Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pokud chceš na dětech šetřit, pak s tebou souhlasím.
  • Casual domacnost = teplaky, snedsi plet, zlaty retez na krku, plazma, video, konzole... Jednou za mesic nejsou doma ( to si jdou na postu pro davky) *15*
  • Hlavne se spatne ovladaji na controleru a to je fakt. Pokud to nejsou vyslovene tahoveho charakteru, a nevadi nekomu se proklikavat hodinu pres nejaky menu a nebo to je tak zjednoduseny, ze to muzete hrat i na tabletu.. :)
    Kvalitni strategie jeste porad potrebuje mys a to i nektere dalsi zanry.
  • V GT jsem strávil desítky hodin jak s volantem G25, tak ovladačem a podle mě to zas taková sláva není. Má to sice pěkný vizuál, hodně aut, ale samotné závodění mi dost kazí hrozné zvuky a random fyzika. Závodním simulátorům s přehledem vládne PC s tituly jako Assetto Corsa, pCARS, iRacing a spousty módů pro rFactor. Konzole má navrch spíš v rubačkách
  • strategie malo sypou, takovej nepopularani brak nema na konzolich misto, ask gurugg *6*
  • to chce dalsi novinku, jeste tak tisic dalsich a vetsina nefunkci konzoli bude pohromade *5*
  • No jo. Microsoft potřebuje vyprodat staré konzole a nikde to nepůjde lépe než v naší banánové republice. :-)
  • *Chudáci děti co dostanou pod stromeček konzoli.
  • No ja to mam presne naopak, mam nadupane PC, ale ted jsem si pujcil PS3 a parim strasne moc na nem. Na Gran Turismo proste zadna hra na PC nema ani omylem. Uz jen kvuli toho se PS3 vyplati, potom take GTA V a treba muj oblibeny Midnight Club.

    Na PC uz hraju jen simulatory a podobne. Dneska neni problem mit oboje .
  • :) Tak si na té grafice něco zahrej .... zatímco konzolisti hrají , ty si musíš přikoupit i zbytek .
    Takže zív , až bude na místě upgrade počítače , stejně to už nebude na 780Ti ;)
  • Chápu .... Taky se ponejprv pídím , jakou strategii si budu moct kromě dalších dílů Gran Turisma ;) na té které konzoli zahrát ... a ta současná generace po téhle stránce za moc nestála ( Valkyria Chronicles ; Military Madness: Nectaris ; SM:Civilization Revolution a XCOM: Enemy Unknown jsou snad jediné co za něco stojí ) . Přitom na předchozí (PS2) bylo tolik geniálních strategií .... No pokud to tak bude pokračovat , tak na nextgen přes věechny ty MMO a Akční rubanice pomalu nebudou mít strategičtí staromilci jako mi už ani co hrát :/
  • Moander
    *8*
  • Když jsme u těch aplikací .... všimli jste si , že na PS3 už po poslení aktualizaci přestal fungovat AXN a Animax player ? Sice přibyl moc pěkný frontend pro You Tube ... ale těch pár online filmových epizod co bylo k mání na Animaxu docela postrádám
  • A já budu mít za deset dnů nové PC i5 4440 + radeon 7870, na svém starém notebooku jsem si nemohl zahrát většinu her od roku 2004, takže mám téměř desetiletý herní skluz, total war, crusader kings, Europa universalis, chivalry medieval warfare....mmmm... budu si muset vzít dovolenou v práci :-) Kdepak konzole, ty tam toho v herním portfoliu pro mě moc zajimavyho nemají
  • Moander
    Mozna lepsi nez ta nova. Nejsem fanda Xboxu, ale jsou na nej stovky kvalitnich her za par stovek. Na novej XBONE bude par her, pochybnych kvalit (jako u vsech launchu) co budou stat lidovych 1499. Malej spunt si vic uzije s 360, to je muj nazor.
  • Na druhou stranu, lepší starou, než žádnou.
  • uups ten druhej smajl je překlik
  • lol dobře ty *1* *9*
  • Chudáci děti co dostanou pod stromeček starou konzoli.
  • Moander
    a kdyz je doma porad, tak je to hardcore domacnost *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit