Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Docela mě hlodá si instnout FC4 jen kvůli tomu že to hned na začátku skončí ale to jsem tehdy když jsem hrál ještě neviděl... jinak souhlas Primal tak špatný nebyl a bylo tam i pár celkem dobrých věcí.
  • Fable 1
  • První Far Cry byl super (a pozdější Crysis také, ostatní díly ani nehodnotím, nedohrál jsem, protože mě nebavily), Far Cry 2 (už od UbiSoft) ušlo, ale tak v půlce už to byla vyloženě nuda. Far Cry 3, začátek dobrý, první čtvrtina hry dobrý, zbytek vyložená nuda. Far Cry 4 nehodnotím, nekoupil jsem, protože Far Cry 2 a 3 byly vesměs nuda. Far Cry Primal, nehodnotím, nekoupil jsem, protože WTF a Far Cry 2 a 3. Far Cry 5 dopadne jako Far Cry 4 a Far Cry Primal, nekoupím, protože výše vyřčené. *1*
  • MartinStary
    PS: a to jsem jich ještě celý tanker vynechal.
  • MartinStary
    když ignoruješ Wolfa NO HL 1, 2 a episody v FC 4 AI zmoudřela a začala tě v případě znalosti tvé pozice obkličovat (a ignorace Borderlands ????) no a co Doom (4), Bioshock (1-3), Quake, CS, Titanfall, Deus ex (serie), Metro, S.T.A.L.K.E.R., ........

    No prostě se mezi FPS hry v jeho nej dá nacpat soupraca TGV.
  • MartinStary
    Tak mi jen prosím a to zcela vážně osvětli do jakého vědního oboru to spadá?
    Náhodou to není stejná skupina jako motion capture face motion capture?
    A poslední dotaz fotogrammetrie je technická implementace na digitalizaci modelu za použití principů izometrie a gravimetrie, která věda se zabývá tímto?
  • Jack1947
    Kdyby byl reskin jedinný problém tak bych to dohrál už asi minimálně 10x
  • Má pravdu šuldo.
  • Když koupíš lootbox za 5 doláčů, dostanou NPC nový idle animace. Chlapi se budou škrábat na zadku, čichat si k podpaží, ženský se zas budou vrtat v nose a tak.
  • Morraw
    Zrovna pár dní zpátky jsem si říkal, že už se docela těším na další FC, tak jsem se šel podívat na nějáká ty videa a docela zklamání. FC4 jsem vynechal právě kvůli reskinu a tohle vypadá podobně.
  • To, že fotogrammetrie je vědní obor, je prostě fakt. Laserové skenování není fotogrammetrická metoda, to funguje na principu získání souřadnic velkého množství bodů během krátkého časového úseku.
    Operace slepého střeva je lékařská procedura, medicína (lékařství) je vědní obor.
  • MartinStary
    Je to ubi contentu, dalšího v 10 DLC a koupitelného za Helix point bude víc než dost a to nepočítám lootboxy z kterých ti padne quest, nový pes a tygrovaný AK s barevně vybuchující municí to včetně 5-ti oblečků.
  • MartinStary
    A kde jsi byl posledních 10 let v jeskyni a Crysis ti tam dones pes?
  • MartinStary
    Bohužel nénií to vědní, ale spíše inženýrský a při nejlepší vůli matematický i když pochybuji že vymýšlely vlastní algoritmy na generování modelu z fotografií protože obdobná technologie v strojní výrobě funguje roky a to tak že se vyrobí dle elektronického 3D modelu výrobek otestuje se přijde prototyp 1,2,3,... atd. skrze laserové síťové skenování se po úpravách (ručních) naskenuje nejoptimálnější verze a pak se vyrobí a namontuje jako část nového motoru (nebo dle určení) pro např vůz F1 a 5let na to bude v nejdražších sporťácích atd.

    Pro infio:
    Lekařský postup vyoperování např: slepého střeva nebo jakákoli jiná léčba jiných problémů se za lékařskou procedůru normálně označuje.
  • Jack1947
    DayZ by to zábava moc nebyla protože je to součástí přežití, WOW nevím ale taky je to kvůli něčemu.
  • DayZ nebo World of Warcraft.
  • Vazne? Tak schvalne jmenuj, aspon jednu ve ktery je rybareni zabava. Takovou, ve ktery ma nejakej smysl po tobe ani nechci.
  • Jack1947
    Pokud nepočítáme japonské hry a některá rpg tak kde?
  • Jenže bys měl dávno vědět,že to,co napíšu,budou jen a jen slovní bobky *3* .
  • Vadí mi ta definice fotogrammetrie. Sorry jako, ale rozhodně to není procedura a ani proces, je to vědní obor. To je stejný, jako psát o lékařství nebo matematice, že je to procedura.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit