Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se mi to hrozně cenově nevyvážené... 499 USD je super cena ale 2500 USD za tu nejdražší je přehnané. Za 500 v podstatě současný main stream, je paráda. Současné hry na tom poběží na max.
    • Keyz
      Hlavně jak to opravu bude. U toho za 499 se píše od 499. Kdyby to bylo 499 tak to se snad i vyplatí rozmontovat i když nevíme co to má přesně za HW.
      • To máš pravdu.
  • NumberFiveAlive
    zajimava iniciativa od valve, uvidime kam to vsechno povede :) ja osobne v tom porad vidim par problemu:

    1) subjekivni - celkova koncepce PC v obyvaku mi nic nerika, vsechny klicovy PC zanry (RTS, FPS, klasicky RPG...) se hrajou lip na klavesnici a mysi, samozrejme to muzes mit nekde na stole u gauce ale to uz je zase pohodlnejsi ovladac a nez ovladac uz je zase lepsi stul a monitor :D

    2) malo her na linux, nevim teda, jestli uz nejak rozjeli ten streaming ale imho ne a ty predstaveny masiny urcite nejsou urceny ke streamingu, takze kdyz si clovek veme ze treba 80% jeho herni knihovny je zatim k nicemu tak co s tim? a mit druhej horsi komp v obvyvaku do kteryho se bude streamovat z jineho kompu to je zase tak zbytecny ze se vracime k prvnimu bodu... :D

    3) pro lidi co chteji obyvak a jednoduchost jsou zatim konzole stejne lepsi - strcis hru a hrajes, neresis vykon, zaroven je to castecne multimedialni centrum

    urcite se spoustu much vychyta ale v tuhle chvili si to jeste uplne nedokazu predstavit :)
  • jedine opravdove a velke minus konzoli oproti PC/Steamboxu je generacni neprenositelnost her, z toho muze steamkrabice tezit. Vse ostatni je pouze osobni preference a vkus, je maximalne hloupe pohrdat jednim nebo druhym, je to jako rikat, ze whisky je lepsi nez vino. Ne kazdy touzi po maximalne ultimatnich detailech, pri beznym hrani vetsinu tech efektu ani nevnimate, dokud se nezastavite a neacnete se pozorne rozhlizet kolem sebe. Nekdo hraje hlavne FPS a mys je pro nej krucialni (nikdy jsem uplne nepochopil, proc konzole nativne nepodporuji mys a klavesnici) nekdo hraje auta nebo styl AC/Mirrors Edge a gamepad je hafo lepsi.
    maximalne jsem jeste ochoten brat v uvahu jako minus konzoli cenu jejich her, ale i ta jde s casem dolu, ikdyz ne tak rapidne jako u PC.
    • Keyz
      Bohužel rozjet starou hru není někdy sranda jestliže to nemáš z gogu kde to je vše automaticky. Tedy pro široké publikum by byla jedná možnost gog verze.
      • Robotron3
        gog linux nepodporuje.
  • Robotron3
    Namakaný mašiny za pořádnej peníz, na kterých si spustíte něco přes 200 indie her, který jsou tak na úrovni mobilů :)
    • Lawliet
      Říkal někdo OUYA?
  • Ta poměrně dlouhá řada typů ničemu nepomůže , jen zvýší zmatek a výrobní náklady Valve ..
  • Zkrátka takové lépe sestavené "Tesco" PC akorát s nálepkou Steam. Pro herní nadšence a pro jakýkoliv vývoj to nic neznamená (no dobře trošku lepší - horší - co já vím gamepad) jsou to prostě PC pro buďto pohodlné a nebo pro hloupé. Nejpodstatnější věc co tyhle mašínky udělají, že naberou spoustu burgrožroutů a tím pádem se rozšíří pole působnosti steam store, takže jako obchodní tah velice dobré a stojí to za potlesk na druhou stranu to není ta krásná vůně inovace a perfekcionizmu co se kdysi z Valve linula. Za sebe můžu říct, že jsem hodně zklamaný.
  • haha tohle znovu rozproudí další diskuzi o Alienware v Just Cause 2 *15*
  • Nevim no moc tomu neverim, linuxovejch her moc neni streamovani z hlavniho pc je slepa ulicka a kdyz sem videl video jak se ten system spousti asi pet minut...
    Radsi zustanu sedet u monitoru :) zajima me jen ten ovladac ale myslim si ze to zadna revoluce nebude
    • kolik je her na "next-gen" konzolich ?
      • Myslim ze u playstationu cca 30 a na letosni rok jich je ohlaseno zatim kolem 70, ale bude jich urcite vic, protoze vic jich vychazi i na vitu o ktere se traduje, ze pro ni nejsou hry.
  • Nechcem komentovat miestne blbe nazory, ktorych je tu neurekom, len chcem vypichnut jednu vec.

    Nikde sa tam nenachadza xi3 a ich piston. Len krasna ukazka "novinarskej prace" ktoru predvadzali herne media doteraz, kde neustale klamali dokola s tym istim blábolom, ze piston je steam machine.

    Chá chá.
  • LionelHutz
    No jak tak na to koukám, tak víc než polovina z nich stojí 1000+ doláčů a to je na "konzoli" sakra hodně - PS nebo Xbox za polovinu a to nemluvím o tom, že vzhledově nic moc (i když to je hodně individuální, někomu se to třeba líbí)
    Jinak nerad kritizuju něco co ještě ani nevzniklo, ale přijde mi to jako kočkopes, znovuobjevení kola - když chci sedět na gauči v obýváku tak mám konzoli, nebo můžu sedět u výkonného PC, ale proč si dávat výkonné jakobyPC do obýváku, kde ho použiju jenom pro hraní? nějak to nechápu *13*
    • Pane Hutz, nepohlídal byste mi prosím děti za nanuk?

      ps: Pořád jste jednička!
    • Proste musim.

      Pozri sa, ked je to nateba moc drahe tak si mozes vybrat z lacnejsich.

      Vidis CES a kolko 4k televizi tam je a aky je to "boom" ? Vies otom ze xbone a ps4 nepodporuju 4k oficialne ? Ak chces 4k gaming k novej 4k televizi musis byt pripraveny vysolit za "konzolu" ktora ti to umozni trocha viacej penazi.
      • 4k televize boom? *1* *1* *1* *1* *1* To že se firmy snaží s něčím prorazit neznamená že s tím prorazí viz. 3D televize.
      • LionelHutz
        Tohle já chápu, ale přijde mi (opravte mě kdyžtak někdo), že steam v tomhle případě cílí na casual hráče a masy a ty nějaký "4k gaming" (mimochodem doteď jsem o 4k neslyšel musím si o tom něco najít, díky) apod. až tak moc nezajímá ne? Měl jsem zato, že jde hlavně o uživatelskou jednoduchost a pohodlnost. A to za menší peníze můžou do obýváku nabídnout konzole.
    • Pretože ho nevyužiješ len pre hranie. V podstate ti urobí smart TV s mnohonásobne väčším využitím.
      • Me osobne vsechno tohle kolem smart tv pripada jako presvedcovani zakazniku, ze to je proste bomba a musthave, protoze tam je x funkci. Ja ale neznam nikoho, kdo by po takovych funkcich touzil a skutecne je vyuzil. Kazdemu staci dvd na filmy , coz, kdyz uz jsme u funkci, konzole pokryje a digitalni prijem. Tohle je dle me spis pro fajnsmekry, co si libuji v high tech vecickach a poslednich vykricich techniky, pripadne lidi, kteri nevi co s volnym casem a penezi. Ale nekdo se zlakat urcite necha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit