Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Tady máte důvod proč letos nebude AC...
  • eStar
    Ubisoft potřebuje změnu vedení jako sůl.
    • Proč? Současné vedení mi naprosto vyhovuje.
      • Ale většině herní populace UŽ nikoliv. Pochopitelně chápu, že se najdou casual hráči (nebo lépe řečeno velmi nenároční a bohatí hráči), kterým nevadí mikrotransakce v předražených hrách, co každý rok vypadají stejně, jsou zabugované a když nemají technické problémy v den vydání (a i několik měsíců poté), je to zázrak.
        • Většina herní populace se nerovná internetovým křiklounům. Ano, na webu najdeš spostu nenávistných zpráv a komentářů, ale to jen proto, že nikdo nechodí na internet psát spokojené komentáře, vždy se chodí jen nadávat. Kdyby to bylo opravdu to špatné, měl by Ubisoft daleko menší prodeje.
          • Asharak
            Podceňujěs svoji sílu a sílu ostatních budget hráčů. *7*
  • od Ubisoftu jsem nikdy nehrál žádnou hru, ani jednoho Assasína, ani Far Cry (není to můj šálek čaje), ani Watch Dogs and Splinter Cell atd. Nejsem jejich cílový zákazník, nedělají hry, které mne oslovují. Pokud tato firma zanikne, who gives a f***?
    • archie777
      Patrně ty miliony hráčů, kteří je hrají. Určitě ti ale brzy vyjde nějaký pixel art simulátor hemoragické infarzace šourku. Budeš hrát za skrotální perlu v metafoře na ruské tažení Napoleona a všechno bude vyprávěné v řeckém hexametru.
      • Ty miliony hráčů... půjdou hrát něco jiného od jiné firmy a je jim to pořád ukradené. Asi jako kdyby zrušili McDonald. Půjdou se najíst jinam. Nikdo hlady neumře...
      • Jediné, co jsem z tvého komentáře pochopil je to, že máš nějakou zvláštní afinitu k šourkům, trpíš exoftalmem a nejspíš jsi právě prodělal torzi varlete, neboť tvé mozkové pochody připomínají dynamické erupce tryskající z přetlaku bezedného fondu naakumulovaných subtilentabilních inverbací konstelace duální evokace zpětně vázané na ornitoritu reflexních systémů řešeno na bázi syntézní hemapostaplikace a umocněno mezními signály geniální koanalýzy.
        • Vidlec
          WP ale googlil jsem co to je "subtilentabilních" a našel jsem > http://www.ftipky.org/citaty/vtipne/7768_tve-mozkove-pochody-jsou-dynamicke.html

          BUSTED!
          • archie777
            Drizztův epic fail! bůůů !
  • Ale odkoupit, sebrat a zrušit projekt pana Désiletse a jeho exemplárně a teatrálně vyhodit z firmy, to jim nevadilo, že?

    Jen ať ochutnají vlastní medicínu.

    A ohledně "pozitivních změn" jak tu někdo zmiňuje - žádné jsem od Ubisoftu osobně nezaznamenal. Akorát po testech "jak moc blbí už naši zákaznící jsou?" přišlo na řadu řešení vzniklé situace "OK, ještě pořád ne dost".
    • jo a The Division a odložení AC a RS Siege není nic pozitivního, že?
  • Jo to je přesně to co firma jako ubi potřebuje aby mu diktoval nějakej gigant co nemá lautr nic společnýho s herním průmyslem, jo tím se rozhodně kvalita ubisoftem vydaných her sto pro zlepší.
  • to je jak u nas, prohodi se par karavataku, misto komunismus se tomu bude rikat demokracie a zmeni se pramalo......
  • Bylo by podle mě naopak dobře kdyby někdo "ovládl" Ubisoft, protože to co poslední dobou předvádí je katastrofa...
    • Právě naopak - to co předváděli posledních X let byla katastrofa. To co předvádí poslední dobou jsou pozitivní změny. Jako hráč by si měl tady fandit Ubi, protože Vivendi jde především o krátkodobý zisk.
      • WTF? Unity, Watch Dogs, The CREW, Rainbowsix Siege... Jsou pozitivní změny ? No to potěš koště...
        • A asi si mě nepochopil - já tady mluvím o posledních X měsících - pokud sleduješ jak si počíná Ubi, měl by si o situaci něco vědět. Watch Dogs, Crew a Unity jsou 1 - 2 roky starý hry.
        • Hrál si někdy Siege? Asi ne...protože to není tvoje vysněná singleplayer hra ze starý školy, tak je to špatná hra?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit