Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Taky hraju nejčastěji akční hry a nevidím na tom vůbec nic špatného. Přece nebudu hrát nějaké unylé hry, ve kterých se nic neděje, ne? *6*
  • prumer 31 let? tak mozna v alternativnim vesmiru...takhle vznika prumer,kdyz 90% registrujicich pri vybirani veku sjede proste "nekam dolu" s posuvnikem

    je to smutny,ze americani urcuji trend videoherniho prumyslu,protoze z tech vsech battlefieldu call of duty a asiasin creedu uz dostavam osypky,hry jsou jedna jako druha,genericky srajdy,proste tfuj,to se neda hrat kdyz mate iq > tykev
    • Hrál jsem vícero MP a MMO her. Byl členem hned několika guild, klanů, kinshipů atd. a náš věkový průměr tehdy byl 25+. Podle mě nic divného. Jen ženských bylo vždy hodně málo - asi tak 1/10.
    • Já s tím průměrným věkem nemám až tolik problém, kolem sebe mám mnoho kamarádů (i těch "normálních" s fungujícími rodinami), kteří hrají poměrně dost, pokud se jim herní titul opravdu zamlouvá a všichni jsou věkem 30+.
    • No já to taky s tím posuvníkem dělá... proč by někdo měl vydět přesné datum kdy jsem se narodil. A navíc děti je nejvíce vidět (slyšet), protože na sebe nejraději upozorňují. Ale tady to taky může být jinak, přece jenom každá země má specifický trh.
    • asasíny dělaj žabožrouti, nikoliv hamburgerožrouti *4*
      • nejde o to,kdo to vyrabi,ale kdo to ve vysledku kupuje...
  • Takž jestli to dobře chápu, jsou v té statistice zahrnuty i mobilní a facebookové hry. Takže se není vůbec čemu divit.
    • Kinet1c
      Ako uz bolo spomenute, je jedno, ci su do toho zahrnute aj mobilne hry, sama USA ma okolo 300 mil obyvatelov, a ked ztoho 59% hra hry v akejkolvek forme, si bud isty, ze ztych 59% je mnoho co hra normalne hry, no teda pre americanov normalne, viac menej aj pre niektorych z nas. Takze nech je to akokolvek, skratka hry hra vela ludi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit