Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    Hlavně se hodně nesnášejte chudáčci:)
  • posila
    Akce se mi libila. Dozvedel jsem se neco o historii a mozne budoucnosti adventur, skvele si uzil trailery z E3 na velkem platne. Jen jsem potom nesebral dost kuraze na to, jit pozdravit svoje oblibene podcastery nebo se aspon dat do reci s kolegy hraci.

    Ale aspon jsem prosel metr od Lukase, Petra a Martina ;) ... a dokonce jsem konecne videl nazivo Frantu Fuku s jeho psy :)
  • jééé to je taková stará shitka :D (pro ty co to nepochopí - toto je ironie...) Jasně, že Gobliiins je jedna z nej her *1*
  • konečne se ozval někdo, kdo nesnáší Pražáky... a ano - Praha je sice hl. město, ale vůbec tak nevypadá... srovnejte třeba s Vídní *5*
  • jesi jo , ja dojdu
  • To slovo "hlavní" tam je asi z nějakého důvodu. Asi tu máme hodně hlavní, no. Tak se boj.
  • svůj dnešní volný čas věnuji vynalezení nového vulgarismu který budu používat pro titulování tvé osoby, protože moje slovní zásoba neobsahuje slovo, které by dokázalo výstižně vyjádřit kolik nenávisti cítím vůči tvému idiotismu !
  • To bude v Praze, tam nejedu. Proč neuděláte někdo taky nějakou akci třeba v Brně? Zasrané hlavní město, pokaždé musí vyžrat všechny akce.
    Plus jakmile někdo napíše registrace na facebooku, tak to pro mě znamená jasné ne. Kdybych stál přímo před vámi, uplivnu si vaším směrem. (Ne směrem k místní redakci, ale k tomu, kdo vymyslel takovou chujovinu.)
  • a bude aj nejaky zaznam aby si to mohli aj iny pozret co tam nebudu ?? a mozno sa im to zapaci a nabuduce pridu ;)
  • bude tam i alzbeta?
  • Marquis
    Určitě se objevím...:)
  • blixa
    Ten komentar samozrejme nebude mluvit do traileru - jen chvilku pred jeho pustenim v rychlosti rekne o co jde..
  • Tak trochu mě děsí, že by do nádherně zpracovaného traileru AC:REVELATIONS někdo kvákal komentář, byť jakkoliv obsahově správný :)
  • No tak snad :) Díky moc!
  • blixa
    Do toho sálu se vejde cca 160 lidi, ale i kdyby nas bylo nejak prekvapive vic, tak se urcite nejak vecpeme ;)
  • jasněže.. je nás asi málo ale jsme. Na ty zvuky co vydávali asi nezapomenu *1*
  • Na GoG.com jsou ve slevě za $3 http://www.gog.com/en/gamecard/gobliiins_pack *5*
  • M.Habarta
    Ty musíš mít teda nudný život. :)
  • heh, zkus si představit Lemings *1*
  • Už jsem na facebooku v téhle akci nějakej čas přihlášenej, ale zeptám se ještě: jak je to kapacitně? Může se stát, že dojdu a nevejdu se? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit