Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to mas problem ty u sebe...diablo je paradne optimalizovana a vytestovana hra.. Napis na podporu, ne ? :)
  • del0
    Nevětší ironií je to, že koncept "vyexpit se za hodinu a naskočit do end-game vlaku" funguje možná tak v MMO, ale ne v Diablu 3. V Diablu 3 žádný end-game není (narozdíl od WoW apod.). To, co tam je, se fakt za end-game považovat nedá. Obě první Diabla stavěly na replayabilitě = hraní postavy/buildu od 1 levelu. V Diablu 3 stačí mít od každýho classu jednu a pak jakože hrát ten end-game, což je vlastně jen tupý farmení jako v předchozích hrách. Jednomže když to hraješ furt s tou samou postavou, se kterou si může měnit buildy jak chceš, tak to moc dlouho nebaví. V D1/D2 měl alespoň člověk chuť si zahrát od začátku, což byla sama o sobě zábavná část hraní. Ono vůbec hrát nějaký build od 1+ byl úplně jiný zážitek, než to dojet cookie cutterem a pak si switchnout na co chcete. Některý buildy totiž byly ze začátku hodně těžký (musel sis škudlit body a hrát jen se shhit skillem), což byla součást gameplaye - ten build hrát férově od začátku a dotáhnout ho + nejdřív sehnat potřebné itemy (samozřejmě spousta z nich ani nepotřebovala maximální character level req). Taky tam byl prvek plánování buildu, což v D3 úplně chybí.

    Snahou Blizzardu našroubovat MMO mechaniky (nejen koncept, stačí se podívat i na vizuál lol) do D3, to podělali. Takže ten váš koncept "vyexpit se za hodinu a naskočit do end-game vlaku" vlastně eliminoval hraní od začátku a levelování vůbec (paragony fakt nepočítám, to je takový achievement pro no-lifery), což byla polovina zábavy v tý hře.

    Samozřejmě nepočítám ten fakt, že když vidím jak se hrajou GR, kde je na obrazovce asi 100 potvor, všechny permanentně CCnutý, desetimístný čísla a všude lítaj barevný ohňostroje, že neni vůbec nic vidět, tak už to pro mě s Diablem nemá nic společnýho. Veškerá atmosféra se vytratila. Momentálně hraju první díl s HD modem a to je skutečný Diablo, tohle vypadá jako bastard WoWka a nějaký arkády.
  • vonTossis
    http://tinyurl.com/pp9xqub
  • Zagro
    Tve dík del0, já doteď hrál platinum edition. Tohle musím omrknout.
  • del0
    Diablo 3 je "okay", ale už je pro mě mrtvý. Došlo mi to ve chvíli, kdy jsem nainstaloval Diablo 1 HD mod a zjistil, že mě to baví víc. *1*
  • drasta
    Tohle chapu ale uz jenom to ze bych mel za par minut proletet hrou byt naexpenej a naskocit do vlaku nekonecneho engamoveho grindu mi uz dneska prijde jako takovej totalni nesmysl ze sam za sebe vlastne nechapu proc by to jeste vubec nekdo delal. A to mam v diablu 2 a 3 dohromady uz par stovek hodin rozhodne nahrano.
    Asi se mi v posledni dobe trochu zmenil vkus na hry :D
  • froztik
    Jako záchraný brzdy u wizny máš, ale není to tak, že mezi mobky naběhneš jak cikán do kukuřice. *5*
  • Mage jsem akorát rozexpil, když jsem zjistil že běží season 3 :), klasicky HC, season, tak snad mi brzy neumře :D. Co mám Hc 70tkovýho Monka a Crusadera tak ty sou skoro nesmrtelný, Crus obzvláš ť :), snad to nebude moc velkej nezvyk za prskavku.
  • Od vydání adventure modu to už není pravda ... a vyexpenou postavu na max můžeš mít také za pomoci kamarádů za pár minut a rovnou můžeš naskočit do endgamovýho vlaku, jen co seženeš alespoň nějakej Eq. Ale myslím, že je lepší si to napřed párkrát projet a teprv pak začít "spěchat".
  • A o cem byl endgame v Diablo 2?

    Edit: Měla být reakce na příspěvek od RuM.
  • Veskoslav
    To je schopných tak 100 lidí v každé sezóně to takto rychle projet.
  • Veskoslav
    No mám gem na prachy a 13-14 mega mám asi za 3-4 minuty v noírmálním riftu:) Ono GR se hodí nejlépe na gemy a možná i ty legendárky, ale na to ostatní je klasicky rift mnohem lepší a rychlejší:)
  • dobře, těch 25-35 bylo jen plácnutí od oka, ale i tak těch 13-14 mega za pár minutek je hodně a netuším, kdo by v D3 měl problém s penězi ..nijak moc to nehraji a season kór, ale i tak mám na season 2 miliardy G ..
  • No nevím... pokud jsi schopný běhat Grfit 40+ cca za 3-4 minuty, tak je to daleko lepší než Torment 6 jak na expy, tak na itemy
  • neříkal jsem solo ..taky kdo by expil solo :)
  • Nikoho to nebavilo, ale naoplátku to mohlou sloužit jako dobrej DPS test pro groupu :)
  • A jak jsem říkal podle mě na Blizzconu asi zveřejní něco nového pro Diablo. A vśechny tyhle poznatky se jim budou hodit
  • A podle toho jak moc to zlepšujou mi néco říká že se blizz na Blizzconu chystá s něčím velkým pro DIII buďto dalśí datáč nebo díl..
  • tak samozrejme, hraci co na buildech skutecne odvedou praci telatka nejsou, spis mluvim o lidech co je kopiruji 1:1. A myslim ze je jasne jaky pomer z toho vyjde..pomer..vic telatek:)
  • Prodávání za Eura celou hru totoalně posralo.. sem moc rad že to zrušili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit