Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matt
    Nekonečný respekt Blizzardu! To, co oni přidávají formou patchů, by většina jiných herních společností (EA, Ubisoft, ..) vydalo jako zpoplatněné DLC a za to mají můj obdiv..
    • To je sice pravda, ale nadruhou stranu se jim to vyplatí, protože každý jejich dobře ochočený hráč je potencionálním zájemce o jejich další herní nabídku a obsah.
      • A jak jsem říkal podle mě na Blizzconu asi zveřejní něco nového pro Diablo. A vśechny tyhle poznatky se jim budou hodit
  • vonTossis
    Tenhle přístup prostě zaslouží poklonu. A někteří "pitomci" se diví, že si hry od Blizzardu udržují tak dlouho cenu.
    • A podle toho jak moc to zlepšujou mi néco říká že se blizz na Blizzconu chystá s něčím velkým pro DIII buďto dalśí datáč nebo díl..
    • to je opravdu uzasne no :D snazej se leta napravit to co podelal vratnej blizzardu Jay Wilson a vsichni ted budou honit
      • I v dobe aukce bylo diablo 3 supr. Ale bylo to teda dost jina hra tehdá...
        • Jo no, nebylo to Diablo. Oh wait! Ono to porad neni Diablo.
          • tak to je snad jasne, s diablem to nema nic spolecneho. Visi to za spagatek kterym jsou obcas spojeny psi vykaly a mermoci se to snazej vytahnout nahoru pridavanim prvku ktere delali diablo diablem, ovsem jeste ani to se jim moc nedari.
      • Veskoslav
        Sice hra jede skvěle už nějaký ten pátek ale spi dál. A ano, přístup je zcela jiný než u EA a spol. Ti totiž nikdy nepřiznají chybu a nikdy neopraví tak hratelnost, aby to vyhovovalo hráčům. A to, co přidal Blizzard do hry od vydání datadisku, tak to by obě zmíněné společnosti měly tak na 5-6 DLC po 5 euro.
        • ne hra nejede skvele uz nejaky ten patek. a ne nepotrebuji spat dal. Ty se naopak potrebujes probudit. Jay Wilson podelal diablo jak jen mohl, a tedka aby vubec se nekdo obtezoval jeste to hrat, tam postupne pridavaji veci, ktery tam meli bejt od zacatku aby ta hra vubec mohla nest nazev Diablo. Smesne, jak nekdo v prvni rade vynecha naprosto zakladni veci a pak kdyz to pridava s ocasem mezi nohama, jak ho vsichni opevujou. A jeste neco ty blbej panacku kteryho bych prisel odprasknout nejradsi - Ano obe spolecnosti delaji DLC, ovsem v tech DLC nejsou zakladni prvky hry.
          • vonTossis
            http://tinyurl.com/pp9xqub
          • Ty jsi hrozná lama.... tak 1. Diablo 2 bez datadisku a patchů taky nebylo úplně košér. I když dobré. Diablo 3 bylo hratelné od začátku a to že Blizz dolaďuje a přidavá obsah ti vadí? ty bys raději od začátku všechno ve hře i za cenu toho kdyby to nefungovalo nebo nedávalo smysl? A když mluvíš o těch základních vynechaných věcech, co konkrétně máš na mysli??

            A jestli u Ubi nebo EA nejsou v DLC po 2-5 € základní prvky, tak se vážně potřebuješ probudit. Takže prosím, udělej nám laskavost a běž se odprásknout sám. Uděláš lidstvu velkou službu tím, že genofond připravíš o svůj "kvalitní" materiál.
  • froztik
    Tenhle update vypadá naprosto parádně. Už aby běžel na PTR. *5*
  • V D3 jsem stravil uz tolik casu... Souhlas s ostatnimi, ze "váničani" jsou uzasni, jak D3 neustale ladi a vylepsuji. Obcas si rikam, ze se jim to vyplati, protoze u D3 clovek neplati mesicni poplatky a otazka je, jak jim pribyvaji novi hraci. Podle meho uz to spis hraji jen "veterani"...

    Uz jsem take rezignoval na to, ze je to jen o grindovani, je to vzdy super odpocinkovka po praci. Nahodim na chvili bounties, rift nebo GR a obcas se pristihnu, ze mi myslenky bloudi nekde uplne jinde a ja si jen uzivam koseni nepratel :).
    • Prave ze Diablo 3 a datac se porad dobre prodava. Pokud si to nekdo koupi v aktualnim stavu, trochu rozdil oproti vanile pred 3 roky *15*
      • froztik
        Je fakt, že původní hra měla hratelnost na míle vzdálenou té současné. Nikdy více *1*
    • po vydani to hrali jen latentni konzoliste a ted uz spiš jen zavislaci co potrebuji dalsi davku *3*
    • Veskoslav
      No veteráni. Všechny tormenty v nesezóně hraje cca 1500 lidí najednou. Což není malé číslo. A hráči docela přibývají. Pořád potkávám lidi, co mají v klasické nesezóně paragony pod 100.
  • Veskoslav
    Ty nové úrovně tormentů bude výzva. Už teď jsou hráči, co TVI projíždí jako nůž máslem zejména Barbaři.

    Jinak už se přidaly systémy zrcadla v minulém patchi, pokud někdo nezaznamenal. (pety-většinou získáváte za předobjednávky, lze vyhrát ve WoW atd., křídla-eventy, předobjednávky atd., něco na styl praporců a systém vzhledu ikonky postavy)
    • froztik
      Nové Tormenty budou obtížné počítám jen ze začátku. Čekám velký potenciál ke zlepšení postavy zvláště od nové kostky a nových/zmněněných setů/legendarek. Takže tomu dávám tak 2 měsíce, než se dostaneme co se týčen obtížnosti v Adventure modu tam, kde jsme. *2*
      • Veskoslav
        No uvidíme. Teď jsem valil s dvěma barbary 550 paragon a já jsem jenom šel za nima a jenom jsem sbíral legendárky a šutry. Ani jsem nemusel nic dělat. Bosse v riftu zabili tak za 2 sekundy:) Takže podle mě všechno bude lepší než je teď. Uvidíme. Osobně si myslím, že X torment bude záhul.
        • torment X by měl být zhruba na úrovní grift 45, tak to bude snad výzva (barbar si to solo samozřejmě v klidu dá, ale takovej WD/Wiz bez pořádného equipu se trošku zapotí)
          • nightborne
            45 je pohodičková farma, u který se ale člověk nenudí, takže pro mě osobně naprostá paráda =).
          • Veskoslav
            Děkuji. Já mám nejvyšší solo 43 s DH a to na poslední chvíli, ale tak uvidíme. Protože VI si chodím sám jako nic a docela slušně tam s DH rýžuji peníze.
  • nightborne
    Zrušení Realm of Trials... boha jeho, DĚKUJU!
    • nightborne
      Vcelku by mě zajímalo, kdo nesouhlasí =)). To jako někoho bavilo dělat trialy jak mameluk do zhebnutí, nebo co =D?
      • Nikoho to nebavilo, ale naoplátku to mohlou sloužit jako dobrej DPS test pro groupu :)
      • Veskoslav
        No já jsem stejně vždycky zabil první vlnu a pak si zvyšoval až v GR*1*
        • nightborne
          Taky jsem to nakonec řešil tak, že jsem si tam stoupl, počkal, až vyprší čas, a pak farmil GR, ale když chceš progresovat 50+ dejme tomu, tak to trvá pekelně dlouho... takže díky bohu, že to rušej.
          • DH....
          • Veskoslav
            Ono hlavně dodělal jsi všechny vlny a rychle a ono ti to stejně plivlo 29:-D
            • nightborne
              Já nejvíc dostal snad 47 nebo 48 - což je ale pořád strašná otrava, když potřebuješ progresovat třeba 51 nebo 52... hodinu než se tam dostaneš a pak chytíš nějakej tragickej rift a můžeš znova, fakt nádhera =D.
  • A o cem byl endgame v Diablo 2?

    Edit: Měla být reakce na příspěvek od RuM.
  • del0
    Diablo 3 je "okay", ale už je pro mě mrtvý. Došlo mi to ve chvíli, kdy jsem nainstaloval Diablo 1 HD mod a zjistil, že mě to baví víc. *1*
    • Zagro
      Tve dík del0, já doteď hrál platinum edition. Tohle musím omrknout.
  • Fajn :)
  • Nevidim duvod proc se vracet. Abych farmil stovky hodin 1-2 legendarky co mi chybi do setu ?
    Farmit se vyplatilo a dokonce me krute bavilo jeste za dob RMAH, kde to melo vysoky potencial v pozdejsim zhodnoceni itemu za EURa. Po zruseni putuje 99% dropnutych veci do prodeje NPCckam za drobak jako odpad. Pozitek z farmeni - nulovy.
    • Prodávání za Eura celou hru totoalně posralo.. sem moc rad že to zrušili
    • Každému, co jeho jest.

      V dobách RMAH jsi hledal asi tak pět vecí. Quadfectový ringy, critový mempo, critovou echoing fury, critsocket 1000+dps jednoručky a trifectový natalia ringy. Pokud tě víc bavilo farmit 500 hodin jak magor, aby ti spadlo jedno mempo, který stejně nemělo crit, takže bylo naprosto bezcenný... já hry hraju pro zábavu, většinou, takže s dovolením upřednostním současný systém ;)
    • A smutne je, ze Diablo3 engame je pouze o 2 vecech, progress (zavisly na farmeni) , a Farmeni !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit