Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co si myslíte o rozdílu oculus vs vive?
    na zážitek z virtuální reality se těšim od dob co jsem viděl trávníkáře, už pár let hraju s 3d brýlema všechno co dobře funguje s 3dvison, ale VR jsem zatím nikdy neměl příoežitost ozkoušet.

    z toho mála co jsem si přečet to na mě působilo že VIVE má plus víceméně jen v tom že to je stavěný na použití v místnosti se spec ovladačema, zatímco oculus míří spíš na sezení u pc
    • Jack1947
      V ceně hlavně? má to bejt víc vyfučírovaný v něčems...
  • doufam ze na to budou herny i v CR, aby se to dalo alespon vyzkouset
    • Herny budou.
      V Praze se 1 dela.
    • to je prakticky nevyhnutelný, příliš drahý pro většinu hráčů a zároveň velká popularita :)
  • Hrobař s povzdechem uchopil lopatu a vydal se kopat hrob hned vedle Kinectu a Move.
  • Kdyby to byla reklama od Microsoftu, všechny reakce lidí ve videu by byly hrané a kýčovité. Myslím, že tahle reklama přesvědčí dost lidí.
  • skvěle udělané promo, Vive mluví nejlíp samo za sebe. Těšim se až si to pořádně ozkouším v nějaké herně a nějak příští rok kupuju, to už budou nový karty venku a PC HW bude zase zlevňovat.
  • Jack1947
    Zase se někam nase***, pak z toho výjde podobnej malér jak Steambox po kterym se slehla zem snad ještě před vydáním *7*
  • Mohl jsem vyzkoušet HTC Vive Pre a má to obrovský potenciál nejen na hry. Je ještě co zlepšovat (komfort, rozlišení), ale už nyní je to velmi dobře použitelné.
  • Magister_Peditum
    Jak se tam vlastně řeší pohyb? To bude "hráč" stát na místě?
    • Vogon
      V některých hrách pro vive můžeš chodit, ale hodně jich vyžaduje abys seděl, stejně jako Oculus, a vážně (ne)doporučuji pohyb ze židle...
      https://www.youtube.com/watch?v=QiDunrR2JlE&feature=youtu.be&t=6m55s
    • jakubc
      Jak kde, na klasické hry ten pohyb po prostoru v reálu moc není, ale ty hry se dělají speciálně pro VR a Vive, takže tam jsou třeba malé prostory, nebo automatický pohyb, nebo pohyb skrze teleportaci (podle videí to docela funguje, ale je jasné, že se to hodí max do pár her). Běžné velké hry se budou dále hrát buď bez VR, nebo v sedě.
      • Muzes hrat spoustu klasickych her vr , ale nebude to ono,kdyz ty hry nejsou delane pro vr.
        http://www.vorpx.com/
        • jakubc
          O tom mluvím, že tam to bude holt bez toho pohybu.
  • Tak pokud generace pred nami stydi za nas jak sedime u PC, tak ja se definitivne stydim za tohle. Nastava vek plnej pitomecku co neumi napsat spravne ani 3 po sobe jdouci slova (viz twitch chat u ceskych "streameru"), ale hlavne ze budou mit krabicku na hlave.
    • jen takovej postřeh, ale zrovna tobě tam přesně na třetím místě jedno slovo chybí *15*
    • Styď se :)
    • Ja myslim, ze v tvym pripade ti bude vzajemne ;-)
      • No, presne o tomto mluvim.
        • FattyPillowFan
          tywoe khémo co to melesh, ses prashtil do hlawy ne? *16*
  • už jsem měl přiležitost zkoušet oba finální systémy, jak Oculus tak Vive... ale přesto mě v tomhle videu dostal záběr jak mu ten týpek hodí ten ovladač... parádní demostrace toho, jak reálný je vjem prostoru ve VR a že latence je naprosto neznatelná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit