Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    I vám přeju Veselé Vánoce. *4*
  • Vrook
    U mě vlastně s knihou taky nikdo moc nepochodí, co mám kindle. A je to fakt nejlepší věc na světě. Začal jsem s nim číst asi o 200% víc.. až mě dokonce skoro přestaly bavit hry. *15*
  • JohnyTheZik
    Hezky Vanoce vsem a jako darek od games.cz bych uz poprosil Petrovu odpoved :D!
    Nechci porad psat chudakovi Alesovi :)..

    pekne proziti svatku preje Storm Spirit JohnyTheZik
  • Veselé Vánoce a do nového roku hlavně hodně kvalitních her *4*

    A teď už konečně jdu na ten Dishonored. :)
  • Přeji všem šťastné a veselé a teď už jenom přijít na tu poslední postavu.
  • OK, dal jsem ti poprvé plus i když si ho stejně za toto nezasloužíš, ale když jsou ty vánoce :))
  • KIMCID
    děkuji a vám také veselé a šťastné vánoce
  • Amylee.Anderson
    To je sice hezký, ale to v kalhotech ti stejně už nevyroste :)
  • BoB.2
    trenky
  • walltar
    Nic. Já co potřebuju si koupím přes rok takže mě vánoce celkem nijak netankujou. Ale asi před měsícem sem si koupil kindle taže to by se dalo počítat. Ale vzhledem k tomu, že nemám stromeček tak pod něhop nic an dostat nemůžu.
  • Veselé Vánoce i Vám a snad Vám Santa (Ježíšek je trapnej odvar) nadělí do příštího roku větší štěstí při psaní recenzí, aby jste pořád nedělali ty přešlapy s bodováním.

    Váš milovaný GGG krotitel Trollů a příznivců levicové morálky
  • knížky, kožený rukavice ke kabátu abych měl, fusky taky doufám :D a doufám finance na vodnici novou :)
  • Taky se přidám veselé Vánoce všem ( i redakci :) ) a zároveň už popřeji i do nového roku ať se daří co možná nejlíp :) .
  • Vrook
    Ponožky a nejlíp nějakou knihu.
  • Co dostanete pod stromecek? Ja geforce GTX 690 a iphone 5 64 GB *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit