Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rami.cz
    Tento patch je opravdu vyborny. Na cca mesic mate co delat :D
  • Diablo forever!
    KOnecne maji i nasi konzolovi bratri moznost zkusit nejnovejsi patch *4*
    • Veskoslav
      No na pc teď vyšel 2.1.1 *1*
      • Tak urcite. A za chvili vyjde dalsi. A dalsi a... Vime,jak hezky se blizzard o diablo stara!
        • Tak ohlasen je jeste jeden datadisk, a i po nem bude par patchu. Takze proc ne. Jinak o diablo se skutecne stara Blizzard dobre. Jednotlivy vylepseni opravdu zkvalitnuji hru.

          Edit: Nic proti, ale ja osobne mam Blizzard rad vzhledem ke kvalite her. Ano jsou tam nejake klopitnuti, ale zpravidla to vylepsuji dobre.
          • Žádný další datadisk zatím ohlášen není, pouze proběhl průzkum zda by o něj byl zájem, našel jsem i vyjádření blizzardu (http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-sword-of-wisdom) že momentálně není nic naplánováno (přestože v minulosti údajně někde řekli že budou 2 datadisky) :).
  • v tom cesspools lokacii (na pc) mam sialene fps dropy
    pod 10 mi to pada na par sekund casto ..a preto tu mapku nemam rad.
    a goblinak vault otvara hodne zriedka tak si to clovek ani moc neuzije.
    • lagpools and laggis crossing. normalka.
    • nightborne
      Taky se mi cesspools vcelku neprijemne skubou u vetsich bitev. A nejsem sam, hraju obcas s bratrancem, jsme na skype, a ty propady fps mame v presne stejnych chvilich. Ale coz, oni to doladi. Snad.
      • Ne nedoladí. V PC verzi je taky takové místo.. dokonce jich je víc.. všichni vědí, že i na NASA počítačích tam propady v FPS jsou a to nemalé..2 roky, stále stejné...
    • Mne tam nedropnul ani jeden FPS a to je skoda protoze kdyby mi jich droplo treba 5 tak bych si je naenchantoval a hra by mi jela jak z praku
      • lol
  • Jo, todle už na PC nějakou chvíli je... a taky je to důvod proč jsem posledních pár víkendů zabil u Diabla *1*
    • nightborne
      Jo...kdyby jenom vikendu. Bakalarka place. Nebo by plakala, kdybych ji misto diabla konecne zacal psat =D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit