Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo. Microsoft potřebuje vyprodat staré konzole a nikde to nepůjde lépe než v naší banánové republice. :-)
  • odpoveď je GTA 5 preto sa kupujú stare konzole
  • Malleth
    http://www.youtube.com/watch?v=egdSL3KFtFA
    • smajdal
      už vidím jak dávaj Xbox-one zdarma k pracímu prášku *1*
    • Ver mi ze stejnak koncovi zakaznik zaplati plnou cenu xboxe , tyhle akce na veskere zbozi je velmi pekna reklama . Nikdo ti neda dneska nic zadarmo . Koupis si sekacku za 20t a dostanes xboxe zdarma , urcite bys ho dedostal kdybys tam nechal 3t za nejakou kravinu .
      • xbox davali i misto lopaty ke kolecku *5*
  • mam podezreni, ze tady nekdo leje olej do ohne *5*
    • Jack1947
      Abysis neco nenapsal ty kryspine. Nahodou jsem rad ze i stara X360 se prodavala celkem dobre, at uz mam predsudky k mrkvovymusalatu jake kolik tohle se jim musi nechat. Gates je tedy fackovaci panak ale ma pod cepici. *4*
  • co je to ta casual domácnost?
    • Casual domacnost = teplaky, snedsi plet, zlaty retez na krku, plazma, video, konzole... Jednou za mesic nejsou doma ( to si jdou na postu pro davky) *15*
    • kdyz je doma nekdo jen obcas *5*
      • lol dobře ty *1* *9*
        • uups ten druhej smajl je překlik
      • Moander
        a kdyz je doma porad, tak je to hardcore domacnost *15*
      • Jack1947
        Blbost, to znamena bezna v tomto pripade spise tam kde se konzole koupi jen tak aby se nereklo a nak extra se tam nepari jen obcas a nejlepe na Kinectu a hlavne detske hry ( tak to beru ja).
        • Achjo... Ty už prosím nikam nic nepiš.
  • risa2000
    Že se prodává Xbox 360 na jednu stranu není překvapivé - co jiného by měli prodávat - na druhou stranu, po dvou letech vlastních zkušeností s podporou češtiny a obecně služeb pro český trh mi není jasné, co je podle autora casual domácnost, kterou by to mělo zaujmout.
  • Chudáci děti co dostanou pod stromeček starou konzoli.
    • *Chudáci děti co dostanou pod stromeček konzoli.
    • Moander
      Mozna lepsi nez ta nova. Nejsem fanda Xboxu, ale jsou na nej stovky kvalitnich her za par stovek. Na novej XBONE bude par her, pochybnych kvalit (jako u vsech launchu) co budou stat lidovych 1499. Malej spunt si vic uzije s 360, to je muj nazor.
      • Tak ty startovni hry pri launchi novy konzole dycky stoji zahouno (az na vyjimky), jsou drahy a je jich malo. Ale to beru jako prirozenou zalezitost... Bude lip.
      • Tak pokud chceš na dětech šetřit, pak s tebou souhlasím.
        • ide o to ake stare deti mas, je jasne ze tie starsie budu chciet to najnovsie, aby sa mohli pred kamaratmi chvalit, alebo aby sa im kamarati nevysmievali, to je este taka detska nezrelost, u tych mensich, tym je to skutocne jedno, niektore sa dokonca na tom ani nehraju, ale radsej sleduju ako to niekto hra za nich *3*
    • Na druhou stranu, lepší starou, než žádnou.
  • pomer cena vykon je naprosto prisernej, tohle prodavani vzduchoprazdna je neprosto nehorazne!!!!!!!!!! vyzyvam k bojkotu hvezdneho obcana .... ech
  • Keyz
    Krabice jako krabice.
  • C-BEAM
    nikdy by som svojmu decku nekúpil konzolu ani keby sa išlo od zlosti roztrhať. Pekne jedno PC do izby a pokial by sa s ním nenaučilo narábať nič by si zas*an nezahral.
    • sipecka
      A víš vůbec jak se takové děti dělají?
      • C-BEAM
        to bola pozvánka na rande ?
        • sipecka
          No myslím, že by to neklapalo. Vypadáš totiž na pěkného despotu a to se mi tuze nelíbí.
    • Zajímavější otázkou však je, která dorota ti to "decko" vlastně vyprdne. A co když budeš střílet naslepo? Co když to všechno zůstane v pytli? Nebude lepší házet do kopřiv pro blaho Země? Priority fotro-pár-krámů-dle-vlastních-tendencí na haranta můžeš řešit až potom...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit