Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jo, ale k flašce slivovice...
  • Khanemis
    S trochou štěstí ano. I když u Bloodlines mi ten soubojový systém až tak ani nevadil, horší byla spíše strašně přestřelená četnost bojů, především v pozdějších fázích, což se hrozně bilo s tou jinak konverzačně zaměřenou hrou. Snad si v tomhle Vampyr nebude brát příklad:)
    Osobně Bloodlines do úplné topky svých her nepočítám, ale mám je velmi rád, už jen pro to, že papírové Vampire: the Masquerade a celkově World of Darkness pro mě znamenají hodně. No rozhodně jsem zvědavý:)
  • misho8723
    Tak pokiaľ ten súbojový systém bude aspoň na priemernej úrovni, tak to bude pre mňa super.. milujem Bloodlines ale súbojový systém to má otrasný a bugov tam bolo hádam milión a to nerátam bugy technického rázu.. napriek tomu to je jedna z mojich TOP3 hier aké som zatiaľ za život zahral
  • mě se líbí ten roztomilý výraz na fotce na jeho profilu
  • :) U nás na Moravě se každé malé dítě přisaje a nepustí se, dokud neukojí svůj hlad... *2*
  • TheGGG
    upíří se považují za nadřazenou rasu, proč by se měl jít udávat stádu... ?
  • TheGGG
    víš kolik vražd, zmizení atd se v takovém městě ročně stane... tam se pár upírů ztratí... kór vté době, kdy měl chudinu každý u zádele
    + nevím co jste se učili na škole vy, ale u nás na moravě každé malé dítě ví, že saní krve není pro upíra jen o tom se nasytit, ale je to taky extrémě vzrušující neukojitelná potřeba a proces, kdy se po zakousnutí dokáže málo kdo z upírů ovládat...
  • Drsnaku :D
  • Proc by se mel jit udat na polici a jit ke knezi? Kdo urcuje co je dobře a co spatne? Společnost? Svedomi? Prirozenost dotyčného? Když vlk bude zabijet kraliky a lovit je, mel by se jit udat protože proste je to spatne a mel by radeji jist pampelišky?

    Pokud by upir mel klasicke emoce, a nestal se z neho nasilny maniak, tak by asi nemusel zabijet, ale jak napsal Esanti, tak by stacilo, aby z lidi vysal jen tu trochu, co potřebuje, pokud by se nemohl třeba krmit na "nelidských" obětech.
  • Mně upíři nejsou sympatičtí a radši bych hral za lovce upíru. Navíc roubovat morálku na upíry je nesmysl, kdyby chtěl být upír "správný", tak se prostě pujde udat na policii nebo nahlásit u kněze. Anebo prostě bude vysávat hlodavce nebo krávy.
  • Rozhodně plánuju si to zahrát a to i přes zjevný imbecilní přístup k premise: potrava = zabití. Je to absolutní nesmysl, který je do hry naroubován zcela násilně a zbytečně. Proč by nemohl upír prostě vysát kousek, tak akorát aby se najedl a nechal oběť žít? Vždyť jen fakt, že by se upír potřeboval najíst dejme tomu jednou za měsíc, a pokaždé by tím oběd (ano oběd jako jídlo) zabil, dále, ve městě by bylo dejme domu 20 upírů, tak to jako každý měsíc zabijou 20 obědů a za rok 240 atd atd......a nikdo by na ně nepřišel...? Nikdo by se z města neodstěhoval? S takovou by za chvíli upíři ani neměli kde oběd sehnat.....

    Nicméně když odhlédnu od tohoto nesmyslu, hra vypadá velmi dobře a těším se na to
  • TheGGG
    sakra toto vypadá dobře... konečně pořádná hra pro pořádný drsný týpky jako jsem já... dark urban fantasy, těch by mělo vycházet víc
  • Khanemis
    Na tuhle hru jsem opravdu zvědavý. Nástupce Bloodlines bych v ní asi přímo nehledal, ale pokud nabídne alespoň slušný příběh s dobrou atmosférou a alespoň částečně dostojí proklamované svobodě v ovlivňování světa, tak to bude pro mě bohatě stačit. Nejvíce se obávám především technických aspektů hry (přeci jen je to poměrně ambiciozní projekt), možné nemotornosti soubojového systému a pak toho, že volby obětí budou jen povrchní a jinak vás bude hlavní příběh stejně hnát lineárním koridorem. S trochou štěstí by to ale mohlo vyjít:) Podobných RPG zážitků, jaký slibuje Vampyr, tu zase tolik není.
  • doporucuju neklikat na video a nechat se prekvapit
  • jamar28
    Ve videu i vývojáři přímo říkají, že mají v záloze další "creatures", takže to nebude jen tahle trojka. Někde jsem četl i něco o tom, že tam budou taky ještě upíři, kteří budou nenávidět vlastní druh a lovit ostatní upíry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit