Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víš jak se říká tomu, co tady předvádíš, je to pokrytectví a ve tvém případě nehorázný pokrytectví, protože se zastáváš demokracie a při tom by si nejradši sebral volební právo lidem, kteří mají jiný názor, než ty, to je ta tvoje/Vaše úžasná demokracie? Tak to mockrát děkuju, ale nechci! PS: já, jako levičák na rozdíl od tebe a tobě podobným demokratů, jiným lidem (s jiným názorem, než mám já)volební právo, případně právo vyjádřit svůj názor, neberu... :)
  • no koukám, že mi to nandáváš čím dál více, když nejsou rozumný argumenty, tak se začnou používat blbý kecy, že? Jakýpak exkrementy, mohl by si být pls konkrétní? :)
  • ne Samueli, zase špatně....ach jo. Chlapi ti jen naznačili, že popud k obsazení ČSSR dali ukrajinci, o samotném podpisu a definitivním schválení také ve valné většině rozhodovali hlavouni jiných národů, než toho ruského.

    Co si jako v tý svý zabedněný hlavě myslíš? že člověk, kterej sleduje kromě oficiálního zpravodajství i to nezávislé, tak je automaticky rusofil a komunista? hele prober se z tý svý slovenský diskotéky. Jestli tu někdo působí směšně, tak si to milý Same Poláku ty. Sežrat všechno, co ti naservírujou v 19:30 v televizi fakt neni úplně rozumný, zbytečně nabydeš né úplně objektivního pohledu na svět.

    Smiř se s tim, že propaganda funguje na obou frontách, ta naše je daleko lepší o to je nebezpečnější
  • samuel.polak
    ty si ale tych faktov napisal :D
  • samuel.polak
    pekne si ukazal ze nemas absolutne prehlad... *5*
  • samuel.polak
    napr. zeny maju v irane rovnake prava ako muzi? nemaju tak netrep
  • samuel.polak
    nefandi si... sprtat sa vie aj de*il
  • samuel.polak
    chod na sputnik...
  • samuel.polak
    lol to fakt nema cenu... :D SSSR... takze satelity ruska sa rozhodli nas okupovat... hahaha
  • TheGGG
    demokracie, kde můžeš mít jen jeden přijatelný názor, jinak tě onálepkují a konpletně ti zničí život... demokracie co se světem šíří bombami a propagandou a podporuje likvidaci vlastního obyvatelstva... holt ty jsi dítko vychované ČT
  • TheGGG
    to mluvíš o Turecku, velkém spojenci kowbojů z USA a členu NATO?
  • TheGGG
    to víš že jo sluníčko... *1* *1* . Každopádně jsem rád, že jsi uznal že mám VŠ, to je velký pokrok oproti obvyklému brečení SJW anonymků tady.
  • Bylo prokázano, že demokracie není moc efektivní režim.
    To, že někteří politologové argumentují, že v současnosti je to "nejmenší zlo" vůbec nic nemění na nedostatcích demokracie... tak se nedivte, že někteří lidé remcají.
  • Autor článku označil Írán jako jednu ze zemí, kde dochází k narušení "mezinárodního pořádku".

    Tak mi řekněte, kde v současné chvíli dochází v Íránu k tomu "porušování lidských práv, vraždy aktivistů, novinářů, politické opozice" *7*
  • Skoro všichni v této diskuzi mají přes čtyřicet pitomče
  • JJ není nad porušování lidských práv, vraždy aktivistů, novinářů, politické opozice a diktátorský režim. Asi by dnešní mladá generace potřebovala trochu profackat aby se probudila do reality.
  • Jack1947
    Třetí světová válka ujrčitě nebude, nikdo to nechce a nebude v té klasické podobě a podle mě nebude ani v nejbližších 5ti letech. Co bude pevně v to už nekolik doufám konec Evropské debilní nunie.
  • Je smutné, že tohle vychovalo naše vysoké školství. (myslím tebe) *13* A je to i zneklidňující když pomyslím že máš volebné právo. *9*
  • Je smutné kolik lidí tady plive na "západní demokraci" (i přes její nedostatky). A je to dokonce i zneklidňující, když povážíme že tito lidé mají i volebné právo a někteří dokonce údajně mají i VŠ.
  • imho se v tom jezírku exkrementů zbytečně topíš, nedělej si to ještě horší, zatím jsi jen po pás

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit