Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kurna, kazdy ked zacinal tak sa ucil. ja sa priznam ze pred 13 rokmi som si musel podobne skratky nastudovat. a aj dnes niektore ani neviem coho su to skratky len ich pouzivam, schvalne povedzte mi coho je to skratka - cc
  • XXHUGOXX
    Ty vole *8* No to si zo mňa robíte kozy. *8* O cca 20 rokov už nikdo nevylezie z domu a ihriská a ulice budú prázdne. *15*
  • problem je si vybrat tie spravne cisla, lebo je to zmixovane aj s hrami na mobilne zariadenia (mobili a tablety) a potom je jasne ze tam je 30% hracov co hra karetne hry ;), alebo mozno sa pytali vládnych uradnikov co hraju v praci :)
  • v tych 21.5 je zapocitane aj nakup hardwaru, ktory tazko niekde skopirujes.
  • KIMCID
    *3*
  • Ještě bych dodal, že nejlepší pařmeni RPG, strategie a MMO jsou věku 25+. To jsou lidi co maj napaříno a při paření jim to myslí. Většina žabařů kolem 15 si ve strategii postaví jedno políčko s farmářem a pošlou jednoho ňoumu pro dřevo a čekaj co vytěží. V RPG si koupí největší štít aby je hlavně nikdo nezabil a v MMO hrajou solo a ve slovníku hledaj slovo ROFL.
    Tak a teď ruku na srdce kolik z vás hledá význam slova ROFL *1*
  • A stejně mi nikdo v mém okolí nechce věřit že hraní her je zcela běžná zábava *1*
  • KIMCID
    39. maťo,atari,amiga,sega,psx pc a tak dále .Stále si ktomu večer co večer sednu.Žena je ráda že necourám po hospodách a děti maji tatínak k ruce na kraviny.
  • Mě je 33 a jsem otkojenej na Atari. Hold my pařani veteráni taky už stárneme.
    Pouze vám mladším závidíme, že máte čas na paření v době, kdy grafika bývá vymazlenější a počítače jsou mnohem výkonnější a levnější než na čem začínala naše generace. Na druhou stranu, dřív se sázelo na hratelnost a zážitek ze hry. V dnešní době bych řekl se vsází na grafiku a jediná firma co si zachovala hratelnost je Blizzard. Proto má taky nejprodávanější hry na PC no a The Sims je holčičí srdeční záležitost, ale taky jsem to pařil *3*
  • Nic mi na tom překvapivé nepřijde. Možná jen vyšší počet starších hráčů. Zkrátka není nad to si vykrást banku, ukrást auto nebo jen zabít pár nevinných lidí i ve starším věku. :)

    Ale většinou se moc daleko nedostanou...
    https://www.youtube.com/watch?v=_oBrDJLw2Do

    Vím, že to 36+ jsou asi většinou nějací tatínci, co kradou ovladač vlastnímu dítěti, ale může to být i závistivý dědeček. *15*
  • Kinet1c
    Ako uz bolo spomenute, je jedno, ci su do toho zahrnute aj mobilne hry, sama USA ma okolo 300 mil obyvatelov, a ked ztoho 59% hra hry v akejkolvek forme, si bud isty, ze ztych 59% je mnoho co hra normalne hry, no teda pre americanov normalne, viac menej aj pre niektorych z nas. Takze nech je to akokolvek, skratka hry hra vela ludi.
  • Kozy
    Mně je zle z toho že se z toho někomu dělá zle.
  • spotřebitelé utratili za hry 21,5 miliard dolarů...digitální distribuce porazila tu tradiční a to poměrem 53:47 procentům. Trend je tedy zcela jasný... A stejně se najdou joudové co budou tvrdit jak pirátsví zabíjí hry a kolik mohli mít herní studia chechtáků kdyby žádných torrentů nebylo... NE nemohli by mít ani o dolar víc páč lidi za hry utratili 21,5 miliard dolarů a víc prostě nemají je to jen o tom kdo a jak přesvědčí zákazníka aby zrovna u něj utratil...
  • nejde o to,kdo to vyrabi,ale kdo to ve vysledku kupuje...
  • Mne je zle keď vidím že zo 17 priečok obsadzuje The Sims 3 celých 7, recyklované kusy h*vna tie expasion packy a ľudia im to stále kupujú aj keď na internete je tona moderského obsahu v lepšej kvalite zadarmo.
  • Robotron3
    Chybí mi tam jistě ne nepočetná skupina hráčů, pařanů, co by chtěli hrát, ale nemají na to čas. Jako já :)
  • Já s tím průměrným věkem nemám až tolik problém, kolem sebe mám mnoho kamarádů (i těch "normálních" s fungujícími rodinami), kteří hrají poměrně dost, pokud se jim herní titul opravdu zamlouvá a všichni jsou věkem 30+.
  • Dogkiller
    Taky hraju nejčastěji akční hry a nevidím na tom vůbec nic špatného. Přece nebudu hrát nějaké unylé hry, ve kterých se nic neděje, ne? *6*
  • No já to taky s tím posuvníkem dělá... proč by někdo měl vydět přesné datum kdy jsem se narodil. A navíc děti je nejvíce vidět (slyšet), protože na sebe nejraději upozorňují. Ale tady to taky může být jinak, přece jenom každá země má specifický trh.
  • asasíny dělaj žabožrouti, nikoliv hamburgerožrouti *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit