Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty miliony hráčů... půjdou hrát něco jiného od jiné firmy a je jim to pořád ukradené. Asi jako kdyby zrušili McDonald. Půjdou se najíst jinam. Nikdo hlady neumře...
  • Ale většině herní populace UŽ nikoliv. Pochopitelně chápu, že se najdou casual hráči (nebo lépe řečeno velmi nenároční a bohatí hráči), kterým nevadí mikrotransakce v předražených hrách, co každý rok vypadají stejně, jsou zabugované a když nemají technické problémy v den vydání (a i několik měsíců poté), je to zázrak.
  • Všude na webu lidé vyjadřují podporu nezávislosti Ubisoftu a jak jim nepřejí, aby je Vivendi spolklo, jen Češi akorát nadávají a nejraději by velkou firmu viděli trpět. Jsem si jist, že vím, koho volíte. *11*
  • Proč? Současné vedení mi naprosto vyhovuje.
  • Nevím, co Vám na Uplay vadí. Mně vyhovuje daleko víc jak Steam. Mám své hry hezky roztříděné mezi Origin (EA hry), Uplay (Ubi hry), GOG Galaxy (CD Projekt a klasiky) a Steam (bordel, co jinde nevyšel) a díky tomu si může zároveň ve stejnou dobu zahrát každý člen rodiny a nemusí se nijak omezovat. To, že máš pifku na Ubisoft tě zbytečně okrádá o zábavu.
  • archie777
    Drizztův epic fail! bůůů !
  • Vidlec
    WP ale googlil jsem co to je "subtilentabilních" a našel jsem > http://www.ftipky.org/citaty/vtipne/7768_tve-mozkove-pochody-jsou-dynamicke.html

    BUSTED!
  • to by bylo super kdyby je nekdo koupil, snad by zrusil Uplay a ja bych si mozna pak i nejaky ubisoft hry koupil ^^
  • Vidlec
    Kdo se vzdá první?
  • MickeyMutant
    Navíc spousta ulomenejch podpatků, urvanejch knoflíků, pomačkanejch fiží a natrženejch uzdiček.
  • To může dopadnout jen jediným způsobem... Zkrachujou oba :P
  • Jediné, co jsem z tvého komentáře pochopil je to, že máš nějakou zvláštní afinitu k šourkům, trpíš exoftalmem a nejspíš jsi právě prodělal torzi varlete, neboť tvé mozkové pochody připomínají dynamické erupce tryskající z přetlaku bezedného fondu naakumulovaných subtilentabilních inverbací konstelace duální evokace zpětně vázané na ornitoritu reflexních systémů řešeno na bázi syntézní hemapostaplikace a umocněno mezními signály geniální koanalýzy.
  • MickeyMutant
    Pomoc! Frantíci z Kanady bojujou s Frantíkama z Francie!
  • archie777
    Patrně ty miliony hráčů, kteří je hrají. Určitě ti ale brzy vyjde nějaký pixel art simulátor hemoragické infarzace šourku. Budeš hrát za skrotální perlu v metafoře na ruské tažení Napoleona a všechno bude vyprávěné v řeckém hexametru.
  • MidnighT91
    Tady máte důvod proč letos nebude AC...
  • A asi si mě nepochopil - já tady mluvím o posledních X měsících - pokud sleduješ jak si počíná Ubi, měl by si o situaci něco vědět. Watch Dogs, Crew a Unity jsou 1 - 2 roky starý hry.
  • Hrál si někdy Siege? Asi ne...protože to není tvoje vysněná singleplayer hra ze starý školy, tak je to špatná hra?
  • eStar
    Ubisoft potřebuje změnu vedení jako sůl.
  • WTF? Unity, Watch Dogs, The CREW, Rainbowsix Siege... Jsou pozitivní změny ? No to potěš koště...
  • od Ubisoftu jsem nikdy nehrál žádnou hru, ani jednoho Assasína, ani Far Cry (není to můj šálek čaje), ani Watch Dogs and Splinter Cell atd. Nejsem jejich cílový zákazník, nedělají hry, které mne oslovují. Pokud tato firma zanikne, who gives a f***?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit