Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bez phasebooku se tam člověk nedostane? Jestli ne, tak by se někdo měl zamyslet.
    • tjn souhlasim... ja napr. bych moc rad neco okomentoval na jedne sajte s hudbou ale registrace je mozna jedine pres facebook takze mam smulu *9*
      • Cajk
        Udělej si fake profil, není nic snazšího:)
    • sleepless
      Není to nutné, ale logicky lepší kvůli organizaci. Nicméně, stačí prostě přijít.
  • a bude aj nejaky zaznam aby si to mohli aj iny pozret co tam nebudu ?? a mozno sa im to zapaci a nabuduce pridu ;)
  • Pěknej obrázek z Goblins, zajímalo by mě kolik lidí tady tu hru někdy hrálo, pro většinu lidí je stařičkej i Doom 3 *1*
    • jééé to je taková stará shitka :D (pro ty co to nepochopí - toto je ironie...) Jasně, že Gobliiins je jedna z nej her *1*
    • jasněže.. je nás asi málo ale jsme. Na ty zvuky co vydávali asi nezapomenu *1*
    • Na GoG.com jsou ve slevě za $3 http://www.gog.com/en/gamecard/gobliiins_pack *5*
    • janchor
      Gobliiins, pane Lemon. Byli přece tři!
      • Máš pravdu, klidně mi můžeš tykat, tak starej si zase nepřipadám http://www.youtube.com/watch?v=6QMMbkhm9Bc

        je to přeci jenom už hodně dlouhá doba, kdy jsem to hrál. Navíc jsem to v PC měl pojmenovaná jako Goblins ;)
        • Pan_Klobouk
          Ony ty iii-cka byly jednu dobu i podle poctu Goblinu ve hre. ;)
          • heh, zkus si představit Lemings *1*
  • posila
    Akce se mi libila. Dozvedel jsem se neco o historii a mozne budoucnosti adventur, skvele si uzil trailery z E3 na velkem platne. Jen jsem potom nesebral dost kuraze na to, jit pozdravit svoje oblibene podcastery nebo se aspon dat do reci s kolegy hraci.

    Ale aspon jsem prosel metr od Lukase, Petra a Martina ;) ... a dokonce jsem konecne videl nazivo Frantu Fuku s jeho psy :)
  • Ethy
    Škoda toho času, takhle bych musel po Praze shánět nějaký ubytování :/
  • Už jsem na facebooku v téhle akci nějakej čas přihlášenej, ale zeptám se ještě: jak je to kapacitně? Může se stát, že dojdu a nevejdu se? :D
    • blixa
      Do toho sálu se vejde cca 160 lidi, ale i kdyby nas bylo nejak prekvapive vic, tak se urcite nejak vecpeme ;)
      • No tak snad :) Díky moc!
  • Marquis
    Určitě se objevím...:)
  • bude tam i alzbeta?
    • jesi jo , ja dojdu
  • Příjdu se podivat
  • Cosi
    Ooo *8* , beseda o adventurách, rozebírání trailerů mi přijde jako zbytečnost a moc velké nerdství ale kdyby mi moje ostýchavost povolila a nejel by jsem z Příbrami sám (mrk,mrk po dalších nadšencích) vzhůru na Prahu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit