Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejmin 2-3 roky to pojede, takze je mi to uplne jedno. Fps mass multiplayery uz davno nemaji dlouhou zivotnost krome par vyjimek.
  • Lukyz
    Sice je to trochu magor co přehrává, ale v podstatě s ním nemůžu nesouhlasit...

    EA Battlefront Season Pass Angry Rant!
  • Tady se plati za multiplayer, ne za obsah. Brat na to metr se zaklinac single playerem je uplne mimo.
  • no, to pŕávě nemůžeš, ke starým Battlefrontům se můžeš kdykoliv vrátit, protože nejsi omezený online aplikací a zvůlí EA kdy vypnou servery, tady tě prostě jednoho dne odstřihnou a šmitec, můžeš jít brečet do polštáře
  • Tady nejde o to jít proti proudu. Je to úplně stejné jako když si jeden tejden kupuješ oblíbený jídlo a najednou ti z toho samýho jídla odeberou třeba třetinu. Jen ti na to daj sosík aby to bylo naleštěný. To bude taky v pohodě? Ono jde trochu o srovnání. Vem si kolik obsahu víc dostaneš za stejnou cenu 60€ třeba ve třetím zaklínači. Kde jsou ty prachy víc vidět. Kolik myslíš, že vráží do marketingu EA a kolik CD Projekt. Porovnej si jakej obraz maj obě společnosti na trhu. Obě jsou úplně jinde. Proč asi.

    Tady nejde o těch šest pětek. Já si d*bil předplatil BF4 i s premium. Jde o to co za těch šest pětek dostaneš. Pokud je ti to jedno a rád krmíš zazobance z EA a podílíš se na něčem co není zrovna OK... Tak fajn každýho věc. Já jen nechápu, jak se někdo může nechat dobrovolně ojebávat a ještě to vyzvyhovat jako přednost. Pro mě prostě zvláštní no...
  • jo, to usuzuju, vlastné jsem si tím spíš jistý, je to úplně to samý včetně designu map, jediné změny jsou ve zjednodušování (nekonečno nábojů, neriditelná AT-AT, spawny vozidel) a ořezání kvůli budoucím DLC (absence vesmírných bitev) akorát to má víc polygonů - jestli pro tebe zvyšujicí se počet polygonů znamrená lepší atmosféru, pak určitě má a jsi šťastný člověk *4*
  • No a co ? Milerad dam 60e za mesic paradni zabavy, ke ktery se muzu kdykoliv vratit. Nemam uz cas a energii porad brecet, ze to neni lepsi a ze nas odrbavaji. Proste koupim, hraju a bavim se s kamosema. Nepatrim k sorte lidi, kteri museji jit za kazdou cenu proti proudu a nadavat na kazdej vydavatelskej psouk.
  • Musim se fakt smát. Dneska existují lidi, kterým nevadí, že jim vydavatel předloží hru s třetinovým obsahem oproti předchozímu dílu, dokonce jim nevadí, že se cena standardní edice zarovnala na 60€. Zřejmě je i v pohodě platit 10€ navíc za dva výkřiky a pitolku v deluxe edicí. Opravdu zvláštní sorta lidí. Zřejmě jim nedochází, že z nich pánové z EA mají neskutečnou legraci. Zkuste se zamyslet. Akceptací těhle podmínek jen způsobujete, že další Battlefront bude ve standardní edici za 70€ a nabídne ještě méně. Ale kdo chce kam...

    Jo a samozřejmě jde o to, že jsem socka a nemám na to prachy. Proto si ztěžuju. jak jinak..
  • Usuzujes podle dvou map z open bety, ze to ma stejnou hratelnost ? Stare BFronty atmosferou tomuhle nesahaji ani po pas.
  • nebo tedy Jedi Acadedmy/ Outcast když jste spíš do šermování a nevadí absence vozidel
  • krom předchozích dvou Battlefrontů, který omodovaný nevapadaj zas o tolik hůř, jsou hrát po locale na místních serverech a hratelnost maj stejnou, ne li lepší *7*
  • Sr_Lobo
    A proc bys za ni mel davat 120 ? Ja sem v akci predplatil za 28ecek. Jestli tam bude nekdy nejakej premiak tak si pockam az bude taky v nejaky akci kdyz me to bude hodne bavit, sberatelku si urcite za kazdou cenu prece kupovat nebudu. A co vadi na tom ze to bude preskinovanej BF kdyz to bude zabava ?
  • Legrace, jak se u kazdeho SWBF clanku vyroji bulanci, kteri na hru nadavaji jen, protoze ji nemuzou zpiratit a je na ne moc draha :D. Lidi, kteri si ji koupi, se tam budou bavit kralovsky, protoze zadna jina podobna hra ze sveta SW neni.
  • Zkusil jsem betu, ale 120 euro za tuhle hru prostě dávat nebudu. V podstatě to je jen přeskinovaný battlefield
  • Vojta_Ilavsky
    Kéž by byl aspoň podobné kvality jako jsou dnešní BFka.. Ach jo :(
  • ale ani Battlefront :D
  • Dal bych si pokračování X-Wing Alliance, ale kdyby to nedělali v EA *1*
  • to bude asi tim ze to battlefield neni
  • 120 ečiek za tento odpad aby som mal season pass, pričom to neobsahuje ani možnosti Battlefieldu :D
  • Vojta_Ilavsky
    Malé mapy pro málo hráčů nezachrání ani MF či S1. To samý antiimerzivní power-upy. O animacích Vadera a Luka řeknu pouze toto: "Souls série".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit