Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V 1:00 je v pozadí u automatu Trolldiskuzní
    • Trol.diskuzni
      A jak si to tam krutě dávám, že? *3*
      • jindra.veliky
        to jsem spis ja, ne? *15*
  • On se tam nikdo neporval?? To mi neříkejte *15*
  • Amylee.Anderson
    Hezký video a hlavně hezkej den :) A jestli jste někdo četl JD tweet o trapně malý učasti, tak musim říct, že to spíš mělo svý kouzlo.
    • Kdo je kur*a ten JD tweet to je nějakej samozvanej recenzent nebo co?
      • má jen hypertrofovaný ego a chorobnou touhu rozdávat svý "správný" rozumy, podobnejch exotů je na netu hafo. Ostatně, Eurogamer stojí za vyliž a ani jeho tweetování to nezachrání.
      • Ringwraith
        http://twitter.com/#!/jaydeecz

        Kdysi to vedl tady, teď na EuroGameru.
        • Grifus
          To uz neni mozny ze ty svy vyblitky mysli vazne. To musi byt nejaka jeho recese, jinak je to s nim opravdu spatne... *1*
        • smejki
          že vraj megapromo. To je vůl! Kaviárový tousty... *1*
    • Mopped
      Dejte mu už někdo přes držku.
      • staci mi jeho fotka na tom twitru. Co to je za debilka? Ho sere, ze to prodal nebo co?
        • smejki
          on něco vlastnil? O_o
    • Black_Hand
      tam byl jd? ne, jen koukal na video...
    • musel jsem ho odblokovat abych se na to podival.... Bože ten je tak trapnej!
    • Trol.diskuzni
      Zajímavé, jak moc mu záleží na tom, aby našel příležitost, jak se navézt do konkurenčního webu.. Nu což, zase si pár lidí uvědomí, jaký je to omezenec, a navíc tím dává najevo, že Games.cz rozhodně stojí za to číst (když to dělá on sám).

      Disclaimer: JD sucks... and JD sucks once again.
      • SnakePlisken
        Já myslím, že to, jaký je omezenec už mluví samy za sebe jeho tweety. Jednou jsem na něco u Eurogameru reagoval a teď jsem si všiml, že mě zablokovali. Asi se jim (JDmu) nelíbí číst slušnou, věcnou a pravdivou kritiku. :)
        On je prostě skromnost a slušnost sama.
        • EG.cz je nejhorsi herni web v cesku. Docela memrzi, ze kazi jinak v celku dobre jmeno. Ale je aspon videt, ze kvalita neni ani tak o konceptu, jako o lidech.
  • Jojo,ten pan Poláček,to je prostě klasik *3*
  • hodně dobře zpracovaný video, začátek mě připomíná intro k prvnímu zaklínačoj
    • zaklinaČOJ ? Tak za to bych te na miste zabil. Nauc se mluvit prosimte
      • Abysi se neposraloj.
      • Ringwraith
        Ale notak, tohlo končení slov na "oj" bylo děsně cool před pár lety. Býval toho plnej GamePark. Ale asi to bývalo i jinde.
        • Amylee.Anderson
          To někdo používá jako fakt? Jednou to řekla naše učitelka na účetnictví a já se tomu strašně smála. Ale já se smála tomu, jak se přeřekla :D Vůbec by mě nenapadlo, že to někdo použije učelně
          • smejki
            Ano, používá se to hojně na Mladoboleslavsku.
            výběr z místních zvráceností:
            ...k panu Bartošoj
            ...sem to nabral radlicej
            ...mám dva bráchové a koupila jsem candáti

            a podobný "oj" slýchávám i od Ostraváků, ale neodvažuji se tvrdit, že to je skutečně původní
            • SnakePlisken
              Taky jsem z Ostravy, ale tohle jsem taky v životě u nás neslyšel. Spíše od kolegů z guildy, kteří bydlí ve Východních Čechách.
            • smejki
              v tom případě se těch pár exemplářů, co znám, jen opičí
            • No nevím, jsem z Ostravy, ale to "oj" jsem ještě v životě neslyšel.
          • Ringwraith
            To bylo fakt dávno.

            Hrával jsem Lineage 2 na Gameparku a jednu dobu na fóru lidi používali nicky ostatních, ale končili je na to "oj".
    • Black_Hand
      tak jasne, lukas :P. i kdyz ty zluty titulky vypadaly trochu amatersteji v porovnani se zbytkem.
  • Inquisitor
    Taky jsem chtěl přijet, ale stará mi to zatrhla :D. Tak příště no, snad se jí do tý doby zbavim:)
    • Mno mě to zatrhla bohužel firma:(..musel jsem makat:(. Ale vypadá, že to byla super akce...
  • Hezké video. :) Jinak co se účasti týče, tak já jsem rozhodně pro podobnou komorní účast. :)
    • SnakePlisken
      Když jsem byl na nějakých podobných srazech, tak je méně lidí jednoznačně plus. Stihneš si s každým pokecat a má to lepší atmosféru. Když je tam plno lidí, tak to připomíná americkou středoškolskou house party, kde je sice plno, ale skoro nikoho neznáš a ani moc lidí za večer nepoznáš.
  • Black_Hand
    nuz bylo to velmi fajn. diky smejkimu za skveleho tymoveho kolegu v hit the ice. posledni zapas byl absurdni, protoze 2 minuty bez golu tam za cely turnaj snad nebylo. ostatnim taky diky za fajn sobotu.

    docela se divim, ze dorazila i alzbeta, kdyz bych se ji vubec nedivil, kdyby se od ctenaru games drzela na kilometry daleko.

    a lukasi, todle je ta nova serie od red letter media, o ktery jsem ti rikal:
    http://redlettermedia.com/half-in-the-bag/whats-your-number-and-the-black-ninja/
    hlavne ta prvni polovina je obzvlaste vyzivna, a to nejenom kvuli te kritice.

    ski or die? jdu si pustit soundtrack, nemuzu si pomoct :P. https://www.youtube.com/watch?v=JzfDOD4q0Kk ou jeee.
    • jo jo ten posledni zapas byl hodne luxusni, nejlepsi v celem turnaji
      • Black_Hand
        tys byl neskutecne soustredenej :P.
      • Overwatch
        Předposlední match taky ušel. Nebo který jsme to vlastně byli my :)
  • dobry matro .. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit