...
    • vlastik.plaminek
      Že by další, co nepochopil podstatu SR?
      • A jaká že to je podstata?
        • vlastik.plaminek
          Taková, že to rozhodně není o nějakém propracovaném a hlubokomysleném příběhu. Prostě tě to hodí do města, dostaneš hračky a hrej si.
  • Bože můj, přestaňte tu linčovat autora za to, že mu někdo někoho připomíná, nebuďte jak malí.
    Na sleeping dogs se ale s každým trailerem těším víc a víc :) A square enix po DE3 věřím, to ne že ne. Jen by to chtělo nějaké video s tím soubojovým systémem, na ten jsem hodně zvědavý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit