Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Nehledal bych člověče chybu ani v jednom =). Někdo hraje proto, aby si vyzkoušel buildy nebo si třeba našel nějaký svůj oblíbený - s kterým sice GR60 nevyčistí, ale v pohodě mu stačí se bavit na tormentech nebo nižších riftech. A někdo postavu minmaxuje, řeší každý reforge v externích prográmcích pro největší "výkon" postavy, jelikož mu jde primárně o umístění v žebříčku. A řekl bych, že ani jeden z těchhle dvou hráčů není "telátko" =).
  • ja u toho rozhodne nefuním, jde to celkem v pohode. problém je spis v tom ze většina hracu pouziva/kopiruje nejaky build hlavne proto ze je takzvane nejvyhodnejsi/nejrychlejsi/nejsnazsi, nemusi to automaticky znamenat ze v Diablu jsou jen dva dobre buildy. Lidi jsou holt lina a nesamostatna telatka, takze pak se třeba barbari podobaji jeden druhemu jako vejce vejci. Ale jak rikam, ona to ani tak není chyba te hry, jako spis lidi.
  • Každému, co jeho jest.

    V dobách RMAH jsi hledal asi tak pět vecí. Quadfectový ringy, critový mempo, critovou echoing fury, critsocket 1000+dps jednoručky a trifectový natalia ringy. Pokud tě víc bavilo farmit 500 hodin jak magor, aby ti spadlo jedno mempo, který stejně nemělo crit, takže bylo naprosto bezcenný... já hry hraju pro zábavu, většinou, takže s dovolením upřednostním současný systém ;)
  • A smutne je, ze Diablo3 engame je pouze o 2 vecech, progress (zavisly na farmeni) , a Farmeni !
  • Nevidim duvod proc se vracet. Abych farmil stovky hodin 1-2 legendarky co mi chybi do setu ?
    Farmit se vyplatilo a dokonce me krute bavilo jeste za dob RMAH, kde to melo vysoky potencial v pozdejsim zhodnoceni itemu za EURa. Po zruseni putuje 99% dropnutych veci do prodeje NPCckam za drobak jako odpad. Pozitek z farmeni - nulovy.
  • Máš pravdu pod to bych se podepsal, trochu přestřelil asi žánr, když ho to nebaví. Dokázal bych si představit, že ho to nebavilo, když to poprvé vyšlo, ale to ještě nehrál. Rozhodně to není "kopie" diabla 1,2, ale snažili se tam udělat úplně nový pohled na zpracování. Původně jsem byl taky ten, co tu hru porovnával s D1 a D2, ale to je dle mého chyba. Je to naprosto odlišná hra. Pokud člověk chce hrát něco jako Diablo 2, tak by měl šáhnout po Torchlight.

    PS: SC2 jsem původně kupoval kvůli mulťáku, ale ve výsledku jsem to hrál hodně i za single a kampaň mě bavila. :)
  • To asi je pravda u většiny her, ale diablo je stavěno právě na click-festu, a schraňování nejlepšího equipu a borcení příček. Tato hra má příběh, ale není to hlavní zaměření hry.
  • to uz daaaaaavno není pravda. Staci jednou :-)
  • Fakt miluju hry ktery musis 3x dohrat nez te maji zacit bavit :D
  • Proboha a proč sis tu hru kupoval, když si záměrně vynechal 90% jejího obsahu? asi jako by sis zahrál úvodní misi ve starcraft 2 a naprosto zignoroval fakt, že těch misí je tam 25 a navíc kompetetivní multiplayer, kvůli kterému se především ta hra kupuje. Nikdy sem nepochopil lidi co dohráli diablo na normal a smrtelně vážně se tvářili, že maj tu hru křížem krážem probrázděnou a jaký je to zklamání. máš ode mě palec dolu za ignoranci *3*
  • Volně přeloženo vůbec jsi se nedostal k endgame o němž hra je a který patch rozvíjí a označuješ něco za hloupé... výborně, prosťačci vždcky pobaví, jen jsou trochu moc pohustu :(
  • Ty jsi hrozná lama.... tak 1. Diablo 2 bez datadisku a patchů taky nebylo úplně košér. I když dobré. Diablo 3 bylo hratelné od začátku a to že Blizz dolaďuje a přidavá obsah ti vadí? ty bys raději od začátku všechno ve hře i za cenu toho kdyby to nefungovalo nebo nedávalo smysl? A když mluvíš o těch základních vynechaných věcech, co konkrétně máš na mysli??

    A jestli u Ubi nebo EA nejsou v DLC po 2-5 € základní prvky, tak se vážně potřebuješ probudit. Takže prosím, udělej nám laskavost a běž se odprásknout sám. Uděláš lidstvu velkou službu tím, že genofond připravíš o svůj "kvalitní" materiál.
  • To je prave to, oni reknou muzete zkouset vsechno, je tam spousta variaci, ale ve vysledku existuji funkcni pouze jeden nebo dva buildy, ktere jsou tak silny, ze se pak opravdu stouras jen v noce a ostatni, kteri to nemaji u toho funi, jak se snazi neco sejmout :D
  • já tedy nevím, Diablo 3 s Reaper of Souls jsem si koupil teprve před třemi měsíci. Dohrál jsem to jednou a musím říct že ať tam přidaj co tam přidaj, nějak nevidím důvod se k tomu vracet...

    Těžko říct čím to přesně bylo, ale značnou část hry jsem se nudil a dohrál jsem to asi jen z pocitu, že když už jsem si to zaplatil, tak to aspoň dohraju... Diablo 1 a 2 mě bavili víc...

    Taky mi přišlo vysloveně hloupé, že i když jsem jako demonhunter mohl vzít do ruky meč, nemohl jsem s ním sekat(i kdyby sekal blbě, ale ne... on se proste neumí rozmáchnout)... a pak možnost měnit vzhled zbraní a zbrojí za jiné tomu nasadilo korunku... uplně mě to připravilo o motivaci hledat nějakej novej super kousek vybavení, kterej jsem neviděl...
  • tak to je snad jasne, s diablem to nema nic spolecneho. Visi to za spagatek kterym jsou obcas spojeny psi vykaly a mermoci se to snazej vytahnout nahoru pridavanim prvku ktere delali diablo diablem, ovsem jeste ani to se jim moc nedari.
  • ne hra nejede skvele uz nejaky ten patek. a ne nepotrebuji spat dal. Ty se naopak potrebujes probudit. Jay Wilson podelal diablo jak jen mohl, a tedka aby vubec se nekdo obtezoval jeste to hrat, tam postupne pridavaji veci, ktery tam meli bejt od zacatku aby ta hra vubec mohla nest nazev Diablo. Smesne, jak nekdo v prvni rade vynecha naprosto zakladni veci a pak kdyz to pridava s ocasem mezi nohama, jak ho vsichni opevujou. A jeste neco ty blbej panacku kteryho bych prisel odprasknout nejradsi - Ano obe spolecnosti delaji DLC, ovsem v tech DLC nejsou zakladni prvky hry.
  • froztik
    Je fakt, že původní hra měla hratelnost na míle vzdálenou té současné. Nikdy více *1*
  • froztik
    Co se týče toho mága, tak zas takovej papír to není. Opět záleží na equipu a buildu, který jedeš. Já osobně mám mága jako main a jsem spokojen. TormentVI se farmí jako by nic a pokud neodejdu od kompu, tak mě ani nic nesloží. Každopádně classa je to výborná a osobně doporučuju. *5*

    A co se týče toho glitche tak to máš nejspíš smůlu, protože já osobně jsem za celou dobu hraní na žádnej game-breaking glitch/bug nenarazil. Nicméně bych tomu fakt dal šanci, hra je to opravdu výborná a ta pravá zábava začíná po dohrání příběhu a zapnutí adventure módu. Doufám, že se do toho pustíš a hra ti dá ještě tunu hodin zábavy. *3*
  • froztik
    Nemusí to být uplně pravda. Záleží na postavě a buildu. Já osobně třeba farmim equip přes GR. GR35-38 cca mám složenej i do 6 minut s tim, že na konci padne několik legendarek, kopa blood shardu a do toho si ještě vylepším gem nebu jdu výš, záleží na šanci u upgradu gemu. Jinak o farmingu peněz se není ani potřeba bavit. Těch nikdy nebyl nedostatek. *5*
  • froztik
    Já hraju na PC a ke kamarádovi jezdim občas pařit na xbone a musim uznat, že hratelný to je a hlavně na jedný obrazovce je to neuvěřitelná sranda. Ale jinak za sebe můžu říct, že PC verze prostě vede. *5* Každopádně ten invetář na konzolích je fakt šílenost. Díky bohu za klasiku na kompu. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit