Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    tak Zaklínač a Vampyre, nejsou seriály. To je jako že na Nově je super seriál Přátelé

  • Taky nechápu tu šílenou kritiku soubojů. Jasně nejsou dokonalé, ale připadá mi, že spousta lidí se vyprdla na vysávání NPC a pak se divila, že nemají šanci proti obyčejným nepřátelům. Přitom ty morální kompromisy a nutnost malého zla pro větší dobro jsou jednou z hlavních myšlenek celé hry. Vampyr dokázal to, o co se kdysi neúspěšně snažil Bioshock s Little Sisters.

  • Vampyr má rozhodně potenciál na zajímavý seriál a pod správným vedením by z toho mohla vzniknout povedená kombinace Penny Dreadful a Peaky Blinders. Jenže McG je snad ten poslední, komu bych tohle svěřil. I přes souboje s bossy a všemožné upíří schopnosti jsou na hře zdaleka nejlepší konverzace s barvitými postavami, úvahy o roli upírů ve společnosti a tíživá atmosféra epidemií zachváceného Londýna. Jestli z toho chtějí udělat tupou akční řežbu s lehkým dobovým kabátkem, můžou si to nechat a já zůstanu u skvělé hry.

  • nightborne

    Tak jejich nápad není ani Zaklínač nebo Vampyr, žejo, bavíme se o kvalitě produkce, ne =))?

  • Corvus

    V době, kdy jsou seriály asi tak 10x zajímavější (po stránce vizuálu, tematicky i herecky) než filmy, je sice natáčení seriálu "trochu jiná disciplína", ale když se chopí režie člověk, který neumí natočit ani kvalitní film (ad průjem Charlieho andílci atd.), tak mám veliké obavy...

    A herně je VAMPYR parádní záležitost. Atmosféra jako řemen, celá řada herních mechanismů. Adventurní část bavila královsky, vizuál super, RPG prvky dostačující a se souboji jsem neměl sebemenší problém. Každý se do soubojů opíral, ale mě upírské schopnosti kombinované s bambitkami velice bavily. Rozhodně jedna z lepších her roku.


    Nicméně seriál podle hry s klidem v duši vynechám.

  • huh?

  • SalemCZ

    Black Mirror bych tam necpal, jejich nápad to neni. 

  • SalemCZ

    on je upír? 

  • TheGGG

    ano, díky bohu alespoň na brutalitě neubrali, ta byla dobrá. Problém ovšem je, že story nebylo to typické, které bych od punishera čekal a tempo prostě bylo příliš pomalé... snad druhá serie toto napraví a dá nám klasické punisherské story a nekompromisní tempo... když budu chtít vidět story o zlé CIA, mám tu deset a jeden dalších military/špionážních seriálu ala Shooter

  • TheGGG

    to jsem nikde nenapsal... pouze to, že to nebylo zdaleka tak dobré, jak to být mohlo

  • Jack1947

    Já ti rozumím, komiks je prostě  jiný nebo dost jiný - mě se ale líbila brutalita, chápu že ta konspirace cia je trošku možná přitažená za vlasy a překvapil mě Billy Russo protože to byl padouch nikoli kamrád Castla. Po tom trochu to sjw vyvážení ale jinak jsem doslova žral každej díl - jak řikám skřípalo to a Stranger things zase trochu popuzdily uzdu ale ve finále si myslím že si to tempo nakonedc udrželi jen škoda že třetí série bude až na začátku příštího roku. No nic máme tu aspon Mr.Mercedes a Preacher jsem taky dost zvědav jak se vyvrbí ... 

  • iSpirit

    Myslím si, že jsem se tu už několikrát pejorativně k Netflixu vyjadřoval, Punisher ale rozhodně nepatří do toho úplného bahna, čím nás v současnosti Netflix krmí. 

  • TheGGG

    asi můžeš počítat kamínky, nebo dál předstírat, že netflix je neomylný a dělá samé pecky... v obou případech budeš za blázna...

    vtipné jak netflix punisher bavil jen ty, co ke komiksům nikdy nepřičuchly.... a i to je s podivem, protože to je prostě seriálová slabota

  • iSpirit

    Mám na to jiný názor, jen ho nebudu probírat s tebou, to opravdu raději můžu počítat kamínky v akvárku.

  • iSpirit

    tys byl pro mě vždy Jarda a vždy budeš, ale třeba jednou pro mě budeš právě Jan.

  • TheGGG

    haha ty jsi nějaký raplík.... komiksů jsem četl hodně, nakoupených mám pár (zbytek jsem četl online), ten seriál byl hodně velká slabota. Kdyby jsi někdy nějaký komiks četl, tak to víš. Nejen že tam byla tuna vaty a nudných momentů, ale hlavně celý příběh vůbec nepasoval na styl punishera... v půlce to začalo připomínat hodně slabé špionážní politické drama a to už jsem skoro usínal...

    BTW: Až bude serial z 1/10 tak dobrý jako komiksy od Ennise, pak na mě zareaguj...

  • Derp_1337

    "seriál neměl s duchem komixového Punishero nic společného"

    LOL

    Takovéhle kecy, že něco není věrné knižní/komiksové předloze, jsou vždycky totální nesmysly. Knihy (a komixy) jsou prostě úplně jiné médium než jakými jsou filmy a sériály. To, co funguje v jednom, nemusí nutně fungovat v druhém... Ale realita hatery nikdy nezastaví, že? Kdo chce psa bít, ten si hůl vždy najde.


    A když teda tak vychvaluješ komiksového ducha Punishera, tak nám řekni, kolik těch komiksů máš zakoupených??? Vsadím se, že ani jeden díl.

  • TheGGG

    budu to muset ještě zkusit, když mě zrušili všechny ostatní space scifi seriály...

  • TheGGG

    jacku, ten serial neměl s duchem komiksového punishera skoro nic společného... mnohem líp byl vykreslen v DD season 2... a že je druhá serie stranger things slabší (a tvůrci se honosí tím, že mají materiál na pět dalších seasonů BOŽE) ti taky řekne hodně lidí...

  • TheGGG

    chápu že jsi pořád ještě uražený, protože jsem kdysi v nějaké bezvýznamné diskuzi napsal něco (ani nevím co to bylo) co tě roščílilo (zařaď se do fronty), ale představ si, že názory na některé věci (jako např. diskutované seriály) má spousta lidí podobné jako já... nebo jsi snad viděl punishera a máš na to jiný názor?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit