Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji přeji totéž
  • Indy
    První čtyři jsou snadný ale ta mánička na konci to mi hlava nebere :D
    • smejki
      nah, nejtěžší je první. to je tak generickej cápek, že se není pořádně čeho chytit a je třeba uchýlit se k prohlížení akčních her za rok 2012. navíc jak je ustřihlej, je to ještě těžší.
      • Ataker
        No nevím, ale připadá mi, že má pleš a tím pádem to vidím na dva kandidáty.
        • smejki
          tož, moh by bejt i "trojkou". Mně žádnej plešatec zprvu nenapad. But then...
    • Hahaaaa, uplně to samý. No co, tak držím palce ostatním *3*
      • Jen to napíšu a docvakne mi to, tahle se to dělá, paráda *1*
  • Vrook
    Tak jsem to rozluštil. Dá se to docela.. Šťastný a veselý!
    • Tak mi to pošli na email, jsou přece Vánoce.
      • Vrook
        predator@seznam.cz? *15* Né vážně. Kdybych to poslal tobě, tak bych to musel poslat všem, co si o to řeknou a to by ztratila soutěž smysl.
        Ale projdi si nejomílanější áčkový tituly za rok 2012. Vážně jenom ty nejznámější - žádný indie nebo nintendo hry - a rozluštíš to za 15min.
  • Stastny a vesely vsem parmenum! Letos muj gaming jezisek privezl Most Wanted a Dark Souls, takze mam zas co delat :)
    • tak to te lituju kvuli Most Wanted, pac veci blbost jsem v zivote nehral xD zlaty undergroundy... a tak alespon ze ti to spravuje Dark Souls .)
      • Ja jsem si Most Wanted objednal, protoze to je typ jezdeni ktery me bavej. Undergroundy me treba vubec nebavily. Nejvic asi Burnout a Driver:San Francisco (a GT5), takze ja jsem nenarocnej (skoro).
  • Všem šťastné a veselé.
  • Taky taky,děkuji :)
  • michelangelo
    Napoveda tem co nevi, nebo vahaji u souteze. Hry obsahujici postavy na siluetach dostaly na games.cz hodnoceni, zleva 9/10, 9/10, 7/10, 9/10, 8/10. Ale mozna vas taky jen taham za nos :)
    • Horst_Fuchs
      Vzdávám to, poslední jméno netuším. Podle hára bych to tipoval snad na nějaký JRPG. Nevadí, stejně bych zase nic nevyhrál. *3*
      • Amylee.Anderson
        Na FB to rozluštili, ale už je to smazané, takže já to vim :P
        • GlaDOS
          Stejně se hraje jen o Far Cry 3.
          • Amylee.Anderson
            Právě, tentokrát nesoutěžim :)
        • h0p3
          jono, nějak jsem si nevšim toho slova soutěž *1* tak se Vám omlouvám *7*
    • no u tretiho nas tahas za nos , ale stale ten poslední chybí :D
      • michelangelo
        A nebo mas blbe odpovedi ty .)
      • Treti je 7/10 spravne
  • Přeji všem veselé vánoce a šťastný nový rok plný úspěchů! *3*
  • smejki
    Šťastné a veselé, přátelé.
    • ehm...pardon, Petr Poláček ne Polášek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit