Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale jacku, co je tak těžkého pochopit na tom, že drahému kktku Keyzovy doporučuji, že dle jeho profilovky bude mít v brzské době větší problémy než je hate anime a hádání se s jeho fandama. Towel heads mu zaklepou na dveře.
  • Jack1947
    Neurazte se ale příjde mi ta grafika vlastně taková vybledlá. Což může opět zhoršit hratelnost a ne nejde o to že je stará a stylizovaná (podivně).
  • Jack1947
    Jak které některé se dají zmáknout i na klávesnici v poho jiné zase radši na gp. *4*
  • del0
    Pro všechny "konzoloidní" hry.

    [fixed]
  • SkillJam
    kámo! díky za radu ohledně savu v bitvách, to jsem nevěděl! to mi ušetří hodně trápení, díky :)
  • Ovládání - Gamepad - pro všechny hry, jinak to ani nejde. *2*
  • up_er
    Tohle je luxusni zalezitost devitkova hra pro me na PS3 jedna z nejlepsich a nejkrasnejsich her. Nic pro PC grafik master race..ti v tom hledaji zase jenom rozliseni a pozlatko. Na mysi a klavesnici bych to taky nechtel kouskat. Jak tam premyslim, tak vlastne nechapu proc to vubec na to PC davali...zeby po tom tolik lidi volalo? Jestli jo tak je to super.
    Tahle HRA ma prednosti uplne nekdy jinde a kdo je nechce najit,tak je nikdy nenajde a prijde o skvelou zabavu *5*
  • Jack1947
    Vím o co se jedná... ale stále nechápu kam tím míříš takto asi necháme být. Já si myslím že ses vyjádřil nešikovně. Jak říkám můj názor.

    Jop takhle tak to jo... a towel heads je směšné přirovnání. +1 *15*
  • očividně jsi dlouho nebyl v žádné zahraniční diskuzi o charlie hebdo (Keyz asi ano soudě jeho profilovky)
  • Jack1947
    Ne? ja ani nevím co to je jo takhle... ne fakt jsem ten vtip nepochopil. *7*
  • Proste nie, niektore hry gamepadom ovladat nejde. Bodka.
  • naštěstí nejsem towel heads, ale tys to zase asi ani nepochopil že?
  • Fremencz
    Ano to je sice pravda,ale jakmile přijdeš na ten správný postup tak ti ho následně stačí opakovat do zblbnutí a samotný mise už nejsou výzva jako spíše otrava. Přesto je Valkyria Chronicles jedna z těch nejlepších her co v minulém roce na PC vyšli a já jsem rád že nám jí SEGA vůbec dala.
  • Styl je naprosto v pořádku, to že se ti nelíbí je samozřejmě taky ok ale neshazuj ho. Zvlášť když se v tom vůbec nevyznáš. Zase hodnotíš ze screenů a let's play. Realisticky by to nešlo protože takhel se nikdy nebojovalo a bojovat nebude. Proto je to z fantaskního světa. Nelíbí se, nehraj.
  • Nice asi si něco pořídím k narozkám. Už mám figurku Isary :)
  • Jack1947
    Sice je Keyz docela konzoloidní ignorant ale není sám kdo neholduje, mango stylu. *3* Tak klid a nohy v teple. Příjdeš k němu na náštěvu jo. To bych chtěl vidět. *2*
  • Kdybyste si chtěli postavit Edelweiss http://www.hlj.com/product/VOLSWPSSP1/Mil
    nebo Shamrocka http://www.hlj.com/product/VOLSWPSSP2/Mil
    *4*

    Na Edelweisse je i spousta dolňků, plechy, vylešený kanón... i hrdinové http://www.hlj.com/product/VOLSWPSSP01-F01/Mil

    Je i vkusná figurka nejlepšího nepřítele, za strašné peníze sice, ale je http://www.hlj.com/product/VTX47062/Fig
  • Je to manga styl ty p*čo. Že si anime hater nikoho nezajímá.
    BTW: být tebou bych míň diskutovat a víc trénoval sebeobranu, za chvíli máš před barákem pár towel heads *3*
  • Hra me trochu vydeptala faktem, ze mise, aby jejich hodnoceni bylo alespon obstojne B nebo neco takoveho, je nutno odehrat za extremne nizky pocet tahu, coz v podstate znamena pokus omyl, dokud si clovek nenamemoruje pozice nepratel, jejich pripadny naskriptovany skryty pohyb a taky dalsi vlny...rozhodne bych raci na prvni dobrou, sice pomalu ale takticky a s rozmyslem dosahl dobreho hodnoceni diky jinym kriteriim, nez za par rychlych tahu kdy presne vim kam pribehnout, hodit granat, kam se schovat a pripravit atd....to me pomerne prekvapilo no a taky ze po 3-4 misich na cloveka vybali HQ se vsemi moznostmi a at si sestavi tym, to cloveka vydesi kdyz jeste poradne nevi co k cemu a jak...i kdyz to uz je samozrejme detail
  • Valkyria je take strategie a gamepad se pro ni hodi, gamepad, jako univerzalni ovladac, by mel mit kazdy hrac. Vyvojarum by to usnadnilo zivot a zlepsilo by se ovladani her.

    Design hry na univerzalni ovladac a vyhnuti se kompromisum ke kterym vede design pro kombinaci ruznych ovladacu je prednost.

    Souhlasim, specificke hry mohou byt designovane na specificke ovladace. Vsemi hrami jsem myslel hry podporujici gamepad, ty by mely byt nekompromisne designovany na gamepad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit