Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS3 ma v TV reklamy take (tusim na Nove, Xbox zas vidam na Prime family) a ze nema X360 co nabidnout core hracum? dobry vtip.
  • No já hrál dokonce na původní PSX pár RTS , které se daly ovádat docela slušně i na gamepadu .... ale jak bych to řekl . Nad úpadkem RTS mi srdce fakt nepláče ....
  • Ted jsem cetl,myslim na konzolista.cz,ze ps4 svuj vykon teprve rozjizdi,ze hry budou mnohem,mnohem lepsi jak graficky tak hratelne.tvrdi to vyvojari killzone.Kdyz vidim co vykouzlili s ps3 na uncharted2,atd s 2krat 256 ram,a slozitym cellem,tak to cumim a co gt6?Ps to jeste neni recenze????.A co dokazou s ps4 8 jadro buldozer!to ma ps4 a 8 jadro jaguar ma xbox one.Na alze atd. se mili!!!a u ps4 8gb ram gdrr5.to je kurna rozdil oproti 2krat 256 ram,ne!A jinak graficky je battle4 graficky low oproti killzone shadow fall a oproti budoucimu hallo5 na xbox one.
  • Je tam misto toho prehravac internetovych radii,sice za 25 kc,ale je i na ps vitu v cene!Ale jeste pry neco pripravuji,s vydanim ps4.
  • Sam se tomu divim, ale fakt existujou lidi, kery u her hledaj hlavne co nejkrutejsi grafiku. Vlastne na tom neni nic zlyho, kazdemu co jeho jest.
  • Tak ty startovni hry pri launchi novy konzole dycky stoji zahouno (az na vyjimky), jsou drahy a je jich malo. Ale to beru jako prirozenou zalezitost... Bude lip.
  • pomer cena vykon je naprosto prisernej, tohle prodavani vzduchoprazdna je neprosto nehorazne!!!!!!!!!! vyzyvam k bojkotu hvezdneho obcana .... ech
  • sipecka
    No myslím, že by to neklapalo. Vypadáš totiž na pěkného despotu a to se mi tuze nelíbí.
  • C-BEAM
    to bola pozvánka na rande ?
  • PS4 je taky jasně lepší pro hraní.
  • Aspoň budeš mít čas nastudovat, jak se píšou čárky. *3*

    A co je na tom nepochopitelné? Nikdy si nezažil, že by nějaké zboží nebylo? *7*
  • https://www.youtube.com/watch?v=3aUslPuTOAY apokalypsa je tu! World war Z live!
  • sipecka
    A víš vůbec jak se takové děti dělají?
  • Zajímavější otázkou však je, která dorota ti to "decko" vlastně vyprdne. A co když budeš střílet naslepo? Co když to všechno zůstane v pytli? Nebude lepší házet do kopřiv pro blaho Země? Priority fotro-pár-krámů-dle-vlastních-tendencí na haranta můžeš řešit až potom...
  • ide o to ake stare deti mas, je jasne ze tie starsie budu chciet to najnovsie, aby sa mohli pred kamaratmi chvalit, alebo aby sa im kamarati nevysmievali, to je este taka detska nezrelost, u tych mensich, tym je to skutocne jedno, niektore sa dokonca na tom ani nehraju, ale radsej sleduju ako to niekto hra za nich *3*
  • Keyz
    Krabice jako krabice.
  • Svůj Xone jsem vrátil Amazonu , měl hlučný vetrák , čekám až zašlou zpět peníze . Tristní je , že bych koupil nový , ale není kde , v celém Německu je momentálně vyprodán . Ćlověk chce něco koupit a ono to není , přitom je rok 2013 , nechápu .
  • Taky jsem přemýšlel, že si něco koupím, ale vydržím to do PS4 a budu čekat co udělají s GTA V aby se dalo hrát buď na ps, či pc
  • S timhle pristupem at si MS strci ten svuj Xbone do mist kde slunce nesviti.. pokud si budu kupovat nekdy konzoly.. tak to bude PS4 *7*
  • C-BEAM
    nikdy by som svojmu decku nekúpil konzolu ani keby sa išlo od zlosti roztrhať. Pekne jedno PC do izby a pokial by sa s ním nenaučilo narábať nič by si zas*an nezahral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit