Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No já jsem stejně vždycky zabil první vlnu a pak si zvyšoval až v GR*1*
  • Jo no, nebylo to Diablo. Oh wait! Ono to porad neni Diablo.
  • nightborne
    Vcelku by mě zajímalo, kdo nesouhlasí =)). To jako někoho bavilo dělat trialy jak mameluk do zhebnutí, nebo co =D?
  • stoupeek
    Hraju na PC a není to jen můj problém, jak píšu víš.

    Mě tak napadá, že jsem to chtěl zkusit na gamepadu. Zkoušel jste to někdo na obojím? Můžete porovnat?
  • I v dobe aukce bylo diablo 3 supr. Ale bylo to teda dost jina hra tehdá...
  • Dobrej nesmysl *15* *15*
  • stoupeek
    Dík za odpověď, to jsem chtěl vědět. Ještě nad tím nezlomim hůl.

    Ten glitch neni jen muj problém a blizz na tom podle reakcí podpory pracuje. Třeba je to už ok, neměl jsem chuť to zkusit.
  • Prave ze Diablo 3 a datac se porad dobre prodava. Pokud si to nekdo koupi v aktualnim stavu, trochu rozdil oproti vanile pred 3 roky *15*
  • Pěkně nova zona! Tak to si zas zaparim chvili.
    Diablo hardcore forever!!! *16*
  • duležita otazka: hraješ na pc nebo zoli? protože diablo 3 bylo od počatku optimalizovane pro zole a na pc jsou dost často glitche
  • po vydani to hrali jen latentni konzoliste a ted uz spiš jen zavislaci co potrebuji dalsi davku *3*
  • nightborne
    45 je pohodičková farma, u který se ale člověk nenudí, takže pro mě osobně naprostá paráda =).
  • nightborne
    Zrušení Realm of Trials... boha jeho, DĚKUJU!
  • Veskoslav
    Tak 3 možná úroveň je ještě taková lehčí sranda, master už začíná být větší sranda a tormenty bez výbavy nedáš. Mág je totiž papír, sice s obrovským damage, ale stále papír. První tři úrovně jsou takové normální, na rozjetí nové postavy. Ale ihned poznáš člověka, co nemá výbavu a vleze do Tormentu I a výše.

    Mimoto to, že jsi našel nějakou chybu, ještě neznamená, že je to chyba hry a ne tvého počítače. Teď jsem dojížděl hru pod 1 hodinu kvůli season achivmentu a naprosto v pohodě. Jinak počkej na III. akt a pak si povíme, jak to dáváš s prstem v nose. První akt je sranda, druhý zahřívačka a pak začne sranda. A expert obtížnost nic není.
  • Veskoslav
    No veteráni. Všechny tormenty v nesezóně hraje cca 1500 lidí najednou. Což není malé číslo. A hráči docela přibývají. Pořád potkávám lidi, co mají v klasické nesezóně paragony pod 100.
  • no, oni ten zacatek do 70lvl dost urychlili, takze se opravdu brzy dostanes nahoru, ale chodit s "prstem v nose" T6 da preci jen chvilku grindovani a sestavovani dobreho buildu.

    A vtom ACT II se ti to zasekne vzdycky? Hra se samozejme "zasekne" a chova nestandardne, kdyz Ti zlobi pripojeni, ale jinak je to super stabilni vec.
  • V D3 jsem stravil uz tolik casu... Souhlas s ostatnimi, ze "váničani" jsou uzasni, jak D3 neustale ladi a vylepsuji. Obcas si rikam, ze se jim to vyplati, protoze u D3 clovek neplati mesicni poplatky a otazka je, jak jim pribyvaji novi hraci. Podle meho uz to spis hraji jen "veterani"...

    Uz jsem take rezignoval na to, ze je to jen o grindovani, je to vzdy super odpocinkovka po praci. Nahodim na chvili bounties, rift nebo GR a obcas se pristihnu, ze mi myslenky bloudi nekde uplne jinde a ja si jen uzivam koseni nepratel :).
  • stoupeek
    Koupil jsem Diablo s velkym spožděním a ještě s většim spožděnim jsem to začal hrát, Hlavně jsem čekal až poladěj loot a tak. To už udělali, takže jsem k tomu sedl. Barbara a daemon huntera jsem už zkoušel, tak jsem zkusil mága. Po chvíli jsem si změnil obtížnost na nejvyšší možnou, zatim mam na výběr jen první 3. No a procházim hrou s prstem v nose. Žádná výzva a hrozná nuda. Řikal jsem si, až to dohraju jednou, tak se obtížnost zvýší a mág bude mít problémy kvůli rezistencím a tak, jak to bylo ve dvojce....Je to tak?

    Tak jsem tu nudu trpěl a snažil se to dohrát. Ale v druhym aktu jsem narazil na glitch, Kdy mi zamrzl obraz, ale hra šla dál. A i poslepu jsem v klidu přežíval. Ale fakt mě nakrklo, že po takový době po vydání nemůžu tu hru z technických důvodů dohrát. WTF?
  • Pravda, na to jsem nepomyslel *3* , i tak se těším
  • Veskoslav
    Děkuji. Já mám nejvyšší solo 43 s DH a to na poslední chvíli, ale tak uvidíme. Protože VI si chodím sám jako nic a docela slušně tam s DH rýžuji peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit